Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Kolegi kolega miał dziisaj taki opis. Mnie osobiście rozwalił. Sorki modzi( ;) ) za brak cenzury ale Imo lepiej po prostu wyjdzie

 

----------------------

"Kocham szkołę a co kocham to pierdolę"||| KC Martusia:*

---------------------

Najśmieszniejsze w tych opisach jest to, że ten koleś pewnie nawet Martusi nie podotykałp porzadnie a co tym bardziej .... :lol: jak to mówią CZC (c.. zostanie c..lem :wink:) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tych opisach jest to, że ten koleś pewnie nawet Martusi nie podotykałp porzadnie a co tym bardziej .... Laughing jak to mówią CZC (c.. zostanie c..lem Wink)

 

Mi się najbardizej w tym zdaniu podoba "pie**ole" uzyte w sensie przenośnym a nie dosłownym. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie codziennie w przerwie na reklamy po kilka razy to ogladam i po prostu nie moge. Rewelacyjni sa ci goscie, postaram sie poszukac tych starszych bo tez sa swietne. A i to naprawde dobrze samkuje...

 

1. http://www.youtube.com/watch?v=q6c9tVtU ... ed&search=

 

2. http://www.youtube.com/watch?v=1mLgN1UD ... ed&search=

 

3. http://www.maketjdrink.com

 

Przy mieszaniu tych drinkow mam taka zabawe i taki smiech, ze mnie juz brzuch boli od tego, ale bede dalej kontynuowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tam jest napisane i po zdieciu wnioskujac to wydarzylo sie to naprawde. A ja nawet nie wiedzialem ze cos tak wielkiego moze zyc.

 

EDIT:

http://cda.pl/gry-online/3/supuzzle.php

 

niech ktos to sprobuje rozwiazac, u mnie praktycznie cala klasa proboje to zrobic i nikt nie moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to naprawdę się stało :lol: TO jest kurde niesamowite, że po pierwsze coś takiego właśnie żyło, a po drugie że zabił to coś 11-latek! :shock: Ale jak to wcześniej nie było widoczne? Kurde, przecież to jest przeogromne. Dzieciak miał farta z tym wieprzem, nie ma co. Ciekawe, jak to się poruszało po tych lasach :roll: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic innego jak matematyka - trzeba sobie zadać pytanie czy jest możliwe połączenie sześciu punktów, które są parami równoległe, bez przecięcia żadnej z "prostych"

 

a jak się da, czego jestem raczej pewien to trzeba wymyślić JAK

 

 

póki co idzie mi jako tako heh, coraz blizej rozwiązania ale jakże daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek: póki co idzie mi jako tako heh, coraz blizej rozwiązania ale jakże daleko

Ty ja jestem naprawde blisko bo mi brakuje jednego polaczenia.... Ahaha, ja to jeszcze rozwiaze, nie na darmo w liceum bylem na rozszerzonej matmie, i nikt nie jest w stanie pobice moich 8 matematyk w tygodniu w liceum ogolnoksztaucacym. Nikt. Rekord to bylo chyba 9, ale raz czy dwa. A kto chcial (nie ja) to mogl miec wiecej przed matura. KNR, POMOZ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ukończyłem LO na rozszerzonym mat-inf i w sumie nie wiem czy mi to coś da - z góry mówie, że jestem humanistą pełną gębą

 

 

ja mając na myśli to, że jestem blisko, miałem na myśli to, że zrobiłem już pewne założenia, które musze spełnić na pewno by mieć szanse połączenia tego - a kombinacji z brakującym jednym połączeniem miałem już 7 i już nie uważam tego za sukces, a raczej tak jak pisałem "blisko, a tak daleko"

 

też nad tym nadal siedzę, ale czuje się coraz bardziej bezradny... 15 minut myślałem czy w ogóle to matematycznie możliwe i myśle, że tak ale głowy też nie dam...

 

keep fighting :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na mat-fiz a znalazlem sie na tym profilu ze wzgledu na jezyk angielski co juz jest totalna kpina i komedia, i bije to wszytko na leb na szyje. Tez jestem humanista i zawsze bylem ("lubiany" przez humanistki) A i siedze nad tym z 20 minut, wiem, ze nic, nie wiem, ale sie dowiem. Myslemi meczem...brrr az mna wstrzasnelo.

 

Masz, racje, co do tego "tak blisko a jednak tak daleko" Ja uwazam, ze kiedy zostaje ci jedno polaczenie, jestes dalej od rozwiazania, niz gdyby zostalo ci dwa, bez wyjscia. Brzmi idiotycznie ale taka jest prawda. Bo to oznacza, ze zaczales zle, a zaczac trzeba poprawnie.

 

Wiadomo musi byc jakis haczyk, mi tez wyszlo chyba czterokrotnie ze zostalem z jednym polaczeniem, ale tak jak mowie, to mi tylko pokazalo jak daleko jestem od wlasciwego rozwiazania. Nie sadze, zeby byl tu jakis chaczyk typu, rozwiazanie, jest w rzeczywistosci banalne, tylko nikt tego w najprostzy sposob nie potrafi zrobic... Rozumiesz o co mi chodzi? Ale smialbym sie jesli bylo by to zadanie bez wyjscia, i ktos sobie jaja z myslicieli robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.