Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Tak a propos wagi a raczej masy LBJa. W offseason miałem bardzo, ale to bardzo ograniczony dostęp do netu i wiele rzeczy mi umknęło. Ale pamiętam, ze chyba gdzieś czytałem info, ze władze klubu zakazały/poprosiły/zasugerowały (niepotrzebne skreślić), żeby James odpuscił siłownię bo moze to negatywnie na jego motoryke wpłynąć

Prawda to czy kolejny wymysł dziennikarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie z innej beczki. Nie wiedzialem gdzie pytac - pytam tutaj. Ktos widzial / ma dostep / moze podrzucic do zdjecia z filmiku serii 'where amazing happens' w ktorym jest Kobe z opuszczona glowa w hali Celtow w tle napisu 'where until we meet again happens'? Genialny pomysl i wyjatkowo gęsty przekaz zawarty w bardzo krotkim obrazie. TOP3 filmikow z tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie widzialem gorszego top10.

 

a dzisiaj byla mala bojka w phoenix. widac sloneczkom puszczaja nerwy, bo nawet nie moga zdominowac wschodnich druzyn jak to mieli w zwyczaju robic, nie mowiac juz o zachodnich.

 

barnesa nigdy nie lubilem i widac ze pajac nadaje sie jak ulał do phoenix bo zachowania ma podobne jak np. ryży. no ale jak w talencie pan Bog poskąpił to trzeba stac sie boiskowym prostakiem zeby sobie jakos radzic. Za tą "zaslone" powinni go zawiesic tak samo jak spaślaka za odepchniecie t-maca :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj byla mala bojka w phoenix. widac sloneczkom puszczaja nerwy, bo nawet nie moga zdominowac wschodnich druzyn jak to mieli w zwyczaju robic, nie mowiac juz o zachodnich.

 

barnesa nigdy nie lubilem i widac ze pajac nadaje sie jak ulał do phoenix bo zachowania ma podobne jak np. ryży. no ale jak w talencie pan Bog poskąpił to trzeba stac sie boiskowym prostakiem zeby sobie jakos radzic. Za tą "zaslone" powinni go zawiesic tak samo jak spaślaka za odepchniecie t-maca :?

Też to widziałem, Barnes przy stawianu zasłony niezbyt delikatnie odepchnął Alstona, w ułamku sekundy po tym T-Mac trafił trójkę, Alston zaraz podbiegł do Barnesa, jeśli się nie mylę, to podbiegł Nash ale trafił na t-Maca i zaraz został przez niego powalony na ziemię. :D

ogólnie taka mała przepychanka była z udziałem większej ilości zawodników, taka odmiana. :wink:

 

Warto jeszcze zanotować, że Shaq zdobył w tym meczu 18 punktów i tym samym awansował na dziesiąte miejsce w tabeli najlepszych strzelców wszechczasów. Wyprzedził Johna Havlicka, który w swojej karierze zdobył 26395 punktów. Shaq ma w tej chwili na koncie 26402 oczka.

Do dziewiątego Dominique'a Wilkinsa brakuje 266 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie widzialem gorszego top10.

 

a dzisiaj byla mala bojka w phoenix. widac sloneczkom puszczaja nerwy, bo nawet nie moga zdominowac wschodnich druzyn jak to mieli w zwyczaju robic, nie mowiac juz o zachodnich.

 

barnesa nigdy nie lubilem i widac ze pajac nadaje sie jak ulał do phoenix bo zachowania ma podobne jak np. ryży. no ale jak w talencie pan Bog poskąpił to trzeba stac sie boiskowym prostakiem zeby sobie jakos radzic. Za tą "zaslone" powinni go zawiesic tak samo jak spaślaka za odepchniecie t-maca :?

 

Tak jest! Zabić Shaq'a, Suns to debile i nie potrafią grać w kosza! Są żałośni, Nash ssie, Amare to frajer, a Barnes nadaje się tylko do psychiatryka! Śmierć Słońcom, Phoenix suxx itp itd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie widzialem gorszego top10.

 

a dzisiaj byla mala bojka w phoenix. widac sloneczkom puszczaja nerwy, bo nawet nie moga zdominowac wschodnich druzyn jak to mieli w zwyczaju robic, nie mowiac juz o zachodnich.

 

barnesa nigdy nie lubilem i widac ze pajac nadaje sie jak ulał do phoenix bo zachowania ma podobne jak np. ryży. no ale jak w talencie pan Bog poskąpił to trzeba stac sie boiskowym prostakiem zeby sobie jakos radzic. Za tą "zaslone" powinni go zawiesic tak samo jak spaślaka za odepchniecie t-maca :?

 

Tak jest! Zabić Shaq'a, Suns to debile i nie potrafią grać w kosza! Są żałośni, Nash ssie, Amare to frajer, a Barnes nadaje się tylko do psychiatryka! Śmierć Słońcom, Phoenix suxx itp itd ...

