Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze to tu pasuje

 

http://www.dailymotion.com/aRapsFan4Eva/video/2665653

 

jest to filmik ktoru rozlozyl mnie na kolana dzisiaj :D Ruffin jest od teraz dla mnie najlepszym zawodnikiem :D kazda druzyna powinna miec takiego zawodnika i wposzczac go na koncowki :D

na dodatek ten mecz wygrali Raps, a trójka Mo była jego jedynym rzutem w spotkaniu, w którym zagrał przez 55 sekund :twisted: to sie nazywa miec wyczucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wcale nie jest, powiedziała tak kiedyś na odczepnego. Poza tym co to za pozycja "rzucający"?

a czemu założyłeś, że to nazwa pozycji? to jest określenie zawodnika, tak samo jak podającym Phoenix Suns jest Nash. A, że do AI najlepiej pasuje rzucający, to już oni widać doskonale wiedzą :twisted: ja bym ew. miał problem między rzucający a monopolizujący piłkę :roll:

Do tego jeszcze kilka rzeczy:

 

Skoro powiedziala na odczepnego, to jej wina ze nie pomyslala i palnela glupote (bo rozumiem ze w tych kategoriach to rozpatrujemy: ona Iversona nie lubi, ale powiedziala inaczej). A jak juz tak powiedziala, to nikt nie ma prawa sie czepiac ze dziennikarze tak napisali, bo tak uslyszeli i koniec.

 

Po drugie - ten rzut za 3 punkty. Typowy zabieg zapelniania jakiejs luki w tekscie, jak na moj gust ;-) Szukali czegos zeby porownac ich, AI rzuca jako tako za 3, ona rzuca dobrze, wiec sobie wzieli bo pasowalo ladnie i zgrabnie.

 

I na koniec - tak Monty czepiasz sie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co poczepoiać się nie można? :D

 

PS. Kiedyś powiedziała ze lubi jego styl gry i tyle, na wszystkich stronach zaczeli pisac że to jej ulubiony zawodnik ale potem przestali. A nagle znowu z tym wyskakują. Jak powiedziałeś chyba - zapchajdziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napisze na jej stronie że jest fanką Karla Malone'a i będzie po największej fance Iversona :twisted:

 

Proponuje zakończyć ten bezsensowny OT, każdy wie kto jest najwiekszym fanem Sixers ;) Spójrzecie tylko na ostatnie wpisy Vana i kore'a na forum Sixers :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panda walks into a restaurant, sits down, and orders a sandwich. He eats the sandwich, pulls out a gun, and shoots the waiter dead. As the panda stands up to go, the manager shouts, "Hey! Where are you going? You just shot my waiter, and you didn't even pay for your sandwich!"

 

"Hey, man, I'm a PANDA!" the panda shouts back. "Look it up!"

 

The manager opens his dictionary and reads:

 

Panda: A tree-dwelling marsupial of Asian origin, characterized by distinct black and white coloring. Eats shoots and leaves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, co jest śmiesznego w mistrzostwie świata Polaka, może mi ktoś wyjaśnić, ja tam się cieszę, chłopak fajnie popłynął i zdobył jedyne złoto dla Polski na tych mistrzostwach. :D

 

A może chodzi o długość linku, co :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wkręta :) ja się tego z bbc najpierw dowiedziałem więc ani przez chwile nie myślałem że to żart :P chociaż wiele osób się z tego śmieje i nie wierzy że Sawrymowicz pokonał dominatora Hacketta

 

:lol::lol::lol: A więc to o to chodzi, KarSp myślał, że to ściema :lol: .

Dobre, dobre. Dziś jest Prima Aprilis, ale to na pewno nie jest żart, KarSp to najprawdziwsza prawda :wink: , Sawrymowicz jest mistrzem Świata. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.