Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Może już ktoś dawał, ale ja widziałem pierwszy raz i umarłem... :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=013WGEs0 ... ed&search=

 

Magiczny Ołowek rządzi :)

 

:lol::lol::lol:

master, twój idol :wink: rządzi. On jest dobry, pieprzy dwie minuty o niczym, rysuje sobie i to gorzej niż przedszkolaki i jeszcze ludziom się wkręca, że to jest analiza bramki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już ktoś dawał, ale ja widziałem pierwszy raz i umarłem... :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=013WGEs0 ... ed&search=

 

Magiczny Ołowek rządzi :)

 

:lol::lol::lol:

master, twój idol :wink: rządzi. On jest dobry, pieprzy dwie minuty o niczym, rysuje sobie i to gorzej niż przedszkolaki i jeszcze ludziom się wkręca, że to jest analiza bramki. :lol:

Najlepsze w tym jest, ze 5 razy rysował to samo róznymi kolorami, 5 razy to samo mówił, nic nie było od magicznego ołówka już na ekranie widac, po czym był to normalny strzał i gol :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Master widziałem to jakiś czas temu i dalej nie potrafie wyjść z podziwu dla autora heh :lol: fajnie to zgrał wszystko, bo przecież to zupelnie różne mecze, a komentarz jakby do rysunków :) to były jaja wówczas gdy to wchodziło do TV :) super parodia tego kreślenia - na początku Tomaszewski, Engel czy Gmoch mieli niesamowitą frajdę rysując te wszystkie kreski, kropki i wektory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=w614CyxMARE

 

momentami rozpieprza to jak się ruchy ust z tą wypasioną piosenką nakładają :lol: a jak sie snoop porusza w rytm muzyki to już w ogóle

Było :D , dawałem to tydzień temu, tyle, że na 2fun.pl , ale tamten link jakoś ostatnio ciezko otworzyc, a tu chodzi wszystko OK.

A filmik naprawde fajny, dobry jest ten moment, kiedy Snoop i cent robią młynek rękami i tańczą, a w tle "a ty mamo mleka nalej.." :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=g8wWncO0m00

 

Znalazłem to na supergigancie, występ gościa w angielskim Idolu, gość może trochę śmieszny, ale bardziej zasługujący robiący wrażenie. Przynajmniej mi się bardzo to spodobało. Jak ktoś jest ciekawy, to jest jeszcze występ drugiego finalisty - Paula Pottsa, też super:

http://www.youtube.com/watch?v=rDB9zwlXrB8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland - San Antonio: Wy blogujecie

 

A my śpimy. Nie no - nie śpimy. Przecież wklejać musimy. Raz dwa trzy - jedziecie.

 

2.57 - ejejejej...yo ludzie gdzie mam pisać UŁAKOMENTKI:P tutaj czy pod tym drugim tematem:> bo sie pogubiłem...:D (chojnas)

 

3.03 - UŁA!!! Witam na bloogassskkuu koffanym :* :* xD Fissujcie koomenttki! :* Nara (Precz z Michałowiczem)

 

3.04 - milo sie bedzie czytalo relacje. szkoda, ze jedynm okiem - drugie wpatruje sie w "prawo rzysmkie. instytucje". ;/ (m2cius)

 

3.05 - WM znowu nawiązuje do tenisa (vide smecze) właśnie mówił o cenie miejsc przy korcie :/ (yareq)

 

3.08 - Wrona jest i tak najlepszy ze wszystkich ekspertów. No bo jak tu kogoś porównywać do Dżo: "Mamy nadzieje na fajny mecz. Ktoś wygra a ktoś przegra" UŁA (dlugi)

 

3.09 - Spurs są jak załoga Rudego - to dla nich 102. mecz w sezonie (prawdziwy WM)

 

3.11 - wow, a jumper by James. unbelievable (ny.edu)

 

3.14 - Za kazdym razem jak widze Goodena to mysle, ze Znicz Jaroslaw walczylby na wschodzie o playoffy :/ (calupus) [ Jmy: HAHAA... to jest dobre]

 

3.15 - Tak sobie myśle, że Gooden chyba wziął sobie do serca piosenki Kazika i postanowił wcielić w życie fryzure krótko z przodu długo z tyłu,tylko gdzie te wąsy? [ Jmy: nie moge...](cyberchmura)

 

3.16 - Zydrunas dziś aktywny jak w łóżku z kobitą (lipasss)

 

3.17 - Tragicznie się ten mecz zaczyna. Gdyby nie trójka Gibsona to bym pomyślał, że dwie grupy arabskich kupców rzucają melonem na targu w Marakeszu. [Jmy: KLASYKA, ahahaha] (precz)

 

3.18 - Jumper Ilgauskasa bez odrywania nóg od podłoża. Nie wiem czy to snejk muw czy co... Anyway UŁAAA! (kocisz)

 

3.19 - Zastanawiam się czy oglądać dalej z chińskim komentarzem czy włączyć głos na TVNie i program "Kto Was Tak Urządził", bo moje uszy tego nie wytrzmują (apocomi)

 

