Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Mi najbardziej w pamięci utkwiła ta (ech pamiętam tytuł artykułu w "Tempie" - "Dzika bójka w Arizonie" :D):

http://www.youtube.com/watch?v=GO5OQAmG8gY (akcja rozwija się dosyć powoli, ale kulminacja jest warta aby poczekać)

To jeszcze były czasy gdy można było sobie wejść w ciuchach z ulicy na parkiet, walnąć rywalowi tubę i dostać za to 5 meczów :) (Greg Anthony). Teraz zawieszenie do końca sezonu murowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoJo English kontra Derek Harper w pamietnej (dla mnie) serii Bulls przeciwko Knicks bez MJ. Na trybunach Stern i to akurat w okolicach calej afery, ale mial mine :)

A co do tego co elwariato napisal to nie Zo rzucal Wardem tylko ten frajer PJ Brown, co akurat skonczylo sie fatalnie bo cala ekipa NYK wpadla na parkiet i z 3-1 dostali po dupie w calej serii 3-4 (grali w kolejnych meczach chyba w w 7 za zawieszenia:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróbel, powinieneś się wstydzić :wink: , tak doświadczony forumowicz powinien wiedzieć, że posty się edytuje.

 

Poza tym link do bójki w meczu Rockets@Suns jest na poprzedniej stronie tego tematu, bo właśnie od tego zaczęło się wspominanie tych dawnych "starć".

 

 

Ja NBA nie interesuje się tak długo, żeby pamiętać walki z roku 1993, ale myślę, ze chyba swoje "zaszczytne" miejsce w historii ma bitwa w Palace of Auburn Hills z grudnia 2004 - to było niewątpliwie Coś.

Wielka bitwa, wielkie zawieszenia, niestety głównie dla graczy Pacers. Z tego co pamiętam to Artest został zdyskwalifikowany na cały sezon, JO na kilkadziesiąt meczów, dużo dostał też Stephen Jackson.

Wie może ktoś jaką karę dostał Big Ben, bo z tego co pamiętam, to niewielką, a to przecież on rozpoczął te walkę odpychając Artesta. :?:

http://pl.youtube.com/watch?v=tFpX06kO-V4

 

 

No i trzeba też wspomnieć o bójce w MSG, większość pamięta Melo, który uderzył kogoś i szybko się wycofał, a przecież tam główną "atrakcją" było starcie Nate'a robinsona z J.R. Smithem. :) ten drugi nawet chyba wylądował w trybunach. :)

http://pl.youtube.com/watch?v=p4mwAdjjC7M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat dostało jakąś karę? W dzisiejszym meczu z Wizards trybuny były prawie że puste ... Nikt ich już na Florydzie nie ogląda czy to liga poprostu wprowadziła jakieś sankcje apropo publiczności?

Niestety są problemy z publiką w Miami. Wprowadzili już szeroką reklamę ale mimo wszystko na mecze ze słabeuszami ciężko będzie zapełnić trybuny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=GH--0rDN_Ic&e :lol::lol::lol:

 

Mała potyczka słowna Sheeda z fanem Lakers. :)

 

Może jako fan Jeziorowców powinienem być wielce oburzony :wink: , ale Sheeda już od wielu lat lubię i szanuję za grę i sposób bycia, a poza tym trzeba mu przyznać, że potrafi szybko, trafnie i zabawnie odpowiedzieć na tego typu zaczepki.

 

A ten fan Lakers, no cóż, sam się prosił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/2008/news/features/art_garcia/11/19/111908garcia_westinsider/index.html

 

Chyba już gdzieś na forum była o tym mowa.

 

Dogodzić wszystkim nie da rady, ale rzeczywiście coś przydałoby się zrobić w tej sprawie. Dla logicznego usadowienia zespołów w dywizjach i chociażby dla odświeżenia ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... eave_cavs/

 

Utwierdzam się w przekonaniu, że dzisiejsze gwiazdy w NBA to tylko nadmuchane produkty pozbawione uczuć wyższych (w rozumieniu rywalizacji: czyli tożsamości czy honoru). Każdy jest taki sam, chociaż mam nadzieję, że się mylę i jakieś wyjątki (choćby) się znajdą. Po cichu liczyłem, że Lebron zaskoczy wszystkich przepowiadających jego rychłą przeprowadzkę do NYC i zostanie do końca kariery twarzą Cavs...

