Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

To wlasni mialem na mysli.

 

A teraz pytanie-zagadka.

 

W formie piosenki.

 

 

 

zartuje.

 

ktory z zawodnikow Celtics zbliza sie powoli do pewnego milestona, ktore go utwierdzi w byciu jednym z najbardziej unikatowych graczy w historii NBA i pierwszym, ktory takie cos dokona?

Kevin Garnett, TOP 50 w punktach, zbiórkach, asystach, stealach i blokach jako jedyny gracz w historii :P

 

btw mam taką zagwozdkę...to prawda, że Paul George mierzy teraz 6"10? :o

na oficjalnej strone nba.com nadal ma 6"8, w google szukałem to są niusy jakoby George urósł o 2 cale i do tego w 2k13(dzięki tej grze się dowiedziałem) jest wysoki jak diabli :P

Może ktoś rozwiać te rewelacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Garnett, TOP 50 w punktach, zbiórkach, asystach, stealach i blokach jako jedyny gracz w historii :P

 

btw mam taką zagwozdkę...to prawda, że Paul George mierzy teraz 6"10? :o

na oficjalnej strone nba.com nadal ma 6"8, w google szukałem to są niusy jakoby George urósł o 2 cale i do tego w 2k13(dzięki tej grze się dowiedziałem) jest wysoki jak diabli :P

Może ktoś rozwiać te rewelacje?

No podobno urósł trochę ale czy o 2 cale (prawie 5cm) to nie wiem. Ktoś tu kiedyś przytaczał żart kogoś z menagementu Indiany, że jakby urósł jeszcze trochę to by mogli nim na centrze grać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw mam taką zagwozdkę...to prawda, że Paul George mierzy teraz 6"10? :o

na oficjalnej strone nba.com nadal ma 6"8, w google szukałem to są niusy jakoby George urósł o 2 cale i do tego w 2k13(dzięki tej grze się dowiedziałem) jest wysoki jak diabli :P

Może ktoś rozwiać te rewelacje?

prawda sam o tym wspominał i to jeszcze na campie przed sezonem 2011/2012, Durant też ma wpisane 6'9 a myślę że spokojne mierzy teraz 6'10 jak nie 6'11

 

nba.com rzadko aktualizują te dane sporo graczy ma wpisaną wagę i wzrost które pomierzą im na draft combine a przecież większość graczy przychodzi do NBA jako nastolatkowie którzy jeszcze mogą urosnąć do tego praktycznie każdy z czasem dokłada parę kilo mięśni, także nie ma co się sugerować danymi z oficjalnej strony bo są po prostu nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda sam o tym wspominał i to jeszcze na campie przed sezonem 2011/2012, Durant też ma wpisane 6'9 a myślę że spokojne mierzy teraz 6'10 jak nie 6'11

 

nba.com rzadko aktualizują te dane sporo graczy ma wpisaną wagę i wzrost które pomierzą im na draft combine a przecież większość graczy przychodzi do NBA jako nastolatkowie którzy jeszcze mogą urosnąć do tego praktycznie każdy z czasem dokłada parę kilo mięśni, także nie ma co się sugerować danymi z oficjalnej strony bo są po prostu nieaktualne

Po twoim poście, aż popatrzyłem na youtubie recapy ze spotkań Pacers i cholera, George jest wzrostu Davida Westa jak nie wyższy...

A Durant to w ogóle fenomen, gość z takimi centymetrami powinien być drewnem do kwadratu a rozpierdala swoim atletyzmem.

Za to Howard jest trochę wyższy na papierze niż w rzeczywistości, bonus star? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers byli 0-8 gdy tracili >100 punktów do momentu wygranej z Bulls 3 dni temu.

 

Ktoś się w ogóle orientuje jaki jest rekord ilości meczy z dogrywką jednego zespołu w całym sezonie? Pytam bo Mavs w tym sezonie grali już 9 meczy z dogrywkami (jeden z nich z 2ot).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.