3.22 - EJ ! Ile razy juz WM powiedzial UŁĄ bo chyba dwa, nie? Pytam sie bo chce zrobic statystke!! Co ile minut wypowiada to magincze slowa ktore kochaja juz wszyscy fani NBA!! (chojnas)

 

3.23 - czemu cycek ma oczy jakby byl na capany? (filek)

 

3.25 - Nie wiem dalej co Chiniole mówią, ale jak pojawiła się Eva na ekranie strasznie się śmiali, pewnie jakiś żart w stylu WM puścili (chello0890)

 

3.29 - I Usher w koszuli jak polski hydraulik :) (calupus)

 

3.31 - LeBron przybil gwozdzia (meficzek)

 

3.33 - LeBron moglby chyba umyc okna na trzecim pietrze bez drabiny. (calupus)

 

3.34 - To prawda (LeBron) skupiony niczym miałby postawic kloca. (nicho)

 

3.34 - Wspaniale, rewelacyjnie, nadzwyczajnie wręcz grzeje ławę Spurs niejaki James Smith. Śmiem twierdzić, że w tym stuleciu jeszcze nikt w finałach nie robił tego równie dobrze jak on. Chapeau bas. Zdecydowany MoB (Man Of The Bench) finałów! (esceth)

 

3.36 - łohoho..Bowen oddał łockia LBJ za poprzedni mecz, a LBJ miał taką minę jakby walnął setke:P (chojnas)

 

3.37 - Posluchajcie Hirka i odczepcie sie juz od Michalowicza. Na zawsze. (meficzek)

 

3.38 - Lebron oddaj Nasze 100 milionów! (nicho)

 

3.39 - Wrona was cytuje. Mówi o słynnym "cant touch our Boobie" z meczow z Detroit. Brzmi To jakby sobie fragment supergiganta wydrukował:) strasznie sie przy tym jara:P (dlugi)

 

3.41 - kurcze wstalem o godzine za pozno. ale chyba za duzo nie stracilem. mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo smatchy (czarazg)

 

3.42 - jak Dunkan dostaje piłke tnie mi sie sopcast (rjarzabkowski)

 

3.43 - Co mnie podkusiło żeby to jednak obejrzeć?! W dodatku po chińsku... (rudestus)

 

3.47 - Widzieliście - Pavlovic także obgryza pazury (lipasss)

 

3.49 - Mimo wszystko Duncan traca nieco Twinkym Winkym :/ (ppp138)

 

3.51 - LBJ jak zubr - wieczorem podchodzi bardziej [ Jmy: ehehehehhaha ] (meficzek)

 

3.52 - dlaczego WM zaprasza na strone nba.com a nie na supergiganta? (czarazg)

 

3.53 - Jak można tak "biegac" jak Varejao? Fuj. Taki brazylijski teletubiś(sic!), i do tego gral w zespole co sie zowie Franca Basquetbol... (tomasinho)

 

3.54 - Cavsom nie mozna odebrac ducha walki, ale styl gry jaki prezentuja to najbrzydsza, najbardziej chaotyczna i nieskuteczna koszykowka. Chyba wyszli spod reki Waldemara Wspanialego i jego mysli taktycznp-szkoleniowej. (nicho)

 

3.55 - Tak ceglą jedni i drudzy, że mnie na chwilę zmożył słodki sen. :/ (precz)

 

3.56 - Czy WM nie siedzie gdzieś koło Chińczyków?Bo oni faul LeBrona skomentowali gromkim i dość długim "Łaaaaaaaaaaaaaaaa", w 3 kwarcie będzie już "Ułaaaaaaaaa" (apocomi)

 

3.56 - dopiero wstałem. było już jakieś UŁA?? (Kowal)

 

3.57 - W stanach też jest chyba strajk lekarzy, bo jamesa opatruje jakiś Pan który za cholere nie wygląda na lekarza (cyberchmura)

 

3.58 - Kibice w przednich rzedach przypominaja nieco czytelnikow supergiganta - napisac cos glupiego, zeby pokazali publicznie. Jakie to upokarzajace... (calupus)

 

3.59 - Jesli Scola jest europejskim Duncanem to za polskiego spokojnie robic moze Mirek Łopatka (meficzek)

 

3.59 - Idziemy po powerade'a i bede tak rzucal :P komus kanapke? (panki&majk)

 

4.00 - O! Druga młodośc Erica Snowa! (precz)

 

4.01 - Snow po krotkiej wycieczce do lat mlodzienczych powrócił w objęcia złotej jesieni i walnął świecę. (precz)

 

4.03 - WM po airballu Snowa: "Nie oczekujmy zbyt dużo od Erica Snowa" Ok. Ja tylko oczekuje że trafi w obręcz (dlugi)

 

4.04 - Może ktoś by policzył ile razy nasi zacni komentatorzy powiedzieli "tak jest". Gdyby józek dostawał za kazde "tak jest" dolara to by podczas jednej transmisji zarobił na akredytacje na finały w przyszłym roku... (tak jest)

 

4.05 - Mam wrażenie, ze Parker ustawił sobie NBA LIVE na Amatorze. przynajmniej finały (rjarzabkowski)

 

