Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

30 x 12 przyłóżmy to daje 360 zawodników.

3,6 gracza.

 

dając tych z listy i co przelatują to niech będzie 4.

 

kidd ,bibby ,griffin i kto jeszcze? ogólnie mogliby pokazać listę kogo za kogo zakwalifikowali.

Griffinów jest dwóch - w Suns drugi "gra".

 

Lopezy mają matkę białą i ojca kubańczyka, który jest murzynem. Trzeba by w ogóle najpierw wiedzieć, kogo się uznaje za latino co jest w ogóle jakimś dziwnym terminem, bo powinno oznaczać "pomarańczowych" w typie meksykanów, a nie kogokolwiek z krajów ameryki łacińskiej, choćby był normalnym białym jak Ginobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The study shows 77 percent of the NBA players were black, 18 percent white, 3 percent Latino, 1 percent Asian and 1 percent "other."

 

Ciekawe kto jest "other", Kidd, Bibby?

Myślę, że tu chodzi o całą historię nba a nie obecną sytuację.

 

Grał w nba jakiś indianin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The study shows 77 percent of the NBA players were black, 18 percent white, 3 percent Latino, 1 percent Asian and 1 percent "other."

 

Ciekawe kto jest "other", Kidd, Bibby?

Myślę, że tu chodzi o całą historię nba a nie obecną sytuację.

 

Nie, o zeszły sezon chodzi.

to może w takim razie "other" to żydzi? skoro 1% azjatów to dwóch zawodników, to i w przypadku żydów by się zgadzało: Farmar i Casspi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to jest faworyzowanie czarnych i nie przestrzeganie podziału przez Luthera odnośnie Afroamerykanów i Afrykanów,jeśli białych możemy dzielić na białych i latynosów to coś tu nie gra.

 

yao i yi to wychodzi 0,5 %

a co się stało z takim gościem co "grał" w Lakers i nazywał się Sun Yue?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o Haddadim, wydaje mi się, że jest w "other", razem z Griffinami, Kiddem i Bibbym, jako tymi najbardziej skrajnymi przypadkami murzyna koloru białego. Innych mulatów jak D-Will, Hill czy Prince na bank wrzucili do czarnych.

 

No chyba, że Haddadiego wrzucili do "asian" co w Stanach nie jest wcale niemożliwe.

 

Ja bym Boozera dał do latino, nie wiem jak tam jego rodzice, ale koleś wygląda jak typowy latynoski thug z Los Angeles z bandaną i w białej koszulce bez rękawów. Villanueva jest dominikańczykiem (Horford chyba też), z tego co wiem ich się uważa za hispanicsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego Kidd i Bibby nie są biali wg Was, skoro są biali. Nie rozumiem tego.

Nie "wg nas" - w USA są oni koloru białego, nie biali. Każda domieszka murzyna kwalifikuje do bycia czarnym, dlaczego - nie wiem.

 

trochę z innej beczki, ale w sumie też ciekawostka... czemu w Dream Teamie nie grał Hakeem? wiem, że nie był potrzebny, ale tam połowa składu nie była potrzebna do wygrania olimpiady. A jemu się za samo "The Dream" należało:)

Bo nie miał wtedy obywatelstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego Kidd i Bibby nie są biali wg Was, skoro są biali. Nie rozumiem tego.

No w sumie totalna racje, tylko dzieci później siakieś nie ich, takie czerniawe, ale ja juz oddawan mówie zeby rzeczywistości nie zakłamywać i tak czarni w baskecie dominują, więc nie potrzeba im jeszcze wrzucać kolejnych właściwie białych ziomków, a co do Derona to on jest pomimo wygladu genetycznie chyba najbardziej wybielony bo stricte czarna to chyba była tam babka ostatnio, żone ma chłopak też biała i dzieciaki już w pełni udane :) znaczy wybielone

Zapomniałem o Haddadim, wydaje mi się, że jest w "other

A to kategorii arab nie ma? Chociaż w sumie to Pers jest, nie wiem czy się kwalifikuje, no i wogóle czy jest coś takiego jak bycie etnicznie arabem, czy to od wyznania zależy? Chociaż pewnie wrzucają ich do kategorii Azjaci, która i tak jest szeroka jak cholera, nie mam za bardzo orientacji w tej dziedzinie ale gdyby tak patrzeć na oko to do grupy latynoskiej, arabowie też powinni być brani, żydzi myślę też.

Ja bym Boozera dał do latino, nie wiem jak tam jego rodzice, ale koleś wygląda jak typowy latynoski thug z Los Angeles

No i tu jest ocena względem wyglądu bo starych ma czarnych jak z XIX wiecznego południa, do ojaca to nawet ździebko podobny, do matki i do sióstr ni cholery, może stary bzykną na boku jakoś, albo po dziadkach tak wyszło z którejś linii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazz zmienili tez logo

jest praktycznie takie smao jak w pierwszej polowie lat 90 tylko dodano zielony do "paskow" przy literach.

kroj strojow beda mieli taki jaki byl w asg'10 ale oczywiscie w kolorach jazz. nowych-starych kolorach

 

jazz beda tez uzywali swojego obecnego logo. zmienia kolory, i to bedzie ich logo alternatywne.

 

zmiane logo i strojow maja tez warriors. logo juz zostalo przedstawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.