Skocz do zawartości

Obstawianie PLAYOFFS 2013


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za porównanie?

 

Jestem za tradycyjną punktacją i nie zmienię zdania, ale jeśli większość będzie chciała nowej to się dostosuję. Od początku to mówię. Nie wiem po co to rozgrzebywać... Poza tym przez tyle lat gry nikt nie czuł się pokrzywdzony. Ostatnio zacząłeś narzekać i już była o tym gadka roku temu. Nie widzę powodu, żeby kolejny raz o tym dyskutować.

 

10 punktów za mistrza to sprawiedliwy bonus i nie wiem po co go zmniejszać. PO trwają dwa miesiące i wiele przez ten czas może się wydarzyć. Dlaczego w takiej sytuacji osoby prawidłowo typujące mistrza nie miałyby być uprzywilejowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie dobrze oddaje niesprawiedliwość starego systemu.

 

Skoro dyskutujemy nad zasadami to ja wyrażam swoje zdanie i tyle. To raczej ty narzekasz (niczym Kobe na słaby support), bo ośmieliłem się nie zgodzić ze wspaniałością poprzedniego systemu liczenia punktów. ;]

 

Jeżeli każda propozycja ma być kwitowana stwierdzeniami typu "po co o tym dyskutować", "czemu narzekasz na poprzedni system", "stary system to tradycja, więc musi być dobry" to rzeczywiście ta dyskusja nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdecydowanie podoba bardziej to co forsuje Artlan. Z dwoma uwagami :

1. Bez zabawy w jakieś punkty ujemne

2. Przy 1 punkcie do zgarnięcia za każdą serię mamy 15 punktów przez całe PO. Bonus za wytypowanie mistrza nie powinien być moim zdaniem większy niż 20%, stąd widziałbym taki bonus jako idealny w postaci 2pkt (2 serie PO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zagram w tym roku

 

Zdecydowanie bardziej podoba mi się system Loraka forsowany przez Artlana :) Lepszy, choć punkty minusowe imo niepotrzebne. Ile pkt za misia- 3 punkty jako 3 serie w PO. Ale 10 to trochę lipa, jeśli przyjmujemy 1 pkt za serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , zwłaszcza fanów Hardena ;)

 

Wchodzę w system tzw. Loraka.

 

Do zastanowienia ewidentnie : bonus za mistrza (jeżeli byłby to bonus w postaci takiej ilości punktów jak za 3-4 serię to podejrzewam, że praktycznie nikt nie postawiłby na innego mistrza niż Heat. Przy 2 pkt bonusie co wyżej ktoś postulował pokusa postawienia kogoś innego jest większa i nie eliminuje osób stawiających inaczej niż Heat jeżeliby to Heat zostali mistrzem.

 

Artlan, punkty ujemny muszą być? Punktacja jaką forsujesz jest bardzo dobra bez punktów ujemnych.

 

Wchodzę do gry i zamiatam konkurencję ;)

 

Stawkę proponuję 20 zł. Podział pomiędzy 1-3 w proporcji 50 - 30 - 20 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli system raczej jasny :) Poczekajmy co powie Luki. Pozostaje sprawa tych ujemnych punktów oraz bonusu. Mi pasuje 2 pkt.

 

Kasa będzie raczej jak rok temu 20zł wpłacane przed PO, ewentualnie z 2-3 dniowym poślizgiem. Większość jest za taką kwotą.

 

Co do podziału, to chyba rok temu pierwszy i drugi mieli wygrać, ale Panowie zwyciężyli esako i nie było problemu. Jaki będzie podział nagród w tym roku to do ustalenia. Zależy też od ilości chętnych, małej sumy nie warto rozbijać.

 

Aha, i jestem za jawnym obstawianiem wszystkich rund. Bo pamiętam, że w poprzedniej edycji były pomysły żeby późniejsze rundy były tajne, wysyłane do kogoś zaufanego, kto wstawi je na forum. Jest to do ustalenia, jak wszystko, ale moim zdaniem niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście idę za wolą samych zainteresowanych zabawą więc wybieramy system Loraka bez punktów ujemnych. Stawka 20 zł.

 

W tamtym roku byłem skarbnikiem, ale teraz będę miał dość zawalony okres akurat na playoffs i dobrze byłoby gdyby jakiś inny zaufany user się tym zajął. ;) I dobrze byłoby gdyby ktoś sieknął regulamin żeby każdy wiedział jakie ma terminy i co akceptuje. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.