Skocz do zawartości

NBA Drive to the Finals 2013


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wiem, ale w ogóle nie pociąga. Może gdyby liczyło się więcej kategorii, jakieś minusowe punkty za straty/faule... ale tak to przestało mnie kręcić w czasie drugiego tygodnia. Za mało skomplikowane. Ja jeszcze obstawiam picki, bo lubię w takich zabawach dociągnąć do końca, ale sporo ludzi przestało jakiś czas temu grać. Nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze obstawiam picki, bo lubię w takich zabawach dociągnąć do końca, ale sporo ludzi przestało jakiś czas temu grać. Nudne.

tak to bywa, kilka czerstwych wyborów i rezygnują. taka mentalnosc.

 

mi tez zbytnio nie idzie ostatnimi dniami, raz mi nawet nie policzylo pkt ale dociagne do konca. mam wszystkie żary i ostrogi do ustawienia gdyby taki byl final.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet ta gra podoba, może przesadnie wciągająca nie jest, ale nudną bym jej nie nazwał, chociaż pewnie dlatego że się trzymam w czołówce. Szkoda, że nagród nie będzie bo dystans do pierwszego miejsca nie jest już duży, a jeszcze LeBron, Wade i Bosh czekają na wybór, gorzej że big three San Antonio już wykorzystałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko irytuje to jak biore dobrego zawodnika a on zdobywa 3pkt

Nie denerwuj mnie nawet!

 

Ja to zawsze jeden mecz w lewo albo w prawo sie mylę. Z 10 wyborów gdybym zmienił tylko o jednen mecz przed czy po i już miałbym znaczącą różnicę. Np. Stephenson ...

 

 

Y lepsyzch grajw yostali mi Hibbert chalmers wade leflop big3 spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyli mi się gracze Pacers - czas na wielki mecz Wade'a.

 

Zabawa jest fajna, przyjemna bo bardzo prosta. 3 podstawowe kategorie, czasami proste rozwiązania są najlepsze. Niestety wielu po kilku słabszych wyborach przestaje grać, szkoda. Jak pokazały poprzednie sezony nawet przy kilku 'wtopach' czy pominięciu wyboru można powalczyć o dobrą pozycję.

 

Najważniejsze to trzymać się pierwszych wyborów bo zmiany ZAWSZE kończą się źle :D I wybierać na kilka dni do przodu/tydzień żeby nie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.