Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

to jest po prostu nieskazone. przesledz historie loterii kulfonie i zobaczysz ze najgorsza druzyna ligi czyli z najwieksza szansa na 1 pick miala w calej historii loterii (od 1985 przyp. przemek) zaledwie 4 razy wybierala z jedynka. ostatnio 10 lat temu. niezla bania heh?

 

a no i nikt nie ma pewnosci ze to jest naprawde losowanie. you know what means?

Licząc od 1993, bo od wtedy obowiązuje obecna formuła odbyło się 20 losowań. W każdym z nich najgorszy zespół miał 25% szans na wylosowanie jedynki. Czyli powinno wyjść 25% z 20=5. Wyszło 4, ale najgorsi w 1996 Raptors oraz najgorsi w 1998 Grizzles pomimo wylosowania jedynki musieli odstąpić, ze względu na obowiązującą umowę(przez 3 lata od pojawienia się tych 2 zespołów w lidze miały odebrano prawo wyboru z nr 1 w drafcie, bez względu na wynik losowania). Dlatego nie sądze żeby ustawiano losowania, przynajmniej liczby o tym nie świadczą.

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się, że na poziomie szkół średnich tylko w 8 stanach używa się zegara rzutu. Przecież to jest jakieś szaleństwo - kto by chciał oglądać mecz gdzie jedna drużyna trzyma piłkę przez 11 minut?

http://minnesota.cbslocal.com/2014/03/14/hopkins-win-over-shakopee-provokes-shot-clock-debate/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niby nic odkrywczego i nuda, ale niektóre nazwiska budzą pewne zaskoczenie. kto wie gdzie urodził się Nash albo Irving bez patrzenia?

 

bez żadnego problemu. Czasami komentatorzy w meczach mówią ciekawostki o zawodnikach. Zwłaszcza tych dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_foreign_NBA_players

 

niby nic odkrywczego i nuda, ale niektóre nazwiska budzą pewne zaskoczenie. kto wie gdzie urodził się Nash albo Irving bez patrzenia?

 

Fajna lista, można się dowiedzieć kilku ciekawostek. Nasha i Irvinga widziałem, ale że Dominique urodził się w Paryżu, Reggie Jackon we Włoszech, a w NBA grał facet o nazwisku Uwe Blab już nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w NBA grał facet o nazwisku Uwe Blab już nie :smile:

 

To nic! Oklahoma podpisała 10-dniowy kontrakt z Shakurem! Najpierw 2Pac pojawia się na meczu, a teraz to... Illuminati! 

 

Pewnie kojarzycie tą piosenkę "Happy" i ten 24 godzinny teledysk. www.24hoursofhappy.com

Otóż oglądałem sobie właśnie to i zupełnie przypadkiem trafiłem na Magica Johnsona.

 

 

Przewińcie sobie do 36 minuty, ale do czego zmierzam. Otóż po 38 minucie widać wszystkie trofea Magica i co ciekawe 5 pucharów Larry'ego O'Brien'a. Domyślam się, jest to w chacie Magica, stąd moje zdziwienie - rozumiem, że to tylko taka aranżacja, albo repliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznie więcej wydał były gracz NBA - Allen Iverson. Zarobione podczas kariery 200 mln dol. roztrwonił w kasynach, u jubilerów i w salonach najdroższych marek samochodów. Zaopatrywał w te luksusy nie tylko siebie, ale również całą rzeszę swoich znajomych. Na szczęście miał mądrego doradcę, dzięki któremu Iverson ma na koncie 32 miliony dol., kapitał, do którego nie ma dostępu aż do osiągnięcia 55 roku życia. Do tego czasu co roku otrzymuje z tego konta milion dolarów.

 

jednak nie taki bankrut z ai.

a tu caly art o sportowych bankrutach:

 

http://biznes.interia.pl/gieldy/news/wiekszosc-gwiazd-sportu-bankrutuje-niedlugo-po-zakonczeniu,2002879,1844

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale chcislbym sie was zapytac czy takie wymyszanie faulu przy rzucie jak robi to durant na filmiku jest doszowlone do dzisiaj ? Chodzi mi o sytuacje gdzie celowo "nabiera" pilke od dolu aby zachaczyc o reke broniacego i w efekcie wymysic faul ;) z gory dzieki

 

tapniete z mojego note 3

dokładnie to sytualja z 16 sekundy jak i z 1:35, wiem, że słaba jakość filmiku ale widać o Co mi chodzi

 

tapniete z mojego note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.