Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ogladajac sobie dzis Bucks (swoja droga mega dziwny mecz od 0-10 po blowout) dostrzegłem ze piatka Bucks to 5 graczy , kazdy z innego kontynentu, a najlepsze jest to ze nie ma zadnego Europejczyka! Jest przedstawiciel Ameryki: Północnej (Jennings), Poludniowej (Delfino), Afryki (Mbah Moute), Azji (Ilyasova) oraz Australii i Oceanii (Bogut). To raczej ewnement w calej historii nba, bo jesli byly takie przypadki to na pewno w pierwszej piatce byl Europejczyk, wlasnie czy znacie inne takie przypadki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. NBA Turcja jest państwem europejskim, więc w składzie jest zawodnik z Europy. http://www.nba.com/players/int_players_0809.html

Mimo wszystko, sytuacja niecodzienna.

Ale Turcja tylko w niewielkim stopniu jest panstwem Europejskim. Czy Rosjanin urodzony we Wladywostoku jest Europejczykiem czy Azjata? Tak samo jest z Ilyasova, urodzil sie po azjatyckiej stronie Turcji, wiec moim zdaniem trzeba go kwalifikowac jako Azjate, inna sprawa ze tak naprawde chodza tez plotki ze Ersan jest Uzbekiem. Ktora z tych opcji byla by prawda fakt jest jeden- Ilyasova to Azjata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante i Galante powracają, a właściwie powrócili już jakiś czas temu lecz ogarnąłem się dopiero teraz to też przekazuje to innym zagapionym magic fanom bo nie wiem czy kogoś po za nimi to zainteresuje. Trochę gadania o niczym trochę o wakacjach u Pietrusa i jego piszczeniu jak baba w "różnych" sytuacjach, było również o rapowaniu w drużynie magic i załapał się nawet Marcin.

 

Miałem dać do tematu o Magic ale mam tu pytanko do fanów innych drużyn, czy jeszcze ktoś robi takie ( nazwijmy je wewnętrzne ) wywiady, programy? Jak tak to prosiłbym gdzieś tu podrzucić namiary bo chętnie coś takiego oglądnę.

 

Edit: link :)

 

http://www.nba.com/magic/Overtime_With_ ... -2031.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante i Galante powracają, a właściwie powrócili już jakiś czas temu lecz ogarnąłem się dopiero teraz to też przekazuje to innym zagapionym magic fanom bo nie wiem czy kogoś po za nimi to zainteresuje. Trochę gadania o niczym trochę o wakacjach u Pietrusa i jego piszczeniu jak baba w "różnych" sytuacjach, było również o rapowaniu w drużynie magic i załapał się nawet Marcin.

 

Miałem dać do tematu o Magic ale mam tu pytanko do fanów innych drużyn, czy jeszcze ktoś robi takie ( nazwijmy je wewnętrzne ) wywiady, programy? Jak tak to prosiłbym gdzieś tu podrzucić namiary bo chętnie coś takiego oglądnę.

 

Edit: link :)

 

http://www.nba.com/magic/Overtime_With_ ... -2031.html

kurde dante i galante są wporzo jak zwykle, ale ten pietrus to jakaś pipka straszna tak w gadce i w obyciu , aż przestałem ogladać a tam pod koniec chyba ten kalendarz focili więc to akurat fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.