Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Może mieć taki ranking mimo dobrego bilansu, bo czasem pojawia się np Kobe - Scalabrine i ktoś daje na Scala, Kobe wtedy baaardzo dużo pktów traci poprzez różnicę w rankingu. Szkoda takiej zabawy, bo już wolę Kobiego w top20 ever niż na 500, przez co ranking sporo traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o A. Morrisonie na training campie w Portland:

 

http://www.iamatrailblazersfan.com/GamesPagesRoot/GameArticleDisplay/tabid/201/IamaGameID/596/ItemID/3440/Default.aspx

found at hopsiup

Although playing basketball in Europe seems like an exotic and most likely enjoyable endeavor, Morrison made it clear as to why he left. It wasn’t homesickness or the different culture, it was more about the day-to-day life of a professional basketball player that made him want to return stateside and give the NBA another shot.

 

“A lot of people don’t know that in Europe you might not get paid, you practice twice a day, they treat you like you’re an eighteen year-old kid,” Morrison said. “After a while you’re just like ‘alright, this is not for me, I’m too old for this,’” said Morrison, channeling Danny Glover’s character from the “Lethal Weapon” series.

 

jakby to mowil all-star na max kontrakcie ktory wyjechal na krotki czas do europy np z powodu lockoutu to jakos bylbym w stanie to zrozumiec [taki Deron]

 

ale ze mowi to Adam Morrison.... w dupach sie poprzewracalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o A. Morrisonie na training campie w Portland:

 

http://www.iamatrailblazersfan.com/GamesPagesRoot/GameArticleDisplay/tabid/201/IamaGameID/596/ItemID/3440/Default.aspx

found at hopsiup

Although playing basketball in Europe seems like an exotic and most likely enjoyable endeavor, Morrison made it clear as to why he left. It wasn’t homesickness or the different culture, it was more about the day-to-day life of a professional basketball player that made him want to return stateside and give the NBA another shot.

 

“A lot of people don’t know that in Europe you might not get paid, you practice twice a day, they treat you like you’re an eighteen year-old kid,” Morrison said. “After a while you’re just like ‘alright, this is not for me, I’m too old for this,’” said Morrison, channeling Danny Glover’s character from the “Lethal Weapon” series.

 

jakby to mowil all-star na max kontrakcie ktory wyjechal na krotki czas do europy np z powodu lockoutu to jakos bylbym w stanie to zrozumiec [taki Deron]

 

ale ze mowi to Adam Morrison.... w dupach sie poprzewracalo

Hola, a kim to jest Deron Williams, żeby porównywać go do dwukrotnego mistrza NBA? :dread:

 

A Portland brakuje w obecnym składzie gtg, więc dla nich to strzał w dziesiątkę. :highly_amused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2x up @

No jakby nie patrzeć to tera LBJ, jest uważany za najlepszego basketballera, grającego aktywnie w NBA.

W sumie Durex, ma dużo mniej osiągnięć niż LBJ.

LBJ= 3 MVP, 1 ring, 1 mvp final, xx allstar, 2 mistrz olimpijski.

Aktualnie rozwalił wszystkich... ( w sensie że w tym sezonie)

Dalej się dziwisz ? Ma tera swoje 5 minut jako najlepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Rok temu bez pierścienia też był najlepszym zawodnikiem w lidze.

Nie wiem po co przywołujesz osiągnięcia, skoro LBJ gra w lidze o wiele dłużej od Durexa i logiczne, że ma ich więcej. Do tego tutaj była mowa kogo by wzięli right now jako swojego franchise playera, czyli liczy się to co będzie się działo od tego momentu, a nie przeszłość i nagrody jakie zgarnął LBJ.

KD jest młodszy i dopiero wejdzie w swój prime, co działać powinno w tym wypadku na jego korzyść.

 

Dla mnie poprostu te mistrzowskie ringi zamydlają wszystkim oczy. Później wygląda to tak, że niektórzy mają czelność debatować na temat Kobe-Jordan itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już wybrać kogoś w tym momencie, to rzeczywiście trudny wybór. Przede wszystkim nie wiadomo jak bardzo rozwinie się Durant, ile jeszcze poprawi w swojej grze. Lebron z kolei pewnie już się za bardzo nie rozwinie, ale i też nie musi, bo już jest najlepszym graczem na świecie i robi wszystko na parkiecie.

Ja tam bym wziął Lebrona, bo z nim mam pewność, że na teraz mam najlepszego gracza świata w swojej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=3]Which head coach runs the best offense?[/h]1. George Karl, Denver -- 31.0%

2. Rick Adelman, Minnesota, Gregg Popovich, San Antonio -- 27.6%

4. Scott Brooks, Oklahoma City, Alvin Gentry, Phoenix -- 6.9%

Last year: George Karl -- 22.2%

 

 

 

 

 

 

tyle mam na temat tego rankingu do powiedzenia --- brakowalo mi jeszcze tylko millsapa jako najlepszego SFa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Rok temu bez pierścienia też był najlepszym zawodnikiem w lidze.

Nie wiem po co przywołujesz osiągnięcia, skoro LBJ gra w lidze o wiele dłużej od Durexa i logiczne, że ma ich więcej. Do tego tutaj była mowa kogo by wzięli right now jako swojego franchise playera, czyli liczy się to co będzie się działo od tego momentu, a nie przeszłość i nagrody jakie zgarnął LBJ.

KD jest młodszy i dopiero wejdzie w swój prime, co działać powinno w tym wypadku na jego korzyść.

 

Dla mnie poprostu te mistrzowskie ringi zamydlają wszystkim oczy. Później wygląda to tak, że niektórzy mają czelność debatować na temat Kobe-Jordan itp.

Przywołuje, dlatego iż, mówiłeś, iż w zeszłym roku był remis u GM, w sprawie Durex vs LBJ, i stwierdzam, dlaczego w tym sezonie, wszyscy patrzą inaczej na LBJ niż w zeszłym roku..

Ring, mvp itp. dają wiele u GM, nie tylko ze względu na osiągnięcia, ale też na marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.