Skocz do zawartości

Obstawianie PLAYOFFS 2013


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie, to serię RappaRa można uznać, każdy wie o co chodzi, chociaż wyszła zbytnia pewność siebie... i powinna to być decyzja większości. Dlatego najlepiej żeby więcej osób się wypowiedziało.

 

Ale już jeśli chodzi o te spóźnione typy, to powinniśmy twardo trzymać się regulaminu i -2 za każdą serię, która rozpoczęła się przed obstawieniem.

 

Za jakiś czas przeniosę posty bez typów do tematu, w którym omawialiśmy wszystko. Na razie możecie dawać opinie nt. RappaRa tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu nie uznaliśmy typu wysłanego po 1 meczu z serii, tutaj jest jednak inna sytuacja, bo spóźnienie jest minimalne (jak ja wysłałem typ to było bodajże 8-6 dla Memphis). Nie to żebym się usprawiedliwiał, ale godzina tego meczu mnie lekko zaskoczyła (zwłaszcza, że od game 6 MEM-LAC nawet 2 doby nie upłynęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rappara to wg mnie jego intencje są dość przejrzyste i żadnych minusowych punktów nie należy przyznawać.

 

Z Artlanem i kosmo sprawa dla mnie bardziej skomplikowana. Jasne, że te spóźnienia nie wpływają na pogląd na serię. Ale jeśli nie przyznamy im punktów ujemnych, to już do końca zabawy akceptujemy 20 minutowe spóźnienia. Niby nic, ale jednak poważna kontuzja może wydarzyć się również w pierwszej minucie meczu, a i ktoś, kto w przyszłości spóźni się z typem 30-40 minut będzie miał podstawy by domagać się uznania typowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnienie było minimalne to raz.

 

Godzina meczu dość dziwna (zwłaszcza dla konf. zachodniej), więc mogła zmylić - to dwa.

 

Nic na początku meczu MEM-OCT się nie wydarzyło (np. season ending injury jakiegoś gracza) to trzy.

 

 

Zasada punktów minusowych jest w sumie jednoznaczna, ale jednak jej celem było karanie za jakieś ewidentne spóźnienie, więc sztywne trzymanie się jej to nadgorliwość gorsza od faszyzmu. ;]

 

Oczywiście, że jakaś kara powinna być. Jak dla mnie odjęcie 1 punktu od liczby punktów uzyskanych za tą serię byłoby najbardziej sprawiedliwe (czyli jak ja albo kosmo zdobędziemy za serię 3 punkty to dostaniemy tylko 2, jak -2 to -3 itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jakaś kara powinna być. Jak dla mnie odjęcie 1 punktu od liczby punktów uzyskanych za tą serię byłoby najbardziej sprawiedliwe (czyli jak ja albo kosmo zdobędziemy za serię 3 punkty to dostaniemy tylko 2, jak -2 to -3 itd).

Może być.

 

Ale powinniśmy trzymać się regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu dobrze byłoby podawać w tym wątku dzień i godzinę pierwszego meczu nowej rundy (tzn. deadline do wysyłania typów). ;] Taki post byłby dość zauważalny i nikt by nie mógł się powołać na to, że nie wiedział do kiedy trzeba typować.

 

Swoją drogą to mecze LAC-MEM zakończyły się w sobotę naszego czasu w nocy, potem Memphis grali już 2 rundę o 19 w niedzielę i to po zmianie miasta - trochę to dziwne, nawet jak na intensywność PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że użytkownik Artlan liczy punkty, to bym mu darował to małe spóźnienie. Ale za każde następne spóźnienie choćby o minutę względem rozpoczęcia pierwszego meczu danej rundy to zgodnie z regulaminem - 2 pkt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.