Skocz do zawartości

LeBron James


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Dostawał sweepy na supermocnym zachodzie, tam gdzie Garnett all-tim top3 pf w historii raz przeszedł pierwszą rundę. Zawsze były po prostu dominujące zespoły tam - Lakers Shaqa, Dallas, Spurs, Suns, Hornets. Tam nie dawali sobie rady Houston z Yao i T-Maciem, a ty do Gasola masz pretensje? Chciałbym zauważyć, ze Kobe po odejściu Shaqa też oberwał dwa razy w pierwszej rundzie.

 

A MJ nie spierdolił, bo miał Pippena topowego gracza w historii.

Ja nie neguję tego co teraz piszesz i - tak jak napiałem wcześniej - nie próbuję umniejszać Gasolowi w żaden sposób. Chodzi mi jedynie o to, że z zawodników, którzy byli w czołówce nagle robi się zawodników ze ścisłej czołówki, a dla tych ze ścisłej czołówki zaczyna się szukać wymówek w zależności od tego do jakiej tezy chce się dopasować argumenty.

 

Tak samo jak ktoś ( nie wiem czy nawet nie Ty ) wspominał o supporcie Dirka. Przed tym Chandler był łamliwym wysokim, Marion to roles wylansowany przez Nasha, Kidd stary dziadek, a za jakiś czas pewnie będzie, że Dirk wygrał, bo miał DOPY i świetnych rolesów, a może nawet all-starów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak gdzieś napisałem ze MJ miał słaby support?

 

A pisanie ze Lebron ma średni support w miami to dla mnie mistrzostwo świata szkoda tylko ze Howard tam nie grał bo liga byłaby ciekawsza wtedy

 

Jordan z zen masterem potrafili wyciągnąć maksa z takich kołkow Jak Randy Brown,Jud Buechler czy Bill Wennington wiec naprawdę Lebron nie ma tak źle w Miami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze inni nie byli lepsi przy Lebronie ale Varejao czy Williams to dla mnie troche bardziej wartościowi gracze niż wymieniona wyzej trojka. Co pokazywał brazylijczyk w tym sezonie przed kontuzje mniejsza oto ale Jeżeli uważasz Supportow Bullsow za kozacki (ja tez tak sadze) a Miami za średni to czegoś tu nie rozumiem.

Skład Miami był i jest idealnie dobrany pod względem charakteru,wieku,dopasowania do zespołu tak jak Bullsi lat 90 jedyne czego im brakuje to klocka pod kosz który by lepiej zastawił tablice ale to już Riley i Spoelstra odpowiadają za roster wiec nie moja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze inni nie byli lepsi przy Lebronie ale Varejao czy Williams to dla mnie troche bardziej wartościowi gracze niż wymieniona wyzej trojka. Co pokazywał brazylijczyk w tym sezonie przed kontuzje mniejsza oto

 

zapomniales chyba tylko ze oprocz tej 3 co wymieniles - Randy Brown,Jud Buechler czy Bill Wennington

grali tam jeszcze Rodman i Pippen, a LeBron przy tych Varejao i Williamsie nie mial oprocz nich lepszych zawodnikow, wiec troche porownaniu z dupy klasy tych zawodnikow co wymieniles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem o nich wspomniałem trojkę scrubow którzy coś grali przy Michaelu a dwojke z cleveland wymienił kolega rappar

Bo mi zbytnio nie zostało w pamięci by mega scruby w cleveland takie jak Ira newble czy Scott Pollard służyli do czegoś więcej niż grania przy blowouatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar, myślałem że jesteś better than that. Za dużo czasu poswieciles na dyskusje o Jordanie z typem, który ma w nicku wszystkie możliwe tagi związane z Jordanem, czil.

 

23mjbullsairjordanhishighnessmasturbacjawashingtonwizards - ira newble i scott pollard ? to ma być argument a propos czynienia zawodników lepszymi ? zresztą,po co wciągasz do dyskusji typów, którzy w ogóle nie grali ? jaka jest ich rola tutaj ?

 

to nie wystarczy, że takie zera jak Boobie Gibson i Sasha Pavlovic pobiegali sobie w finałach ? Drugi najlepszy zawodnik po Lebronie w Cavs byłby w Spurs najsłabszym zawodnikiem s5, a jeszcze prawdopodobniej, wchodziłby z ławki.

 

Jordan nie miał all-time best supportu wg mnie, chociaż jest to sprawa dyskusyjna. Ale z całą pewnoscia byl to jeden z najlepiej zbudowanych zespołów, a to oznacza, że support pasował do Jordana. Jax to exclusive. Doc, Pop, Larry B.

 

ja nie deprecjonuję Jordana i nie twierdze ze LBJ jest lepszy niż mj był, ale prawda jest taka że w 2007 Lebron zrobił z gówna kakao i akurat czegoś takiego MJ ńigdy nie zrobił.

 

Aha. bez sensu wsadzać mja w miejsce Lebrona w cavs 2007 ponieważ ten zespół był zbudowany pod Lebrona. Lebron to point f, facilitator.

 

Iverson w miejsce Jordana. Conajmniej 3 tytuły.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w tej dyskusji aż się prosi o dołączenie Phila i trójkątów. Nie jestem aż tak oblatany, ale zwłaszcza fani LAL zrobili sobie fetysz z tego systemu, choć po końcowym Jaxie zdarza im się solidnie jechać.

 

Z Mavs rzeczywiście tak jest, że w marcu 2011 Dirk dysponował mocno niepewnym Chandlerem (kontuzje, ofensywny kołek, niespełniający nadziei od blisko dekady), bandą podstarzałych łamliwych byłych AS, rolesami z ławek Wizards tej ligi oraz wielką nadzieją Francji Rodrique Beubois, który się skontuzjował przed po, a średnią z kariery ma w tej chwili coś koło 7. Punktów. A i tak jest kilka osób na tym forum, które zakładają klub "Free Błebłą!".

 

Dowcip polega na tym, że ten de facto szrot w komplecie zagrał świetne playoffy. Nikt nie dał %$%#, każdy miał określone zadanie do wykonania i robił swoje w 110%.

 

Dirk w tych po to osobna historia. HISTORIA właściwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Findek to co mam w nicku to cie powinno najmniej interesować tak jak mnie jebie czy ktos ma "sprzedam się na 10 złotych" czy " lubię pluszowe misie"

 

Może przesadziłem z tym Pollardem czy Newble i chwała Lebronowi za to ze wprowadził Cavs do finałow ale głownie chodzi mi o to że gadanie ze Lebron w heat ma średni support to czysty idiotyzm średni to miał w Cavs. A jeśli ktoś uważa ze support Jordana był zajebisty w bulls pod czym sam się podpisuje obiema rękoma a support Lebrona w miami jest sredni to jest dla mnie hipokryta

 

Lebron w heat ma najlepszy roster w nba od kilku lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lat 2000-2013 to widzę tylko lepszy support lakersow z three peatu shaqa i porównywalny ten z bostonu z 2008 roku

 

Lakersów z lat 2004 i 2013 nie liczę bo oni według mnie byli zle dobrani pod wieloma wzgledami

A Lebron i Wade to są dobrze dobrani?

 

Jaka jest część wspólna Lakers 2004 i 2013 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.