4.06 - Michałowicz: "pod koszem jest niesamowicie ciasno, czasem sie mowi, ze jest taki 'dżem trafik'" (precz)

 

4.07 - kto mnie obudzi na czwartą kwartę? :] ps. tylko nie wszyscy naraz :> (kid)

 

4.09 - mam pytanie: rano idę oddać krew i muszę być na czczo. czy jak teraz jeszcze się najem to rano będę na czczo, bo głodny jestem zajebiście.. [Jmy: nie moge, hahaha, zaraz pekne ze smiechu :] (kid)

 

4.09 - oglądać czy nie oglądać... a o 9 egzamin :/ mam nadzieję, że zacznie się gra, bo od zaśnięcia powstrzymuje mnie jedynie chiński komentarz.. (loko)

 

4.11 - Dżo - "...jak Gibson, jak Warejo (fon.)"

WM - "Wareżą (fon.)"

Dżo - "Tak jest, Marshall" (yareq)

 

4.14 - Najgorsze jest to, ze teraz mowic bedzie Hirek.. (meficzek)

 

4.17 - leborn 4-13, pieprze bycie takim swiadkiem, juz wieksze emocje byly jak swiadkowalem na bierzmowaniu... (filek)

 

4.20 - Myślisz, że nie można zasnąć na nba finals. Unbelivable, watch 2007 Nba Finals (cyberchmura)

 

4.22 - Zejdźcie z Hirka! (lipasss)

 

4.24 - a wie ktos czemu nie zaprosili Jacka Gmocha z magicznym ołówkiem? (meficzek)

 

4.26 - Prawie jak Polonia Przemysl - Mazowszanka Pruszkow. Lebron prawie jak Wojciech Krolik. (calupus)

 

4.28 - dobra, tez cos napisze abyscie mnie przekleili :> ach ta chec zaistnienia :P (mosci)

 

4.30 - to jest smutne, ale przed meczem ogladalem na Extreme Sport relacje z BICZ SOKER z portugalii... i niestety bylo to ciekawsze niż finały.. (chojnas)

 

4.31 - Uła. 301 komentarzy i to grubo po północy. To niezbity dowód na istnienie nurtu zwanego supergigancizmem. (esceth)

 

4.31 - Haha, a ja mam ESPN Halftime Report a nie Hirka:) Żyć nie umierać:) (nat10)

 

4.32 - chińskie reklamy ;/ jednak są rzeczy gorsze od naszego rządu :P ... (loko)

 

4.33 - Multimedialny Hirek: NBA TV CANAL+ plotek.pl pudelek.pl Świat Kobiety w jednym: Wrona sprzedaje ploteczki o przyszłych adoptowanych dzieciach Longorii i Tonego Parker-Longoria. (precz)

 

4.34 - tak czytam, czytam i przekonaliście mnie, że lepiej posprzątać chałupę przed odwiedzinami kobiety, niż włączać ten mecz... (wyrons)

 

4.35 - Szkoda że na wiekszości kanałów na cyfrze jest przerwa albo jakies laski rozbierające sie na telefon, bobym sobie przełączył:/ (dlugi)

 

4.36 - E. Durda - "Bardzo zajmujące są te panów wywody" - on też ma dość Hirka i Zenka (yareq)

 

4.38 - jeśli jakimś cudem dojdzie do meczu nr pięć to canal+ powinien się zastanowić nad zaproszeniem jury z "tańca z gwiazdami", na pewno lepiej ocenią pracę nóg zawodników niż Hirek ich umiejętności muzyczne :P (faaf)

 

4.40 - Bo SA to Sprite a LeBron pragnienie. (nicho)

 

4.42 - witness bullshit (filek)

 

4.44 - Pokazali statsy LeBrona, 4-17 z gry :/ pewnie w siedzibie głownej Nike od godziny trwa zebranie działu marketingu, który się głowi co z tym teraz zrobic. (precz)

 

4.48 - MJ traci piłke na rzecz Mullina, później przewraca się w ostatniej akcji. Indiana wygrywa drugi mecz, MJ na kolanach!! (apocomi)

 

4.50 - ja mam wrażenie, że wszystko jest na siłe... zaczynając od rzutów Lebrona, przez naszych ekspertów (nie mam przyjemności ich słuchać), oglądanie meczu z chińskim komentarzem noc przed egzaminem, kończąc na blogowaniu tutaj... ale to w końcu NBA ;) (loko)

 

4.51 - Chociaz dla Jamesa jest nadzieja, pamietacie pierwsze finaly Shaqa i sweep przeciwko Houston? Tez dostali wtedy porzadna lekcje koszykowki, a potem przeciez Shaq zdobyl 4 (?) mistrzostwa. (ny.edu)

 

4.52 - Stary, ale moze przypomnij sobie jak gralo Orlando przeciw takiej maszynie jak Houston a jak gra Cleveland. Nie porównuj gówna do miodu bo tamte Finaly chociaz skonczyly sie 4-0 byly zajebiscie emocjonujace czego nie mozna powiedziec o tych. (nicho)

 

4.53 - LeBron poczynił gigantyczny postęp. Przez cały timeout nie obgryzł ani jednego paznokcia. (precz)

 

