Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

nie nasze forum, ale niezły ubaw: http://www.forum.bukmacherskie.com/f15/nba-zakulisowe-typy-i-fakty-zaprasza-elopeja-101226.html

 

na zachętę fragment odnośnie dzisiejszego meczu PHO-CHI (on obstawił HC +7 na suns): Kolejna bezproblemowa wygrana i kolejne pieniądze zasilają mój pokaźny kapitał bukmacherski. W miejscu gdzie obecnie przebywam szaleją burze przez co nie mogłem zmrużyć w nocy oka i zdecydowałem się na obejrzenie meczu z pozycji kibica. Przyznam się szczerze, że dwucyfrowa przewaga która przez chwilę widniała na tablicy wyników lekko mnie zaniepokoiła. Wykonałem kilka telefonów i wszystko skończyło się zgodnie z planem. Zawodnicy Bulls w ostatniej minucie posłusznie spudłowali rzuty wolne i dali swojemu rywalowi zdobyć punkty na wagę mojego zwycięstwa.

 

 

epickie jest to forum, z nudów kliknąłem w link i oto co czytam:

 

 

 

Houston Rockets @ San Antonio Spurs - under 219.5 @ 1.46 (Bet365plus.gif

 

Wczorajszy typ gładło "siadł" będąc niezagrożony przez dosłownie całe spotkanie. Młode wilczki z Toronto mocno postawiły się w stolicy Teksasu o mało co nie wywożąc cennego zwycięstwa z gorących desek AT&T Arena. Kolejne zera dołączają do salda mojego bankrolla. Dziś jest już nowy dzień a mówiąc konkretniej drugi dzień świąt który obchodzony jest nie tylko w Polsce ale również na całym świecie, w tym także w Stanach Zjednoczonych.

 

Meczem który dziś postanowiłem wziąć na tapetę jest przedostatnie spotkanie dzisiejszej nocki które ponownie odbędzie się w hali w San Antonio. Miejscowi Spurs podejmą dziś groźny zlepek całkiem ciekawych zawodników a mowa oczywiście o przesławetnych Rakietach z Houston. Nie wszyscy wiedzą, że oba te miasta leżą w jednym stanie przez co śmiało można ten mecz nazwać Wielkimi Derbami Dzikiego Teksasu. 

 

Swój niebagatelny kapitał dzisiejszej nocy stawiam na liczbę punktów która padnie w tym spotkaniu. Każdy kto śledzi moje typy wie, że jestem specjalistą od wyłapywania bukmacherskich pomyłek. Osoby wystawiające oferte (czyli panowie z Vegas) nie zawiedli mnie i tym razem. 219 punktów. Na tyle oczek mogą pozwolić sobie dziś koszykarze obu ekip abym mógł doliczyć do mojego kapitału dodatkowe 40%. I jestem w 100% przekonany, że dokładnie tak się stanie. Dlaczego? Czas na kilka argumentów.

 

Wszyscy wiemy jak wygląda dzisiejszy dzień. Święta Bożego Narodzenia obchodzone są praktycznie na całym świecie nie licząc oczywiście Izraela czy Bliskiego Wschodu. Całodniowe podjadanie świątecznych smakołyków to nie tylko polska specjalność. Robią to również Amerykanie czyli również koszykarze którzy zaprezentują się dziś na parkiecie. Niech każdy kto czyta tę analizę spojrzy przez pryzmat własnej osoby, czy dałby radę na pełnych obrotach rozegrać 48 minut spotkania koszykarskiego. Myślę, że odpowiedź jest prosta. Na dzisiejszych nakryciach stołu Duncana, Parkera, Ginobiliego, Howarda czy Hardena z pewnością nie zabrakło białej kiełbasy, bigosu, karpia czy innych świątecznych specjalności uzupełnionych o tradycyjne amerykańskie potrawy takie jak hamburgery czy hot-dogi. Uważam więc, że tempo dzisiejszego meczu będzie bardzo wolne, po świętach obie ekipy grają ważne mecze więc z pewnością dziś, grając z pełnymi brzuchami nie będą narażać się na ewentualne problemy zdrowotne.

 

Kolejna sprawa - świąteczne koszulki. Władze NBA to jedna wielka banda kominatorów którzy przy każdej okazji próbują postawić się na świeczniku aby być w centrum uwagi fanów, zawodników czy znawców tej ligi. Nie inaczej jest dziś. Liga nakazała klubom zagrać w zupełnie innych koszulkach niż robią to na codzień. Zamiast tradycyjnych koszulek na ramiączkach zawodnicy grają w zwyczajnych, megaobcisłych t-shirtach. Takie stroje nie sprzyjają zdobywaniu punktów, są bowiem po prostu bardzo niewygodne. Opięte rękawy krępują ruchy rąk które jak wiadomo są przecież odpowiedzialne za zdobywanie punktów. Granie w nowej koszulce może być szczególnie problemem dla Dwighta Howarda. Jak wszyscy wiemy, nie jest on wirtuozem jeśli chodzi o rzucanie z linii rzutów osobistych. Obawiam się, że będąc zblokowany przez bardzo obcisły rękaw może on nawet pokusić się dziś o kilka air-bolów (czyli rzutów które nie dotrą nawet do obręczy).

 

Jest to zdecydowanie mecz prestiżowy, odbywa się bowiem w czasie gdy większość Amerykanów zasiądzie przy świątecznym stole aby posilić się świątecznymi dniami i aby w rodzinnym gronie świętować narodziny Jezuska. Jestem przekonany, że teamy położą duży nacisk na obronę gdyż to (przez problem z ofensywą spowodowany koszulkami) będzie dziś kluczem do ewentualnej wygranej. Houston Rockets i San Antonio Spurs to drużyny dość słabe których jedyną mocną stroną jest częste trafianie do kosza(?????????????????????????? - przyp. rw30). Dziś nie to będzie decydowało przez co możemy być świadkami naprawdę bardzo niskiego wyniku.

 

Możliwe, że Vegas znów szuka przysłowiowych jeleni choć tutaj bardziej upatrywałbym pomyłki bukmacherów zBet365 którzy jak wiadomo są anglikami, a sport w tym kraju nie jest zbyt popularny. To może być powodem wystawienia tak nieodpowiedzialnych linii i kursów na środowy hit w lidze NBA. W każdym razie - dziś stawiam swój monumentalny kapitał na under 219 punktów i nawet nie śledząc wyniku zamierzam dalej świętować w rodzinnym gronie tej radosny dzień. Wesołych Świąt!

 
 
grubo
Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawodnik się znajdzie na aucie, musi immediately wrócić na boisko.

 

dokładnie tak... sędzia ma prawo liczyć moment przebywania poza boiskiem i nie mozna "taktycznie" unikać obrońcy przechodząc przez zasłonę np. poza boiskiem... rzadka rzadkość którą gwizdnięto... polecam zobaczyć w meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

At the end of the day,” Wade said, “you’re remembered for what you did at the end. . . . I think that’s the reason — Dirk says they gave us the championship last year, but he’s the reason they lost the championship, because he wasn’t the leader that he’s supposed to be in the closing moments. That’s because of great defense by us, but also he wasn’t assertive enough as a leader’s supposed to be.”

odpowiedz Cubana:

 

You are an amazing player Dwayne. I love watching you shoot free throws. What you know about Dirk’s leadership skills is non existent. You don’t have a clue. Your ability to evaluate leadership skills….well you obviously have an overinflated value of your own. Did you take business classes at Marquette?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.