Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić.

 

Artest o wyrzuceniu buta Arizay:

 

"Well what happened was…obviously I didn't know his shoe would come off that's the first thing conservative reporters. I didn't know his shoe was gonna come off. I don't speak to his feet so I don't know what his feet are thinking, I don't know what his toes are thinking, I don't know what he’s thinking. Then his shoe comes off and I'm like okay a shoe is not supposed to be on the basketball court without somebody standing inside of it. So I said alright, I'm just gonna buy me some time. I really didn't know whose shoe it was, but I said it has to be one of the player's shoe. As soon as I toss it off the court, not throw into the stands which some people said, it'll buy me some time. What happens is I come back down, Trevor is trying to put his shoe on and I politely hit a three in his face."

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a shoe is not supposed to be on the basketball court without somebody standing inside of it

 

miszcz

 

jest art na yahaoo o Nelsonie, że jest Horry i wogóle:

link:

http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=A ... &type=lgns

 

i, wybaczcie moją ignorancję, ale nie wiedziałem, że ta liga aż tak nisko upadła; cytuję:

 

[...]The 69-year-old Nelson, the second-winningest coach in NBA history[...]

 

OMFG!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a shoe is not supposed to be on the basketball court without somebody standing inside of it

 

miszcz

 

jest art na yahaoo o Nelsonie, że jest Horry i wogóle:

link:

http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=A ... &type=lgns

 

i, wybaczcie moją ignorancję, ale nie wiedziałem, że ta liga aż tak nisko upadła; cytuję:

 

[...]The 69-year-old Nelson, the second-winningest coach in NBA history[...]

 

OMFG!!!!!!!!!!!!!!

najlepszy jest komentarz Cunt S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tutaj na forum takiego tematu, może jestem ślepy jakby co to usuwajcie bez pytania.

 

Zasady takie jak zwykle, linki na yt, do stronek z rzeczami wartymi obejrzenia, przesłuchania itd itp

 

Widzę jest temat ciekawe artykuły, ale dla linków tego typu powinien być osobny

 

http://espn.go.com/nba/

 

Dzisiejsze daily dime i fragment o Iversonie i autobusie Memphis, którym jechali na mecz.

 

Podobno powiedział coś w stylu "w tamtym sezonie grałem dla popierdolonego trenera, w tym sezonie to samo", większość GMów w lidze słyszała już tą historię i nie mają zamiaru się z tym mierzyć, dlatego między innymi AI nikt nie chce ruszyć

 

a no i 3 kroki LeBrona i dunk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pewnie już wszyscy wiedzą, wczoraj Nets ustanowili negatywny rekord w liczbie porażek na starcie sezonu (18). z ciekawości sprawdziłem ile wynosi rekord przegranych z rzędu i jest to 24 i 23 jeśli chodzi o porażki w jednym sezonie. Nets zatem mają szansę "pobić" oba rekordy (porażek z rzędu mają już 19 licząc porażkę w ost meczu poprzedniego sezonu z NYK), choć przed nimi teraz mecze z Charlotte, NYK i Chicago więc mogą powalczyć o wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie

 

Koszykówka utraciłaby zupełnie swoje jaja ;]

 

Nie wyobrażam sobie kobiety ustawiającej się na szarżę. Jakby to wyglądało, gdyby ktoś wszedł w nią z całym impetem? (bez skojarzeń) Każdy by sie po prostu bał przeciwko lasce jakoś fizycznie zagrać. Jestem szowinista i chce w NBA samych facetów. Zostawmy to tak jak jest, gra jest już wystarczająco lajtowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto grał kiedykolwiek z dziewczyną w kosza to wie jak to jest, automatycznie unikasz kontaktu, grasz lżej, więcej asekurujesz i starasz sie być delikatny, bo to jednak kobieta

 

Ja wiem, ze Stern lubi sie przypodobać dziennikarzom, chce byc "parlamentarny" ale nie sądzę, zeby on podchodził do tego poważnie. Nawet on nie jest tak głupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.