4.54 - Aż mi się żal robi Cleveland, oni poprostu nie maja najmniejszych szans, nawet jakby seria była best of 100 to i tak byłby sweep. (nat-10)

 

4.55 - LBJ ma tyle cegieł, że niedługo zbuduje nowy dom...podaj cegłe podaj cegłe zbudujemy nowy dom (chojnas)

 

4.56 - Cavs wygrywają game 4, zatrudniają Bruce'a Willisa (Die Hard) i zdobywają mistrzostwo!!!:P (faaf)

 

4.57 - W roli komentatora sprawdziłby się bez wątpienia pan Trzeciak. Niepowodzenie Cavs zrzuciłby z pewnością na brak komunikacji praksemicznej. (esceth)

 

4.59 - Mimo wszystko fajna ta taktyka Cavs - milion podan w poprzek a na koncu polmetrowy Gibson wchodzi pod Duncana. (calupus)

 

5.00 - jedyne co Lebron ma wspólnego z Michaelem Jordanem to numer koszulki ale to akurat może się przytrafić każdemu ;) (czarazg)

 

5.01 - Wlasnie stracilem 1000zl :( postawilem 500 ze Parker rzuci nie wiecej niz 21 punktow i 500 ze Cavs jako pierwsi rzuca 10 punktow w III kwarcie [Jmy: hahahaha] :( (ludwisarz)

 

05.01 - Jakby Bareja zyl to z ich tekstow napisal by nastepnego Misia. (nicho)

 

5.03 - Czym się różni Yeti od Króla LeBrona? Niczym, obaj podobno istnieją ale jeszcze ich nie widziano... (esceth)

 

5.03 - ile James ma airballi w tych finalach? Chyba wiecej niz MJ w calej karierze (ny.edu)

 

5.04 - Hirek: "donosiciele piłek" Hirek wierny 4. RP) Hirek: "dotarłem do ciekawej statystyki - asysty" :P (faaf)

 

5.05 - Chinska plansza ze statystykami o 5 rano - bezcenne. (calupus)

 

5.06 - Koszykarska logika Hirka Wrony - asysty -> "donosiciele" piłki -> momentalnie przywodzą na myśl 'Listonosza z Utah' (precz)

 

 

5.08 - a co krzyczy eva? tipi kom tó maj pipi (nicho)

 

5.10 - Liderzy SAS w asystach według Hirka to Duncan Giobili i Parker. Koło dwóch na mecz. Wniosek eksperta: SAS mają wielu gości którzy potrafia dobrze podać. Panie Wrona pan jest moim bogiem (dlugi)

 

5.11 - lebron sie nazarl za duzo paznokci chyba, bo obrona spurs to jedno a airballe z czystych pozycji to drugie (filek)

 

5.11 - Ale jest tez pozytyw dla Cavs - w zoltych kartkach ciagle remis. (calupus)

 

5.11 - Michałowicz właśnie zauważył na boisku Drewa Barry. (precz)

 

5.12 - Duncan - 2/11 z gry. Chyba chce podpisac kontrakt z Nike. (calupus)

 

5.13 - Lebron sie ewidentnie zaraził od hughesa. A raczej przeją jego role jakna prawdziwego lidera przystało: wali cegły o tablice żeby partnerzy mogli dobijac i sobie nabijac statsy. (dlugi)

 

5.16 - Michałowicz 'Marshall jest wzorem dla rodziny, znany z dobrej kuchni, tym rzutem osobistym może ugotowac zespół spurs' (precz)

 

5.18 - Decydujące o tytule potyczki pomiędzy Spurs i Cavs powinny trafić do Sevres pod Paryżem, gdzie posłużyłyby za wzorzec przeraźliwie nudnych finałów. (esceth)

 

5.20 - UWAGA! Nowy program: Gotuj z Marszalem : pierwszy odcinek: ugotuj wolnymi SPURS:D (chojnas)

 

5.21 - Czy wam też na SopCascie(a może nie tylko) coś się strasznie wydziera i piszczy ja SAS jest przy piłce?? (apocomi)

 

5.24 - łubu dubu tere fere kuku karrramba bum cyk cyk wracamy do gry! (lipasss)

 

5.29 - San Antonio grało najdłuższą akcję w historii koszykówki. Zakończył Oberto z faulem. (precz)

 

5.31 - masakra..jakby cavs to zebrali to moglby juz byc remis a tak to dupa zbita, dupa biskupa i w ogole blada dupa!! (chojnas)

 

5.33 - Cavs dali sie zamknac w hokejowym zamku. Pewnie wycofaja bramkarza za chwile. (calupus)

 

5.35 - Ogolnie to jak Cavs przegra... to skasujcie tego bloga ;/ (laska)

 

5.36 - Mike Brown zaczyna mi przypominac Pawla Janasa :D Tylko pogratulowac :) (nicho)

 

5.37 - BREAKING NEWS: LeBron James wyrzucił piłkę na aut w ostatnich dwóch minutach meczu finałowego NBA. (precz)

 

5.37 - Piekna strata "Królu"... sedesów :D (nicho)

 

5.39 - to nie krol, to najwzyej chlop panszczyzniany (filek)

 

