Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

39 za jedynkę? brzmi dobrze, pod warunkiem, że nie wiąże się z godzinnym dojazdem do centrum. nigdy po USA nie podróżowałem w pojedynkę, ciężko mi się odnieść. potrzeb wielkich nie mam, może być przybytek ćwierćgwiazdkowy, ale lokalizacja i towarzystwo ma znaczenie. w samochodzie w USA dobre 3 tygodnie spałem za młodu, ale za to z ziomami i blisko centrum :)

 

nie ma co się wdawać teraz w dywagacje. wróćmy do tematu za jakiś czas, tu bardziej rozchodzi się o budżet i dostępność czasu, tj. dobra wódka dla szefa, niż o realizację. w końcu jakim problemem jest kupić kilka biletów lotniczych, parę wejściówek na mecz i zaklepać spanie na 2 tygodnie?

 

tak czy siak - było by przezajebiście, jakby udało się dotrzeć na finały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://visual.ly/evolution-nba-logo-design?utm_source=visually_embed

 

Bardzo fajne zestawienie ewolucji logotypów zespołów w NBA... Co poniektórym starszym userom łezka w oku się zakręci, jak obczają Hawks, Cavs, Bucks, czy Kings z lat 90. Naprawdę fajnie powspominać :)

 

ps. wiedziałem ze Bulls trzymają się tradycji, ale że są jedyną drużyną, która nigdy nie zmieniła logo, to już nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=2]First Scorer in NBA History Dies at 94[/h]July 31, 2013

Oscar “Ossie” Schectman, the former New York Knicks guard who scored the first basket in NBA history nearly seven decades ago, died Tuesday. He was 94.

“Ossie Schectman was a true NBA pioneer,” NBA Commissioner David Stern said, adding that scoring the league’s first basket “placed him permanently in the annals of NBA history.”

Schectman scored the opening basket of a game in what was then known as the BAA on Nov. 1, 1946 for the Knicks against the Toronto Huskies, a layup after cutting down the center of the lane.

via The Associated Press

Read more at http://www.hoopsworld.com/daily-nba-news#c9Xpm8or1SuOZ84q.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być wtedy w NYC....25 grudnia

 

z Brooklynu zapieprzasz na Manhattan a potem w knajpie 3 pozostałe na żywo..... z oryginalnym komentarzem w knajpie na tajmskwer na 300 calach

oczywiście 20 minut aby przeskoczyć BrooklynBrydź to cholernie mało.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.