Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

ciekawostka - aż trzech zawodników NBA poniesie flagi swoich krajów podczas ceremonii otwarcia IO w Pekinie. Będą to Kirilenko (Rosja), Ginobili (Argentyna) i Jasikievicius (Litwa, grał jeszcze rok temu więc go zaliczam). Dodatkowo ponoć szanse mają Nowitzki (Niemcy) i Yao (Chiny). nieźle, NBA nie traci na popularności w świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale co na tej liście robi dunk Cedrica Ceballosa to ja nie mam pojęcia... 5 najgorszy wsad wszechczasów :?: :?: :shock:

No bo najprawdodpoobniej nie mial wymierzonych krokow tylko opaska przeswitywala i wszystko widzial ;-) Na koniec zreszta Smith komentuje to w dosc wymowny sposob.

 

A filmik stary jak swiat ;-) Na tubie byl podobny, tyle ze z top10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja troche z innej beczki. gdzies pisalem, ze nowe stroje beda mieli minnesota timbervolwes. ze raptors zrezygnowali z fioletu w logo i ze nuggets zrezygnowali z by blu na rzecz granatu.

ale teraz kolej na... new orleans hornets. wiadomo, ze wraca stara moda i w nastepmnym sezonie hornets beda grali w strojach z paskami, tak jak to mialo miejsce w latach '90 gdy zespol gral w charlotte. imo dobry krok, ale stroje sa takie sobie.zmienili tez lekko logo. tak to sie prezentuje:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

ocence sami. fajnie, ze powrocili do paskow ale reszta imo jest nie trafiona.

do tych strojow:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

brakuje im baaaaaaardzo duzo:)

 

a. i bardzo prawdopodobne, ze w przyszlym sezonie w strojach z paskami beda wystepowali tez orlando magic. no i pozostaje oczywiscie czekac na nazwe logo i stroje zespolu z okc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak jak pisalem:)

orlando magic beda mieli nowe stroje w paski:)

dokladnych info i premiery jeszcze nie ma ale...

Dołączona grafika

pojawiaja sie juz pierwsze screeny nba 2k9 i widac jak byk:) ciekawi mnie jeszcze jak beda wygladaly dokladnie ale zapowiadaja sie fajnie. plus czekamy na stroje okc.......

 

hell jeah1!!

tak poza tym ktos bedzie gral moze jeszcze w 2k9 na ps3 na tym forum?

 

edit:

a jednka jest juz oficjalne info

http://www.nba.com/magic/news/Jersey_Re ... 96-66.html

23 wrzesnia premiera.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Nawet ładne. Te co mieli ostatnio były fatalne, a klub zawsze słynął z tego, że stroje miał na poziomie. Bardzo fajne są spodenki i ciekawy jest ten szary (czarny?) bok. Ciekawe jak będą wyglądały wyjazdowe - coś słyszałem, że będzie powrót do czerni, co również bardzo by mnie ucieszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie prezetuja sie te stroje nie ma co:)

zreszta slabosc do nich mialem od zawsze...

tak jak pisali na stronie magic, nowe stroje beda mixem wszyctkich strojow

 

zatem mamy paski z 1, pasy po bokach z dwojek i napis ze strojow nr 3. naprawde wygladaja calkiem niezle. czekamy na inne wersje wyjazdowe. ale po tych pierwszych strojah zapowiadja sie najlepiej.

 

spabloo nie zgadzam sie ze te stroje przed roku nie byly fajne. byly proste i calkiem ladne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spabloo nie zgadzam sie ze te stroje przed roku nie byly fajne. byly proste i calkiem ladne.

Właśnie - były proste, ale jednocześnie oklepane, nawiązujące do strojów drużyn uniwersyteckich (taka akurat wtedy była moda) i nie mające w sobie charakteru poprzednich kostiumów. Jeszcze bym się do odcienia tych niebieskich przyczepił :mrgreen:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ten odcien niebieski znaczaco sie roznil od niebieskiego z poczatku lat 90? chyba nie...

 

fakt faktem, ze moda idzie z uniwersytetu... ale tam zmiana strojow nastepuje nie mal co rok, a odkad nike prowadzi wiekszosc lepszych ekip stosuje standardy dla druzyn....

 

mnie sie podobaly stroje uniwersyteckie z poczatku millenium. bardzo szerokie ramiona, z reguly w serek,

w nba chyba tylko sixers to pokdupili i zrobili bardzo szerokie ramiona co wyszlo tym strojom na plus.

 

ale nie zmienia to faktu, ze to co modne nie jest zawsze fajne

 

szkoda ze zrezygnowano niemal komptnie z klasycznego kroju koszulek. jedynie boston i chicago maja wciaz takie jakie byly. i spurs. in minus moim zdaniem ostatnia zmiana hornets czy bobcats. za to na plus timberwolves.

 

calkiem przyjemne sa te stroje ktore tworzyl nike dla lakers, heat, raps i chyba kogos tam jeszcze w poczatku millenium.

 

z tych ostatnio robionyh calkiem fajne tez sa te hawks. ale wolalbym troche powrotu do korzeni. klasycznego wzoru. bo np. stroje bobcats czy warriors sa imo przesadzone. tu serek tu znowu cos tam tu pasy po bokach itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zatem dzis byla oficjalna prezentacja strojow.

niestety nie moge dorwac sie do swiekszej ilosci fotek. pewnie ukaza sie jutro

Dołączona grafika

 

mniej wiecej takie ja kna fotkach z nba 2k9

jedyne co mnei troche denerwuje to rozlazlosc paskow na boki. mialem nadzieje ze beda pionowe...

 

faktycznie jest to polaczenie wszystkich strojow, ale imo troche spaprali...

 

edit:

i jak tu nie kochac dwighta??:D

http://sports.yahoo.com/nba/blog/ball_d ... nba,109952

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.