5.40 - filet rybny z reklamy na abc (ten glupszy) gralby lepiej niz "king costam". (panki&majk)

 

5.43 - a chińczycy też mają jakieś swoje dziwne UŁA ;) (loko)

 

5.45 - No dobra. gole sie, jem sniadanie i ide spac ;) (ludwisarz)

 

5.49 - Lebron ciesz sie, ze mam egzamin za 3 godziny. Twoja gra nie bedzie dzisiaj najwieksza porazka. (calupus)

 

5.51 - Odinstalowalem Sopcasta... skasowalem tego bloga z ulubionych. Jutro wyzoce pilke do kosza a dzis ide spac. ;/ byle nie do za rok z SA. omfg ;\ (laska)

 

5.53 - pomyslicie sobie, ze jakbysmy tego nie ogladali, wstalibysmy rano i pomyslelibysmy sobie: łooo wygrali jednym punktem...musialbyc fajny mecz, no ale byli lepsi...ale my niestety bylismy witness... (chojnas)

 

5.56 - W przerwach dostrzec można było reklamę 'Impossible is nothing'. Wychodzi na to, że w tej potyczccie Adidas wygrał z Nike. Całą sytuację można by podsumować krótko: 'We were witnesses that impossible is nothing'. (wuggers)

 

6.00 - No i sie skończyło finally. Do zobaczenia za rok i oby bez Spursów o tej porze (cyberchmura)

 

6.02 - Panie (o ile jakies byly) i panowie - dziekuje za wspolne ogladanie tego spotkania. Kiedys musimy tez wspolnie obejrzec jakis mecz koszykowki. (calupus)

 

Dziękujemy. Dobranoc. Byliście wielcy.

 

http://supergigant.blox.pl/html

 

 

 

Cleveland - San Antonio: bloguje blogosfera

 

03.09 - Hej, tu NBA. Zaczynamy blogowanie! Raz, dwa, trzy - blogujecie Wy!

 

03.15 - Witam serdecznie i zapraszam jak zwykle do wypisywania bredni (autor: Precz z Michałowiczem)

 

03.17 - Cytat z WM (przyp. mrpw): W cleveland jest wiele bankow dlatego bank shot h3h3 (bart)

 

03.19 - Zaraz zaraz, to mamy "blogowac" tu czy w "bloguje blogosfera"? (Precz z Michałowiczem)

 

03.21 - tidi piekny bankshot, szkoda, ze ogladam ten mecz w rozdzielczosci ultra smiesznej ;P (buszkers)

 

03.24 - jak do tej pory to bronek jak ceglił przez g1 i g2 tak cegli nadal (jafia)

 

03.25 - troche sie boje, że będzie dziś za dużo pajacowania w komentach, tylko po to żeby zaistnieć na blogu ;) ale co tam... (ugluk)

 

03.26 - a odpieprzcie sie wreszcie ode mnie! (Wojtek Michałowicz)

 

03.27 - dru guden już 6 zbiórek (połowa pierwszej kwarty). jak tak dalej pójdzie ustanowi rekord play-offów. ale umówmy się: tak dalej nie pójdzie :} (Kid)

 

03.28 - "Wojtek przestań pieprzyć!" (Planet)

 

03.33 - widac po reakcjach publicznosci ze to sa dla nich pierwsze finaly w zyciu. nie bardzo wiedza jak sie zachowac. do tego ceny biletow spowodowaly ze przyszli nie prawdziwi kibice a ci ktorym wypada sie pojawic na meczu bo pozniej na bankiecie bedzie sie czym pochwalic. zachowuja sie jakby byli na majowce w strazy pozarnej a nie na finale nba. (rafiq)

 

03.34 - LeBron od jakiegoś czasu nie obgryza paznokci. To zły omen! (precz...)

 

03.35 - Swietny blok Jamesa na Duncanie,bylem swiadkiem. (Rush)

 

03.36 - Manu jaki farfocel w obrecz uła (bart)

 

03.37 - to kto robi kanapki? :P (buszkers)

 

03.38 - co sie dzieje..brazylia pivoty, poldystans...a Dzinobli sie wczuwa (rjarzabkowski)

 

03.39 - haloooo? Ktoś zwraca w ogóle uwagę na wynik? 18-14 dla Cleveland! (kyluch)

 

03.40 - Varejao gra chyba teraz lepiej od Ronaldinho.Czy Dunga go powola? (rush)

 

03.41 - panowie mrpw: skoro dzisiaj nic nie piszecie, jest koniec pierwszej kwarty, san antonio prowadzi 18:16 to.. zaraz co to ja chciałem.. aa.. no właśnie wracając do meritum: skoro nic nie robicie to może byście jakieś kanapki zrobili albo po piwo do nocnego skoczyli? (kid)

 

03.42 - kid braciaku z wielkopolski, dolaczam sie do prosby o browara :> (buszkers)

 

03.43 - cóż, Cavs niby wygrali 1 kwartę, ale to wygląda tak, jakby dzieciaki grały z własnymi rodzicami. mali strasznie się cieszą po każdym punkciku, a dorośli chcą im się dać pobawić więc dają im pograć jednocześnie trzymając stały dystans. (jtski)

 

 

03.44 - Ta reklama juicyburgerow z kolesiem przebranym za Pippi Langstrumpf (nie wiem jak to sie pisze) taka troche niefinalowa... juz wole Wade'a i "sexy" Barkleya (TMobile Five). (toomas)

 

03.45 - LeBron chyba się darł na sędziów DON'T LET THEM FOUL ME!!! (czytam z ruchu ust będąc pijanym ;) (precz...)

