Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszej nocy w ogole było ciekawie

 

Bo aresztowano sir Charlesa Barkleya za odmowe huhniecia po tym jak ominal znak stopu bądź czerwone swiatlo na skrzyzowaniu, i wzieto go na badania krwi

Wynik wkrotce

 

Ale weselej było w meczu bobs knicks gdzie gracze mieli szanse poczuc się jak w liceum

 

W pierwszej polowie stanely zegary i grano "glosowo" bez syreny koncowej, sygnalu zmian, time outow i zegara 24s.

Ja tam na miejscu kiboli robilbym w konia gosci źle liczac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesiejszej nocy jest sylwester i wszystkim na forum i nie tylko wszystkiego najlepszego, a kobasowi żeby zdobył w końcu mistrzostwo bez pomoco Shaqa.Na pewno najbardziej o to mu chodzi.W 2009r na pewno ma dużą okazję,aby to zrobić.

 

On i Allen Iverson to gracze którzy najbardziej na to zasługują.Zawsze dają z siebie wszystko.Oczywiście chodzi mi o starą gwardię.Następny z kolei L.James. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczuli się zbyt "czarni" i gangsterscy ... O ile Swift z ciemnymi tatuażami jeszcze jakoś wygląda (choć i tak za dużo ich tam napaćkał), to zielone dziary Anderson'a (bo to on zdaje się, tak?) są wybitnie żałosne ... Na CAŁYCH ramionach to już gruba przesada i nie każdemu coś takiego pasuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczuli się zbyt "czarni" i gangsterscy ... O ile Swift z ciemnymi tatuażami jeszcze jakoś wygląda (choć i tak za dużo ich tam napaćkał), to zielone dziary Anderson'a (bo to on zdaje się, tak?) są wybitnie żałosne ... Na CAŁYCH ramionach to już gruba przesada i nie każdemu coś takiego pasuje ...

Ja bym ich nawet nie roznicowal :) Przeciez te tatuaze Swifta wygladaja jakby gosc po prostu byl czyms u*ebany. No ale nic n ojego sprawa nie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo może wreszcie JJ Redick zacznie coś grać (nikt mi chyba nigdy nie powiedział, dlaczego ten zawodnik na parkietach NBA jest takim nikim).

Póki co masakruje skutecznością ekipę Hawks.

3-3 za 3 i 2-2 za 1 pkt.

Szykuje się megawpierdol dla panów z Atlanty, dlatego o tym piszę :)

 

A z ciekawostek to ide spać, mimo, że czekałem do tej pory na mecz CLE-BOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę napewno można uznac to,że dzisiejszym rzutem na 3.0 do końca Kobe wyrównał ( jeżeli doliczyć ft to pewnie juz przegonił) Mj'a w liczbie game-winnerów. MJ miał ich dotychczas 26. http://www.nba.com/jordan/game_winners.html -do tego trzeba doliczyc gws z Wizards- Suns z 2002. Kobe dzisiaj miał swój gws http://www.dolem.com/kobe_game_winners.htm - tutaj jest opisane 25 z nich. Warto zauważyć,ze gws Kobasa sa liczone bez wolnych , a Mj'a wliczając Ft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie po wczorajszym meczu Cavs - Celtics

 

Czy moglby mi ktos wytlumaczyc co to za idiotyczny zwyczaj grania u siebie w wyjazdowych alternatywnych strojach, ktore w dodatku w ogole nie sa zwiazane z klubowymi barwami? :evil: Kurde tego sie nie dalo ogladac po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie po wczorajszym meczu Cavs - Celtics

 

Czy moglby mi ktos wytlumaczyc co to za idiotyczny zwyczaj grania u siebie w wyjazdowych alternatywnych strojach, ktore w dodatku w ogole nie sa zwiazane z klubowymi barwami? :evil: Kurde tego sie nie dalo ogladac po prostu...

Nie wiem, ale sam mam wątpliwości bo często szperając w necie muszę rozpoznawać ekipy po twarzach :lol: , bo te stroje to ni przypią ni przyłatał - coś między II Ligą francuską a Harlem GlobeTrotters :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie stroje retro to katastrofa a jeszcze granie u siebie w wyjazdowych to juz w ogole przegiecie... kiedys kazda druzyna miala swoje charakterystyczne stroje a teraz komus sie chyba w tych klubach nudzi i co sezon sobie wymyslaja cos nowego... ale to tylko moje subiektywne zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było... Czy nie zauważyliście, że ostatnio coraz więcej koszykarzy wygląda jakby miało sporo więcej lat niż mają w rzeczywistości...

 

Dołączona grafika

 

Tego to wszyscy kojarzą, 20 lat... Wygląda jakby miał 40... ;-)

 

 

Ale do napisania tego posta skłoniła mnie ta fotka:

 

Dołączona grafika

 

Małe zdjęcie, ale chyba widać... James Harden - najpewniej jeden z wyższych numerów tegorocznego draftu, wiek 19 lat... Wygląda jakby mógł mieć syna w tym wieku... ;-)

 

 

Zastanawia mnie ile oni koksu muszę żreć, że tak wyglądają... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.