Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zamiar.

a o ile dobrze kojarze, to divac byl badz wciaz jest doradca premiera czy prezydenta serbii ds sportu chyba. ale moge sie myslic.

napalilem sie na pau gasola ale nie przyjedzie. turiafa tez chyb nie bedzie i sashy tesh... co nie zmienia faktu, ze wypada byc na meczach jakichkolwiek. do lodzi kaatowic i wrocka daleko nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad wolontariatem na tej imprezie we Wrocku. Mam wejściówkę na wszystkie mecze za darmo, a i można pewnie jakiś autograf załapać, może będzie Okur. Do tego zawsze można wpisać w CV czy co tam ;)

Grupa wrocławska ciekawa bo z Polską, do tego Litwini, no i Turcy.

Tylko czy będę miał możliwość przyjazdu do Polski, tego póki co nie wiem. Ale rzeczywiście okazja, której przegapić nie wolno.

 

Hm przydałby się temat w sumie z tymi ME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

trochę mi się przysnęło i choć pewnie fani Raptors o tym wiedzą, to wspomnę, że 30 stycznia dobiegła końca niesamowita seria celnych rzutów osobistych Jose Calderona - szykował się rekord, jednak Calderon spudłował w tym meczu i jego licznik zatrzymał się na 87 celnych, a więc tylko o 10 mniej od rekordzisty Michaela Williamsa z 1993 roku. na pocieszenie zostaje Calderonowi fakt, że był to drugi najlepszy wynik w historii no i fakt, że ze swoim niewiarygodnym współczynnikiem celności w tym sezonie (98,3%, 116/118) jest na najlepszej drodze by pobić rekord NBA Calvina Murphy'ego (95,8). minimum celnych w tej kategorii do kwalifikacji wyniku to tylko 125, więc to nie będzie problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guys, czy na stronie NBA jest błąd, czy coś się zmieniło w przepisach??

tabela konferencji zachodniej (i to na nba.com) pokazuje na pierwszym miejscu Lakers, na drugim Spurs, na trzecim Hornets a na czwartym Rockets, czyli... 3 drużyny z SouthWest w Top 4 :?: mam nadzieję, że to błąd systemowy bo już się nie mogę doczekać zobaczyć Jazz na 4 miejscu jako lidera NorthWest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Greg, właśnie

Oglądam teraz Suns vs SAS - pokazali przed chwilą tabelę Zachodu i co??? Jazz są na ... 4 miejscu, bo 3 pierwsze to LAL, SAS i, jak wspomniałeś, NOH. Ale przecież od kilku lat liderzy dywizji zawsze obstawiają pierwszą trójkę, chyba, że się mylę :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregu! Ale się ubawilem czytajac posta!

 

"Blad systemowy" :-) na stronie nba.com

 

To znaczy co? Zły system windows czy ustroj w republice NBA?

 

Btw nie miej mi za źle bo oczywiscie chodzi mi o slowa ktore wybrales a nie o Ciebie!

 

Przeciez kazde dziecko wie że istnieje w NBA tylko southwest no i czasem lakers ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzira w tv....

 

Dopiero teraz na orange obejrzalem powtorke cavs vs heat w calosci i na 3 minuty przed koncem zauwazylem ciekawa scenke

 

 

Paszteciara z bezgustownym czarnym plecackiem majac w dupie chyba mecz przechadzajac się do wyjscia tuz za linia boczna boiska dostala pilka w plecy nie robiac nic sobie z tego dalej idac do wyjscia

 

Z jednej strony straszne buractwo (a przypominam sobie dziwakow jak bylem na meczach nba ktorzy na maxa mnie wkurwiali lazac w ta i z powrotem lub kolesiow handlujacych wata cukrowa z pekami zaslaniajacymi mecz) ale dodatkowo pani byla w czarnym i mogla zmylic graczy!!!

 

Cos się powinno z tym szmelcem zrobic

 

Pamietam jak raz walnalem sobie drozsze bilety w msg a obok mnie koles z kumplem przyszedl (murzyni - bez rasizmu ale w ny murzyni zarabiaja mniej bo maja niestety mniejsze szanse z bialymi i kariery robia w starbucksie przewaznie jako kierownicy zmiany) po polowie 2 kwarty a już po 3 kwarcie go nie było...

Mecz byl ciekawy jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mozna to uznac za ciekawostke, nie ma sie czym szczycic.

Ale kobieta z Filadelfii oskarzyla Marko Jarica o seksualna napasc, w lutym Memphis grali z Phila.

Nie mnie oceniac czy to prawda czy chec zdobycia "popularnosci", wiem jedno Jaric to kolejny idiota po Kobasie i innych niegrzecznych/niewiernych chlopcach z NBA ktorzy daja sie nabierac na takie numery, daja sie podejsc, dopuszczaja do sytuacji ze moga zostac oskarzeni. Oni naprawde nie wiedza jak unikac takich sytuacji?

Tu Jaric ze swoja malzonka, brazylijska supermodelka Adriana Lima, moze za duzo mial szczescia Marko w zyciu i postanowil "zaryzykowac":

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sprawa już została wyjaśniona i kobieta zwyczajnie chciała troche zarobić i wrobić Jarica. Swoją drogą od razu pomyślałem jak ktoś kto ma na codzień Adrianę Limę koło siebie budząc się co rano mógłby chcieć czegoś więcej :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos juz wspominal, a jak nie to ja wspomne. kilka dni temu byl ten mecz Syracuse z ucon, zakonczony 6 dogrywkami. Nie zdarza sie to czesto, na zadnym szczeblu, czy to w profesjonalnym sporcie czy nawet szkol srednich (chyba jeden mecz btl w 76 czy 79, zakonczony tez 6 ale to niepotwierdzona informacja, bo slyszalem od znajomego) i byle jeden w d1 zakonczony 7. Tak czy inaczej tutaj skrot:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Rwhhik3hl-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syracuse wygralo z Uconn 127 do 117 a uzupelniajac Jmy guard Flynn gral 67minut i ledwo schodzil z parkietu

 

Mecz trwal 3.46 i ogladali go W MSG

Rekord ligii uniwersyteckiej ?

Mylisz się Jmy

W samej dywizji rekord to

Cincinnati vs Barkley 1981 8 dogrywek!!!

Ale pewnie w D2 znalazloby się wiecej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijam tylko z Blackberry nie mam opcji edit!

Oj już nie musisz się tak krygować ignazz :P :wink: :!:

 

BTW - czy ktoś mi może coś powiedzieć na temat "technicznych". Oglądam właśnie Magic vs Cavs na Orange i komentator stwierdził, iż Howard ma juz 13 TF i jeszcze 3, a nie otrzyma wynagrodzenia za jeden mecz :roll: Wiecie coś na ten temat :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.