 

03.46 - pokazali jakas laske z podpisem ze to greg oden:P lol (tom chambers)

 

03.47 - Ktoś wie ile jeszcze zmian/rund(czy jak to się zwie)zostało do końca tego meczu basseballowego, bo rozdzielczość na wmoe jest tragiczna. (cyberchmura)

 

03.48 - lebon coast2coast. szkoda ze go sfaulowali bo ladna akcja byla. byl snejk mułw, step costam i kousttukoust w jednym:) (rafiq)

 

03.49 - nie obgryza ? bzdury, pokazywali w przerwie miedzy kwartami jak obrzydliwie obgryza. nie sądziłem że aż tak je męczy (ugluk)

 

03.50 - Ilgauskas oderwał sie od ziemi. I'm a witness (j)

 

03.51 - a w San Antonio gra Dariusz Dudka. skarcony przez Niebrona (rjarzabkowski)

 

03.52 - pytanie do ogladajacych na sopcascie, ktory chinczykz przerw wyglada najprofesjonalniej?:P (fargo)

 

 

03.53 - Niższy Finley zagrał akcję na wyższego LeBrona. Michałowicz: "Finley wykorzystał przewagę wzrostu". (precz...)

 

03.54 - ogladam na sopcascie z chinskim komentarzem, w tle slychac jakis jezyk latynoski, a na boisku bryluje duet brazylijsko-serbski... takie rzeczy to tylko w NBA :) (nycek)

 

03.57 - Ktory z graczy Cavs wyglada jak ten gej-stylista Tomasz Jacyków ?? :/// (planet)

 

03.59 - uła UŁA uła uła UŁA uła UŁA ps.bronek na ławie pps. UŁA (jafiaa)

 

04.00 - Wynik, w swoim stylu denerwująco powoli wraca do normy z poprzednich meczów...szkoda tylko, że nie wiadomo czy isc spac czy powoli przygotowywac kanapki do pracy. (barcude)

 

 

04.01 - Bronek po trzech faulach trochę posiedzi na ławce to może zdąży założyc sobie tipsy (lipass)

 

04.02 - nie jestem rasista ale ewing w tej fryzurze wyglada jak brakujace ogniwo w teorii darwina. a spurs graja tak nudna koszykowke ze powinni tego zakazac. (rafiq)

 

04.03 - Gdybym był emerytowaną gwiazdą NBA, to bym teraz odpalał cygara studolarówkami leżąc na tarasie w Juracie (noooo, może nie o 4.00 w nocy) a zgadzał się jechac do Ohio, żeby stanąc na środku na 30 sekund i suszyc zęby. (precz...)

 

04.04 - Niech już nie pokazują tych legend NBA w przerwach, bo aż zal mi patrzeć na Ewinga w garniturze, a Varejao i Ilgauskasa na boisku. (wuggers)

 

04.08 - Jeżeli w 1-szym meczu grało SAS-kontra kotwica, to dziś grają Pyra Poznań-Znicz Jarosław.Wynik 38-30 powala (cyberchmura)

 

04.10 - Ewing to pierwsze ma taką budowę nosa, że może w nim dłubac poziomym palcem (lipasss)

 

04.12 - dankan ma taką minę, bo przypomniał sobie jak mu huragan basen zniszczył :} (kid via planet)

 

04.15 - Parker nieźle, 40 punktów total Spurs, ponad 200 wpisów. Przerwa, nareszcie "Łapu-Capu" na Canal+ i jakaś adrenalina. (precz...)

 

04.16 - jak patrze na Brenta Barry'ego to stwierdzam, ze i nawet ten "co zazwyczaj z tym drugim bloguje ale dzisiaj postanowil tylko moderowac" by sie sprawdzil w finalach (nycek)

 

04.17 - "Nie słyszymy wywiadu, nie mozemy tłumaczyc" mówi michałowicz, już się cieszymy, że napewno usłyszymy wywiad...to czas podac statystyki... (barcude)

 

04.18 - wszystko wraca do normy, zacznijcie wpisywac gratulacje dla grzeska popa. (tomchambers)

 

04.19 - cavs sie mecza, wyrywaja sie, wygladaja lepiej a pozniej przychodzi co do czego i wygrywa san antonio. poki co tylko do przerwy. bez jamesa ten zespol stac max na zwyciestwo nad kotwica i unia tarnow..... (rafiq)

 

04.21 - A w przerwie był wywiad z Bowenem, niestety nie pokazali od pasa w dół, więc nie wiemy czy kopał ja po achillesa, ten dirty player (cyberchmura)

 

