Skocz do zawartości

Obstawianie PLAYOFFS 2013


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym się dołączył jeżeli jest taka możliwość. Kiedyś moją kandydaturę odrzucono ze względu na małą ilość postów, która się specjalnie nie zmieniła w międzyczasie niestety...

 

Jeżeli mój udział jest ok to wnioskuję za wkładem 50 PLN, ale za 20 tez wchodzę oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś moją kandydaturę odrzucono ze względu na małą ilość postów, która się specjalnie nie zmieniła w międzyczasie niestety...

Rok temu? Jeśli tak, to niska ilość postów na pewno nie była tego powodem. Grał każdy, kto wpłacił wpisowe i tak samo będzie w tym roku. Nawet nowi użytkownicy z jednym postem.

 

We wcześniejszych latach nie graliśmy na kasę i każdy mógł brać udział z tego co pamiętam. Może coś pomyliłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dla większej przejrzystości punkty z systemu loraka pomnożyć przez 4, wtedy nam nie będą wychodziły ułamki.

 

Czyli:

- za trafienie jednej serii nie 1 tylko 4 punkty

- za trafienie zwycięzcy, ale pomyłkę o jeden mecz w wyniku serii nie 0,75 tylko 3 punkty

- za trafienie zwycięzcy, ale pomyłkę o dwa mecze nie 0,5 tylko 2 punkty

- za trafienie zwycięzcy, ale pomyłkę o trzy mecze nie 0,25 tylko 1 punkt

 

W przypadku nie trafienia zwycięzcy i punktów minusowych byłoby analogicznie (nie minus 0,25 tylko minus 1 punkt itp).

 

Czyli z matematycznego punktu widzenia wyjdzie na to samo, ale liczby całkowite zwyczajnie lepiej wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam też w to wchodzę

stawka z podanych tu propozycji jest mi w sumie obojętna więc może być te 50zł

co do systemu to zasadniczo jak Lorak wyskakuje z matematycznymi formułkami to jestem zazwyczaj sceptycznie nastawiony ;) ale w tym przypadku jego system nagradzania tego kto będzie bliżej mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to po 50 zł mamy na razie chętnych:

Ignazz

Luki

Cris(?)

artur86

Boowka

jamesworthy

rahu

matek

Van

 

9 osób więc jest nieźle....

 

Ale tak jak mówiłem wcześniej - niech ktoś się zgłosi na skarbnika bo w tym roku nie będę miał za bardzo czasu. Ignazz? Van?

 

I jeśli się komuś chce to niech napisze regulamin. Był w tamtym roku więc można go skopiować i tylko pozmieniać zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.