Skocz do zawartości

LeBron James


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

@mameluk

wg mnie, byli lepsi bo przepędzili Iversona.

bawiąc się statsami mozna zauważyć,że drtg Camby'ego z 08 jest taki sam jak Nene z 2009, a Camby

nie miał szansy nabić sobie go na, jak to określasz, "łatwych" rywalach [w 2 pierwszych rds], a w całości

zrobił go na Lakersach.

 

Melo rozgrywał lepsze playoffs, to jasne, ale jednoczesne zaprzeczanie, że miała z tym sporo wspólnego zamiana ziomka Iversona na mentora i lidera Billupsa jest, imo, bełkotem.

 

cholera wie. W 2009, jak Koelner wyżej pisze - pierwsze dwa mecze przegrywali po pojedynczych błędach, gm 5 w ostatniej kwarcie dopiero, i padli na cyce dopiero w gm6.

 

poza tym, skąd optymistyczne założenie, że z Iversonem zamiast Billupsa pierwsze dwie rundy Ad 2009 byłyby dla nich równie "łatwe" ? mnie jakoś wcale to nie przekonuje.

 

A co do Gasola "wtedy lepszego od Dirka"... przy Kobem nawet Dirk mógłby być lepszy od siebie samego :]

 

to, że Gasol był lepszy od Dirka nie znaczy, że był lepszy od Bryanta. To przecież proste równanie jest :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron o swoich wsadach na rozgrzewkach.

„Chyba muszę sobie to odpuścić, bo wielu ludzi to denerwuje. Myślą sobie ‚skoro potrafi zrobić to na rozgrzewce, to dlaczego nie chce spróbować w SDC?’ Przestańcie.”

 

Mimo ,że jest obecnie najlepszym koszykarzym na tej planecie to zachowuje się jak panienka.Może również przestanie rzucać i trafiać do kosza bo ktoś coś tam powie.Strasznie przewrażliwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Lebron posiada świetny przegląd pola i doskonale asystuje. W połączeniu z jego atletyzmem mamy wybuchową mieszankę.

Co bedzie to bedzie. Leakers zawodzą i chyba nie ma siły w tym sezonie na Miami

 

Może ktoś typu Indiana wymyśli coś z wysokimi a George pokryje solidnie Lebrona i coś sie wydarzy ale obawiam sie że Miami bedzie grało jeszcze lepiej niż w poprzednich play off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Elwariato, czy Stern w jakiś sposób umożliwił Lebronowi totalną dominację w RS, niemal 70% skuteczność przez kilka tygodni i te wygrane mecze ? W pozostałych sportach też są zawodnicy, którzy mają taki streak ? Mistrzostwo, olimpijskie złoto, all-time formę w tym sezonie ? W Lebronie rok temu kliknęło. Jeżeli w tych PO się nie odkliknie to będzie DOPIERO drugie mistrzostwo Lebrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dopiero drugie a już wyłazi z lodówki, w innych dyscyplinach też zdarzają się dominujący zawodnicy i zdziwisz się nawet bardziej niż James w NBA, choćby Miguel Cabrera w ostatnim sezonie w mlb, i ok gra tego czy innego gościa jest topowym tematem ale przy okazji nba to jakby James był jedynym tematem, czy Heat grają czy nie to jego geba jest na froncie nba.com dzień w dzień a za nią jakieś durne tematy w stylu ""lebron głodny sukcesów" "lebron zdeterminowany" "lebron uczy kolegów jak skutecznie się podcierać" itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyć Drexlera .

Kiedyś Drexler opisał swój sposób na grę jako "opuszczałem głowę, biegłem w środek dopóki nie zobaczyłem, że parkiet ma inny kolor i wyskakiwałem". Przy dzisiejszej obronie pewnie pobiłby w ten sposób rekord wszech czasów w faulach w ataku albo otrzymanych blokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego przesuniecie ciezkosci ataku z mid range I inside wysokich na trojka robi duzo miejsca pod koszem.

Wczoraj mavs dopoki koncentrowali obrone na srodku , dostawali mnostwo 3 z obwodu, dopiero jak wyszli agresywnie do cp3 I obwodowych clips

to dogonili wynik.

Teraz praktycznie kazdy musi umiec sypnac 3.

Lejbron to wykorzystuje jak sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka jest jak high tech - nie cofa się w rozwoju, dlatego trudno mieć do LeBrona pretensje, że dobrze sobie radzi w sporcie, który jest po prostu lepszy niż był kiedyś.

 

Z drugiej strony wyobraźcie sobie LeBrona w teamie, który ma pace 105 albo 110, a nie 90.

Totez ja ñie krytykuje tylko szukam przyczyn dominacji.

A swoja droga atak zrobil olbrzymi krok do przodu w stosunku do lat 90,,

Co do obrony mam powazne watpliwosci.

BTW watpie zeby sie dalo pogodzic wysokie tempo z wysoka efektywnoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW watpie zeby sie dalo pogodzic wysokie tempo z wysoka efektywnoscia.

W latach 80-tych, jak grali tym szalonym tempem, eFG było minimalnie niższe niż teraz (do 0,5%), ale trójek rzucano dużo mniej (zespół po 200-300 w sezonie, teraz 1500-1700) więc rzuty za 2 musiały mieć wyższą skuteczność.

 

Zresztą że przy szybszej grze łatwiej o punkty, mozna zauważyć nawet jak sie wyjdzie pograć pod blokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.