Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe chodzi o to, że autobus wjechał na rynek... tam nie wjeżdżają nawet samochody, bo jest za mało miejsca przy wjazdach na rynek... a ta kolubryna jakoś tam wjechała.

Nice Wróbel 8) Rozwaliłeś mnie.. szkoda, że "krótki" autobus, jak by był "długi" pewnie byłą by to "6" w której panowie kierowcy (pozdrawiam) wyprawiaja cuda nie dziwy i do Gliwic tez kursuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles wjechal na rynek autobusem wyszedł przed autobus ryknął ze to jego marzenie by wjechać autobusem na rynek i jutro jedzie do Irlandii i ma to w dupie i sobie poszedł, jeszcze jedno byl to autobus linii 710, który jechał do carfura i byl nabity ludźmi na max-a, ludzie mieli mega zdziwko.

 

Oficjalna wersja zdarzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx> A ja NA PEWNO nie będę mieć dwóch nazwisk, nazywam się Ewelina Ruchała a narzeczony Piotr Bosko.

i tego wlasnie nie lubię na bashu, ktoś gdzieś coś przeczyta i potem pisze na chacie realna sytuacje że niby to on podpinając się pod kogoś innego :? pod kogoś innego,bo to przecież realna sytuacja jeden z naszej biathlonistek czyli własnię pani Małgorzaty(Ewelina-n/c :| ) Ruchalo i Piotra Bosko :?

 

EDIT

żęby nie było ze nie ma kawalu zadnego.

 

Płynie stado plemników jajowodem. Nagle jeden słabiutki, który płynie

ostatni, krzyczy:

- Panowie, zdrada, jesteśmy w odbycie - wracajmy!

Całe stado w tył zwrot, a ten plynąc dalej mruczy pod nosem:

- I tak rodzą się geniusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi mówi ze daje z siebie ponad 100%, ale czy tak jest

rzeczywiście? Co to znaczy osiągnąć 100% w życiu?

Z pomocą przychodzi nam matematyka:

jeżeli za A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

podstawimy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

To: H-A-R-D-W-O-R-K (ciężka praca) 8+1+18+4+23+15+18+11 = 98%, a

K-N-O-W-L-E-D-G-E (wiedza) 11+14+15+23+12+5+4+7+5 = 96%

Ale, B-U-L-L-S-H-I-T (pieprzenie głupot)

2+21+12+12+19+8+9+20 = 103% zas. A-S-S-K-I-S-S-I-N-G

(włazi-w-dupe)

1+19+19+11+9+19+19+9+14+7 ! = 118%

Tak wiec jedynym, popartym matematycznie, wnioskiem jest to, ze

chociaż ciężka praca i wiedza zbliży cie do ideału,

to tylko pieprzenie głupot i włażenie w tyłek wynosi ponad

norme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiecie juz niedlugo bede potrafil cos takiego zrobic :lol: wkoncu ksztalce sie w tym kierunku :D

 

http://www.metacafe.com/watch/397325/ma ... oin_trick/

żarty żartami, ale u mnie są trudniejsze tematy prac magisterskich - np. programowanie robota. 2 kolesi z roku wyżej programuje mu ramię, a w tym roku dali do wyboru chyba zaprogramowanie zmysłu wzroku temu robotowi :) ale chyba nikt na to nie poszedł :roll: ci starsi dostali od uczelni na tego robota 15 patyków, także sami tego bynajmniej nie finansują :P

 

to jeszcze coś w temacie zrób to sam:

http://www.metacafe.com/watch/426343/ca ... e_battery/

http://www.metacafe.com/watch/360955/9_ ... _suprised/

do not try this at home :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym akurat nie zartuje. Ksztalce sie w takim kierunku, nic penie nic nikomu nie mowiacym, mechatronika. Jest to polaczenie 4 dziedzin: elektroniki, mechaniki, robotyki i informatyki. Poki co jestem jeszcze w technikum, ale zamierzam isc na studia na ten kierunek.

 

PI3TR45: kończąc już off top - mówiąc żart miałem na myśli moje żarty, że to moja praca mgr, bo ja niestety pod tym względem aż tak ambitny, żeby programować roboty, nie jestem :) z resztą nie lubię programować sprzętu, ale to nie temat do takich rozmów :P a jeśli Ty lubisz takie rzeczy to na pewno nudził się nie będziesz :) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.