Fajnie ze sie zgadzamy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wiadomo co odbiło Barnesowi, to nie była zaslona po prostu nie wiadomo dlaczego mocno odepchnął przeciwnika... nie dziwie się Alstonowi tez bym sie wkurzył. Gdyby nie jebany Nash z wątami do Alstona nie było by takiej przepychanki ... momentalnie jednak został sprowadzony do parteru :lol: A Shaq... no cóż kiedyś kolo z McGradym, chodzili razem na panienki a teraz taka agresja...no ale nic dziwnego w koncu ten mu dotknął Nasha więc zaczął niszczyć wszystko co mu staneło na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to bylo :) Szczerze to wlaśnie w koszu brakuje mi jakiś emocji pozasportowych od czasu do czasu. Hokej ma swoje bójki, w piłce jakieś tam przepychanki również czesto się zdarzają, a w koszykówce żeby zrobić 5 minutowy mix trzeba pare lat do kupy zlożyć. Troche "bezjajeczni" Ci zawodnicy. Nie zrozumcie mnie źle, nie chce żeby się zabijali, ale przydaloby się więcej złości na boisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to bylo :) Szczerze to wlaśnie w koszu brakuje mi jakiś emocji pozasportowych od czasu do czasu. Hokej ma swoje bójki, w piłce jakieś tam przepychanki również czesto się zdarzają, a w koszykówce żeby zrobić 5 minutowy mix trzeba pare lat do kupy zlożyć. Troche "bezjajeczni" Ci zawodnicy. Nie zrozumcie mnie źle, nie chce żeby się zabijali, ale przydaloby się więcej złości na boisku :)

Niekoniecznie :) Chocby na starym, dobrym youtube mozesz wklepac nba fights i wyrzuci Ci stos filmikow. Teraz po prostu jakos tak NBA zbiedniala pod tym wzgledem, ale kiedys? Pistons, Heat, Knicks... bylo tego troche niekoniecznie na przestrzeni wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah te stare dobre czasy, kiedy Zo rzucał Wordem czy Childsem na trybuny, tak to były zagrania :) Ja dodam od siebie, ze jako pasjonat baseballa, moge polecić kazdemu bijatyki z tej dyscypliny sportowej, są chyba najbardziej masowe, dodatkowo najbezpieczniejsze bo wiekszosc ciosow grubo przestrzelona :) no i w takiej kotlowaninie ciezko się poobijać bo tacy scisnieci stoja nie ma sie jak ruszyc wlasciwie zaraz :) w hokeju to czesto nie ma zabawy szczegolnie jak ktorys zapomni odlorzyc kij. No a w koszu to nie wiem najbardziej pamietne dlamnie to jak sir Charles, grubego ( powinienem napisac gruby grubego :) ) walnoł pilka w tyl glowy, a Shaque potraktował go masa swojego ciała :) , i jeszcze Mailman z Donem Nelsonem to komiczna była walka no taka prawie walka, przepychanka powiedzmy, juz nawet nie wiem o co chodziło, czy Karl kogoś z zawodników Dallas łokciem potraktował czy jak i o to sie Don wkurzył. Ale po wszystkim jak przystało na dobrze wychowanych chłopców sie przeprosili. Do znanych walk mozna tez zaliczyc walkę PJ Carlesimo, walke w tym wypadku o tlen ktorego niechcial mu doać Sprewell :)

 

Ogolnie zabawnie, najwazniejsze ze sie nikomu krzywda nie dzieje :) no i wiadomo najlepej jak chcesz uniknąć jakiejs kontuzji a musisz sie bić na parkiecie to tylko z Melo, walnie z tzw. liscia i juz zwiewa do szatni :)

 

ps. po obejrzeniu tej bijatyki, czy bardziej masowej przepychanki, to musze powiedzieć że dosyc ciekawa, ale nie rozumiem Barnes popycha Alstona a ten pożniej ma coś do Nasha. Yao który nie moze ustac na nogach nawet nie atakowany to juz jest inna sprawa, jak sie wywalal to wygladal jak jakies drzewo paruset metrowe, tak leciał i leciał... i pozniej nawet nie mogL jakoś upaść z gracją. Prawda jest taka ze brakuje tej pasji w grze obecnych gosci, moze i sa dobrzy moze i Lebron, Melo sa świetni ale o ich pojedynkach kto bedzie pamietal, albo kto będzie sie nimi emocjonował, po meczu nawet gdy jeden walnie 40 ptk drugi 50 , to z dwa dni i tak nikogo nie bedzie to obchodzic, a o takich starciach jak te pomiedzy Mailmanem i Robakie, czy pomiedzy Zo a Patem ludzie pamietają do dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche tego jeszcze było. Np starcie Currego Edzia z Shaqiem za czasów poczatków baby Bulls, czy rzucanie krzesłem MarcusaC w Finałach z 99go, albo bójka NYK, w której Jeff Van Gundy dostał od Cumby'ego, czy chodzenie Rodnama po głowie Pippena, no troche by sie tego nazbierało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche tego jeszcze było. Np starcie Currego Edzia z Shaqiem za czasów poczatków baby Bulls, czy rzucanie krzesłem MarcusaC w Finałach z 99go, albo bójka NYK, w której Jeff Van Gundy dostał od Cumby'ego, czy chodzenie Rodnama po głowie Pippena, no troche by sie tego nazbierało...

sir Charles vs Shaq, Bulls vs Knicks w PO na poczatku lat 90tych, Zo vs LJ gdzie nota bene znowu cierpial JVG. ehh az sie lezka w oku kreci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.