04.22 - Jeszcze pewnie ze 20 lat będziemy słuchać ułaaa, snejkmówów i krosdribli. Jedyne co na plus, to chyba ostatnio mniej jest smeczów, które od zawsze kojarzą mi się tylko i wyłącznie z tenisem, więc jak słysze: Ułaa, co za smecz po efektownym krosdriblu, to zawsze wydaje mi się, że gdzieś tam zakradł się Federer czy inny Agassi i pokazał co potrafi (yareq)

 

04.23 - przerwa. autorzy bloga pewnie poszli spać, a wpisy do bloga będzie teraz losował automat :} (kid)

 

04.28 - Niestety panowie w obcisłych gaciach nadal grają w palanta, jeszcze 1,5 rundy do końca (cyberchmura)

 

04.35 - Ah MJ, MJ... mam Cie na kasetach :) (planet)

 

04.36 - Tak się zastanawiam czy jakby nagle wszyscy forumowicze poszli spać, to czy zostalibyśmy przez autorów bloga zwyzywani od ignorantów i pederastów? (cyberchmura)

 

04.37 - UŁA i oberto dla SAS. (bart)

 

04.38 - Finley już powinien zaczac polerowac tylkiem ławkę. Ręce mu się trzęsą za bardzo. (precz)

 

04.40 - nie czekajcie na koniec meczu baseballowego na vp1 ponieważ finału i tak tam nie zobaczycie. Gość stracił sygnał ABC z powodu burzy. trza się męczyć na wmoe :/. (reggie3131)

 

04.42 - Wy sie tu smiejecie z polskich komentatorow,ja tez bym sie posmial ale kompletnie nie kumam co ten chinol w brylach do mnie mowi... (rush)

 

04.43 - duncan im starszy tym bardziej przejawia ludzkie odruchy (miny usmiechy itp) jak tak dalej pojdzie to za 2-3 lata bedzie jak rasheed wallace (jafiaa)

 

04.44 - Michałowicz: "Ilgauskas ma najniższy wskaźnik bloków w przeliczeniu na centymetry". (precz)

 

04.51 - pies księżycowy tez jest glupi co prawda nie tak glupi jak kojot ale glupi - wlasnie biega po parkiecie z 3-metrową flagą (jafiaa)

 

04.53 - Uła, Harry Potter w przerwie zademonstrował swoje skillsy na pointgardzie. (Wojtek Michałowicz)

 

04.56 - Niech ktoś powie LeBronowi, że rozgrywanie nie polega na tym, żeby stanąć 8 metrów od kosza, zakozłować piłką pod nogami i oddać do najbliższego partnera, a partnerom niech ktoś powie, żeby w momencie jak LeBron dostaje piłkę, nie stawali z szeroko otwartymi ustami i czekali na supermana (yareq)

 

04.57 - lebron schron potrafi cos jeszcze oprócz wjazdów pod kosz ? poza rzutami spod samego kosza to same kartofle (schronjames)

 

04.58 - Dobry Boże... tylko bez dogrywki, będę już grzeczny (ajr99)

 

04.59 - pierwsza piątka Cavs w dzisiejszym meczu:

C Brick Z

PF Brick Gooden

SF LeBrick James

SG Sasha Pavlobrick (za Henrym Abbottem z Truehoop)

PG Daniel "Boobie" Brickson (yareq)

 

05.01 - no fajno fajno Supegiganci, tylko czemu tak mało komentek wybieracie, które mówią o przebiegu meczu? w końcu zaciętego przynajmniej (lipasss)

 

05.03 - i znow to samo. cavs mecza gonia, doganiaja po czym trojki trafiaja bowen z kimstam i jest 55-50. (rafiq)

 

05.11 - No to najwyzsza pora, zebym stal sie witness czegos wiecej niz "podaj cegle". (bart)

 

05.12 - Jesli Pittsburg jest w stanie Ohio, to Warszawa jest stolicą Hiszpanii. (olaf00)

 

05.13 - Scott Pollard na boisko! Błagam!!! (lipasss)

 

05.14 - w TEJ części TAKIEGO meczu LBJ powinien mieć PRZYNAJMNIEJ 2x więcej punktów niż ma... co z niego za lider skoro wali same kloce z pod kosza (reggie3131)

 

05.15 - no dawaj bron, jak nie teraz to najwczesniej za rok! (greg)

 

05.16 - lebron powinien wyjechac do Irlandii tam przy polskich murarzach miałby raj na ziemi (jafiaa)

 

05.17 - smutne... Lebron chce być kolejnym przerośniętym rozgrywającym. Niestety.. albo "to jeszcze nie teraz" albo powinien skupić sie na futbolowych przepychankach w środku. W życiu nie widziałem , żeby lider drużyny trzymał piłke w rękach i tak często po prostu NIC NIE ROBIŁ. to taki pseudo fachowy koment, ale dodam uaaa to może wkleicie ;) (ugluk)

 

05.18 - pierwsza piątka Spurs by WM:

C Fabriszio Oberto

PF Tidi

SF Brjus Bowen

SG Michael Finley (tu nie ma się do czego przyczepić)

PG Tipi (cdu116)

 

05.18 - Na zbliżeniach trybun widac, ze grube kobiety z Cleveland niby machają białymi szmatami zagrzewając LeBricka do boju ale miny mają jak podczas krojenia cebuli nożyczkami do paznokci. (precz)

