Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Promujmy zdrowie

Czepiał sie nie bedę, ale czy czasem sportowcy nie powinni wpajać tym otłuszczonym amerykanom pomysłów na sałatki, a nie kolejne BigMacki? Mało to razy grubasy dostają je za free jak zespół 100pts rzuci?

 

To nie jest zarzut do LBJa, bo nie on jedyny poleciał na hajs, zresztą to on twierdzi ze chce być pierwszym miliarderem sportowcem w dziejach. Tego się nie czepiam, choc czuje niesmak. Czepiam się faktu, ze sport i sportowcy powinni działać przeciwko Macowi i innych fastfoodom, które zabijaja społeczeństwo, a nie wspomagać te fabryki tłustych prosiaków...

Jordany, Birdy i inne też miały kontrakty reklamowe z Mc's.

ale co z tego! Jordan mógł mieć i jego Joseph nie będzie się czepiał. ale LeBron... każda okazja, nawet najbardziej bzdurna jest dobra, by go za coś skrytykować, nawet jeśli własny idol robił dokładnie to samo.

no to wreszcie wiesz co czujemy jak się wypowiadasz na temat Bryanta :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego! Jordan mógł mieć i jego Joseph nie będzie się czepiał. ale LeBron... każda okazja, nawet najbardziej bzdurna jest dobra, by go za coś skrytykować, nawet jeśli własny idol robił dokładnie to samo.

halo!!!

czytałeś co ja napisałem?

no to może przypomne, bo widać czytać to jedno rozumiec drugie

1. To nie jest zarzut do LBJa, bo nie on jedyny poleciał na hajs

2. Czepiam się faktu, ze sport i sportowcy powinni działać przeciwko Macowi i innych fastfoodom

Gdzie tu wjazd na Jamesa?, Gdzie krytykowanie jego? Akurat na podstawie podanego przeze mnie newsa chciałem rozpoczac kompletnie wyjeta z ram czepiania się kogokolwiek dyskusję na temat tego, ze wg mnie sportowcy (nie LeBron, a którykolwiek) jako ludzie mający wielki wpływ na sprzedaż różnych produktów powinni działać w kierunku polepszenia zdrowia

No ale zaraz musiało sie znaleźć, ze się czepiam. Gdyby ten news wyszedł między nas w czasach kiedy MJ podpisałby tę umowę napisałbym to samo

 

A na "argumenty" o zbawiennym wpływie MD nie bede reagował, bo chyba ktoś powinien obejrzeć super size me

Zjeśc jednego hamburgera raz na ruski rok, ok kazdy moze mieć chęć, lub być tak głodny w trasie ze sie zatrzyma, ale swiatowej sławy sportowiec, atletyczny gość reklamujący zdrowe mieso z McDonlds'a zadziała na dzieciaki jak lep na muchy, przez co zjedzą tych kanapek 10, a i tak jedzą w USA za duzo...

 

I o tym chciałem pogadać, bez uzywania nazwisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Lakers star also said to the players, “Coach Downer ticked me off before the [1996 state] playoffs when he said, ‘There’s a player down in Florida, Vince Carter, who has a broken arm and he’s leading his team to a state championship. I said to myself, ‘Now, we’ve got to win the title.’”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na zdjęciu wyszedł gorzej od mj :]

i ludzi dużo mniej....

 

nogi tak gorzej ułozył

 

brak balansu

 

nie potrafił tak jak majkiel zmylic obrońcy

 

:wink:

 

nie no do MJ daleko....

 

a co najwazniejsze daje przeciwnikowi prawie 2 sekundy więcej na wygranie a to juz karygodne bo Fish potrafi w 2,0 sec zrobic w sumie 6 trójek czyli 18 punktów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nogi tak gorzej ułozył

Bo rzut kobe'go to fade-away, a MJ'a nie ;-)

Drugi obrazek mimo wszystko lepszy, jakoś ten zielony kolor mnie odrzuca, ludzie, kosz... ugh...

zielony uspokaja

 

wracając do akcji Gasol bardzo starał sie "wpasować" w Kukoca

 

przewag MJ cd.

 

zmylił w sumie 2 obrońców bo zobaczcie Stocktona

grał przeciw całej piatce podczas gdy KB miał 1 przeciwnika mniej ( akurat ten Celt pil soczek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.