Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Buhaha Garnett wydarl pysk na Big Baby Davisa a ten sie poryczal, leze po prostu leze :)

http://sports.espn.go.com/broadband/vid ... Id=2459788

Miałem o tym pisać ale mnie wyprzedziłeś :wink: Wiele rzeczy widziałem ale tego chyba jeszcze nie było :) Glen pewno grał jak cienias i Garnett sie wkurzył, a ten się zachował jak 'ciota' (bo to już inaczej sie nie da powiedzieć) jestem kibicem Celtów i śmiać mi się chce z niego 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031,6027045,NBA__Rodney_Rogers_sparalizowany.html

 

Przykre, nie przepadałem specjalnie za jego stylem gry, ale nikomu życzę czegoś takiego :(

jesus christ, nie słyszałem o tym wcześniej...sparaliżowany od ramion w dół? masakra...Rogers były jednym z zawodników, których darzyłem większą sympatią, lubiłem jego styl gry i fajny rzut z lewej ręki. czytałem, że pomimo iż zarobił w NBA blisko 30 mln, to i tak po zakończeniu kariery pracował fizycznie jako operator maszyn czy kierowca ciężarówek a część z jego znajomych z pracy nawet nie wiedziała, że był znanym sportowcem! szok, taki gość, taki role model i taka sprawa. mam nadzieję, ze odzyska choć część sprawności, bo tak to czeka go wegetacja do końca życia, a ma przecież dopiero 37 lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Melo dzisiaj pojechał po bandzie, jeszcze nie widziałem tego meczu, tej kwarty :!: , ale ściąganie meczu dobiega już końca, więc niedługo będę się raczył tym meczem, a musiało to być niesamowite. :)

 

Szkoda, że w pozostałych trzech ćwiartkach tak słabo punktowo zagrał, bo mógł spokojnie pobić swój rekord kariery, nawet powinien to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec kiedy rasheed wallace wrocil do numeru 30?

o ile dobrze pamietam, w staples z lakers gral z 36. ostatnio widzialem pistons z knicks i tam tez chyba mial 36.

ktos cos wie na ten temat wiecej?

 

w ogole mowi sie o tym, ze pistons chca sie pozbyc wallace'a... byc moze powedruje do dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers w '72 roku mieli powalający bilans - 9-73 ;) Zdaje sie, że jak narazie to jedyny bilans poniżej 10 zwycięstw w całej historii ...

 

Thunder mają szansę ich przebić :P

 

http://sports.espn.go.com/nba/features/worstteams

 

tutaj porównanie dotychczasowych jangorszych bilansów ... Z wyliczeń wyszło tam, że Thunder przy takiej grze wygrają 6 spotkań :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz o tym byla mowa, ale LeBron jest zawodnikiem, ktory czesto nie rzuca slow na wiatr. Przed sezonem wyczytalem jak powiedzial przed dziennikarzami, ze bedzie chcial przekroczyc bariere 80% w rzutach wolnych w nadchodzacym sezonie i zgodnijcie co? Nie liczac ostatniego meczu z Wolves on przekroczyl ta bariere o kilka setnych procenta. Te pare miesiecy temu wydawac by sie moglo to niemozliwe poniewaz przez poprzednie dwa sezony LBJ albo nie dochodzil do granicy 70% albo ledwo ja przekraczal. Szczerze to nie mam nic przeciwko takim deklaracja padajacym z jego ust. Czekamy na kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w nocy marcus camby zebral.... 27 pilek. lol 17 w obronie. to jest jego rekord kariery. swoja droga nie przypominam sobie kiedy po raz ostatni ktos zblizyl sie do 30 zbiorek. dwight? shaq?

 

shaq rekord kariery czyli 28 zbiorek ma z 3 roku. dwight najwiecej zebral 23 pilki chyba.ktos kojarzy jeszcze takie mecze??

edit: rodman career high ma 34 zbiorki.. ale to w 92 roku tyle zebral. w tym samym meczu zebral 18 pilek...... w ataku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak:)

przybilla 26 plek??!! nie wiedzialem, ze blazers z silver stars grali?:D

 

zastanawiam sie jaki byl najgorszy koszykarz, ktory rzucil 50 punktow. swego czasu tony delk zaaplikowal chyba kingsom 50. ale wtedy kazdy pg kryty przez jwilla wykrecal career high. clif robinson grajac na centrze tez rzucil swego czasu 50. ale on mial talent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak:)

zastanawiam sie jaki byl najgorszy koszykarz, ktory rzucil 50 punktow. swego czasu tony delk zaaplikowal chyba kingsom 50. ale wtedy kazdy pg kryty przez jwilla wykrecal career high. clif robinson grajac na centrze tez rzucil swego czasu 50. ale on mial talent

W historii nie wiem, ale za czasów mojej styczności z NBA pamiętam dwa takie "dziwne" przypadki. Tony Delk o którym wspomniałeś i Willie Burton w 1994 roku (również 53 punkty z tym, że bez dogrywki).

 

A tak na marginesie to dzisiaj Brandon Roy dołączył do klubu "50" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos z was to odnotowal, ale Lebron ostatnio po pierwsze przybral 26p. Po drugie zaczal wyzej skakac. Niektore wsady to jeden krok od lini wolnych wali i to z dwoch rak, teraz z Houston glowa na obreczy i lokcie tak wysoko, ze oba by je tam wpakowal. On mnie przeraza. To jest bestia i ludzka maszyna nie do zatrzymania. Nieprawdopodobnie zaczal fruwac. Zaprzecza to wszelkim prawom grawitacji. Ale radze sie temu blizej przyrzec, i poogladac przynajmniej skroty ostatnich meczy Cavaliers.

 

1:24 na tym filmiku, reszty mi sie nie chce szukac, ale wpiszcie w szukaj cavaliers i ogladajcie te sktroty.

 

http://www.nba.com/video/games/cavalier ... recap.nba/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.