 

05.19 - "Ooułaa" - negatywna wersja Uła (barcude)

 

05.19 - UŁA! i dzień dobry - właśnie się obudziłem na 4. kwartę (bo na 7 do pracy, brrrr). Obserwacje dwie: 1.50-58??? W co oni grają?? Idą na rekord DET-IND z 2004?? (Chandler22)

 

05.20 - JEah SASHA za 3 po 2 latach przerwy (bart)

 

05.21 - "Trudna pozycja do rzutu Pavlovicia" (WM) - 7,5 metra na wprost kosza i nikogo w promieniu 2 metrow - choć, w sumie dla takich "murarzy" jak Cavs dzisiaj każdy rzut spoza trumny jest trudną pozycją (yareq)

 

05.22 - jest takie stare koszykarskie porzekadło: z rzutami za 3 to jest tak, że jak wchodzą, to wchodzą, a jak nie wchodzą, to nie wchodzą. teraz można to bardzo ładnie zobaczyć. (greg)

 

05.23 - UŁA! Supergiganty śpią! (precz)

 

05.24 - w przerwach reklamują tv show gdzie Shaq pogania paru małoletnich grubasków żeby chudli :D coś przefantastycznego. (ugluk)

 

05.25 - Michałowicz twierdzi, że jego akredytacja jest warta "dwadzieścia (przerwa na długi oddech) tysięcy!". Gdybym tam był, to miałbym już 20 tysięcy, mecz komentowałbym spod telewizora z McDonald'sa w Cleveland. (precz)

 

05.26 - Lebron w swoim stylu wpi$#$@#$@ sie w pole 3 sekund, zeby zobaczyc co sie stanie. (bart)

 

05.28 - lebron i gibson: 0/8 za 3, bołen, bary, finlej, ory: 9/13 za 3. (kid)

 

05.29 - HAHAHAH po raz 304 dzis pechowo wg. WM Lebron James. (bart)

 

05.29 - UŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAA Cavsi sami sie pozbawiaja szans na łina w gejm 3 (jafiaa)

 

05.31 - Niby tylko 4pkt.straty,ale czy Cavs zdojaja w ogole tyle rzucic do konca meczu? (rush)

 

05.38 - Parker!!!!!!! PAVLOVIC!!!!!! A potem Varejao :(( Myślał chyba, że gra w filmie "Kosmiczny Mecz". Ale smark. (precz)

 

05.40 - Brasilian boy zrobił jednocześnie snejkmuve połączony z budykontrolem i brikiem, szacunek. (cyberchmura)

 

05.41 - jordan miał kerra. lebron ma swojego vareajo. (greg)

 

05.42 - Ciekawe ile mozna by wygrac za trojke Lebrona w tym momencie? Wolalbym jednak oddac pieniadze komus innemu,np.na cele dobroczynne. (rush)

 

05.43 - ManuGino w roli porucznika Borewicza - ;] (yareq za WM)

 

05.44 - Michałowicz: "Hell's Bells zespołu AC/DC. No zobaczymy, czy będą tutaj te piekielne dzwony". (precz)

 

05.45 - wielkie zaskoczenie ale jednak ten mecz jest w jakiś sposób pasjonujący. nie tak pasjonujący jak posty Cyberchmury (umarłem) ale.. no końcówka trzyma w napięciu. (ugluk)

 

05.46 - no i był brick, ale po faulu, sędziowie chyba też nie chcieli już więcej tego oglądać (yareq)

 

05.47 - no i stało się, dupa biskupa! Gratuluję nowym mistrzom NBA San Antonio Spurs (lipasss)

 

05.47 - 75-72 dziekuje i dobranoc ostatni rzut LBJ ewidentnie spaprali sedziowie, jak i wiele akcji w tym meczu generalnie kicha (jafiaa)

 

05.48 - no i niech to sie skonczy juz w nastepnej grze, nie warto tracic 3 godzin zeby przezyc pare emocjonujacych minut w koncowce. Byl zdecydowanie faul na Jamesie, ale to juz nic nie zmienia (nyu-edu)

 

06.11 - Spróbowaliśmy dodać opis meczu ale nas blox poinformował, że długość wpisu zbyt długa. Myślałby kto. Anyway - dzięki wielkie, eksperyment się udał, 470 kilka komentków, jakby była dogrywka, to z pewnością pękłoby 5 stów - ale może rano pęknie. Dobranoc, dzięki wielkie, było dużo śmiechu i radości, gdyby nie Wy - pewnie byśmy tego meczu nie zdzierżyli. Dobranoc, dobry wieczór, dzień dobry itp. Opis megaemocjonującej końcówki meczu dla tych, którzy nie widzieli wrzucimy rano. Może już będą jutuby z najgorszego rzutu wszechczasów by Varejao i dziwnego ostatniego rzutu LeBrona z 10 metrów.

 

PS. I tak sobie myślimy, że jeśliby dodać komentki spod poprzedniego wpisu, to jest pięćsetka. Respect.

 

http://supergigant.blox.pl/html/1310721 ... 169.html?2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.