 

Niestety potwierdza się, że nawet te pozornie najbardziej rozgarnięte gwiazdy mają mało oleju w głowie i kierują się dość tanimi pobudkami. Biznes? Niby tak, ale za czasów MJ niby było to samo a jednak ten potrafił zachowywać się z klasą, jak facet a nie jak bohaterka Desperate Housewives (które swoją drogą bardzo lubię :) ). Pomijam fakt zmiany klubu z oczywistych powodów (schyłek kariery).

 

Podziwiam LBJ za potencjał fizyczny, ale to dureń jakich wielu w tym momencie. Z jednej strony niby chodzi o biznes, ale on oczywiście walczy o możliwość zdobycia tytułu - przestałem już wierzyć w to, że takim gwiazdkom na tym zależy. To proste - trzeba używać takich słów by podtrzymywać atmosferę rywalizacji, czyli kręcić ten biznes.

 

Dzisiejszy gracz NBA to medialna otoczka i pusty charakter. Gdyby jeszcze tylko chcieli to ukryć - nie widział bym problemu, ale najwidoczniej żaden z nich (większość) nie myśli nad tym co robi i mówi. Po prostu dziecinada.

 

Czasy choćby takiego Duncana powoli się kończą - teraz tym bardziej doceniam go za podejście, abstrahując od jego osiągnięć sportowych. Nawet jeśli dba o swój biznes to tego po prostu nie widać. Tak powinno to wyglądać.

 

Wzruszyłem się, czy ktoś w lidze fantasy 4B nie chce oddać Timmiego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Caly Shaq, najpierw zachowuje sie primadonna, potem po cichu odwoluje wszystko. Zadzwonil do Quinn, szkoda ze wczesniej publicznie zrobil z niego niedorajde, jak obrazal Kobasa to bylo wszystko smieszne, zajebisty rap odwalil... po czym do niego zadzwonil, to nie tak, to byla chwila nieuwagi, moment zagapienia, wywalali mnie na scene, a tak w ogole to wina Jacksona, taa i Rileya, niedlugo przyjebie sie do D'Antoniego, a po skonczeniu kariery do Nasha i Amare. Ci atleci jak cos czasami jebna to nie wiadomo plakac czy smiac sie, czy oni tak na powaznie czy zarty...

Ale odchodzac od ogolu atletow, Shaq zaczyna na starosc robic z siebie zbyt duzego pajaca, dalby juz sobie spokoj, mozna sobie walnac cos smiesznego, mozna sobie pozartowac, ale ostatnimi czasy coraz rzadziej mu to wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson wogóle sie nie zjawił na treningu Pistons. I związku z tym trener Detroit Michael Curry, ukara AI, tym ze nie wystapi w pierwszej piątce przeciwko Bucks i jeszcze dostanie dodatkową karę :roll:

Nie od dziś wiadomo że Iverson ma trudny charakter i zdażają mu sie takie i gorsze wybryki. Jednak głupio robi Curry, ponieważ AI jest ważną postacią w zespole i zawsze sie przyda :wink:

www.probasket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: szczyt ironii - Wade obarczyl za ostatnią porazke Heat sędziow. No brawo brawo, pluc na reke ktora cie karmi 8) generalnie kompromitacja, zwlaszcza ze sedziowie oddali mu pilke w ost. akcji :)

Poczytaj dokładnie o co chodziło i będzie wiedział dlaczego tak mówił :) Skoro wybił piłkę i Heat mieli fast brejk 3 na sam kosz... Liga już się temu przyjrzała i oficjalnie piłka powinna być jednak dla Clipps bo Wade miał kontakt z sędzia, który stał poza boiskiem. A gwizdek był z powodu rzekomego przekroczenia linii bocznej przy stealu. Komentarz był na gorąco więc nie wiem o co się czepiasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy Nuggets pokonali Raptors 132-93, czyli różnicą 39 punktów - zdarza się, ale zaciekawiło i zrobiło na mnie wrażenie jedno: w statystyce +/- Billups osiągnął wynik 48 :!:

 

Nie śledzę jakoś skrzętnie tej statystyki, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś dał taki zysk punktowy swojej drużynie w czasie przebywania na parkiecie w ostatnim czasie.

 

Ma ktoś jakieś dane na ten temat :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.