Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz tego kontuzji doznał rookie Elliot Williams wykluczającej go do końca sezonu (disclocated right patella).

To już są za przeproszeniem jakies k**** jajca...To przecież 3 zawodnik który rozjebał sobie rzepkę, Oden i Przybilla...co w tym Portland robią, że tak niszczą zawodnikom kolana!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos chorób

 

Portland Trail Blazers center Fabricio Oberto abruptly retired Thursday because of a previously diagnosed cardiac condition that caused heart palpitations.

 

Oberto, in his sixth year in the NBA, was signed as a free agent by the Blazers one day before the start of the season to help the frontcourt while centers Joel Przybilla and Greg Oden heal from knee surgeries.

 

Oberto experienced dizziness in Portland's game against Milwaukee on Tuesday.

Szkoda, bo nie był to może wirtuoz, ale niezły walczak, a poza tym część argentyńskiego, tak udanego, desantu na NBA... :roll:

możesz mi powiedzieć, co znaczy słowo 'walczak' ?

 

 

szkoda fabricio, wielka szkoda !!! przeze mnie zostanie zapamiętany głównie ze względu na swe płynne, kocie ruchy, niesamowitą skoczność oraz przezwisko 'fabolous fabricio' którego nieodżałowany Bill Walton używał za każdym razem, gdy mówił coś o Oberto

 

dziś na ZP1 możecie zobaczyć mix z oberto, najlepsze akcje, no look passy, gwoździe w trzeci rząd i potężne wsady ! polecam

 

będzie mi brakowało tego 'and now Oberto is shakin and bakin.... and 1!!! if u don like that, u don like nba basketball!!!!'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obiło o oczy, bodajże na realgm:

 

Rondo!!! 65 assists in 4 games, that is a new nba record for most assists in first 4 games

 

 

 

The entire Timberwolves team has 64 assists through their first 4 games.

 

 

 

:D

Pomyśleć że jeszcze te pare lat temu to Telfera nazywano bardziej łakomym kąskiem przy okazji wymiany w której Garnett przywędrował do Celtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć że jeszcze te pare lat temu to Telfera nazywano bardziej łakomym kąskiem przy okazji wymiany w której Garnett przywędrował do Celtów.

mysle ze gdyby wtedy telfair zostal w c's a rondo poszedl do wolves to inaczej potoczylaby sie jego kariera. tak samo jak kariera tego pyszalka rajona...odpowiednie otoczenie w przypadku takiego goscia to polowa sukcesu.

dlatego liczylem ze wilki wykupia sebe i moze jakims cudem trafilby do lakers podpatrzy system i w niedlugim czasie zastapi fisha... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie już słyszeliście - ja mam koparę na podłodze od pół godziny... :shock:

 

Love dominated the second half and finished the game with the NBA's first 30-30 night since Moses Malone last pulled off the rare statistical feat in 1982. Love finished the night with 31 points and 31 rebounds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.