Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

<pietshaq> Wymyśliłem nową stałą matematyczną. Nazywa się ęć i wynosi w przybliżeniu 1,8584073464102... I za cholerę nie wiem, do czego się może przydać, ale spełnia przynajmniej równanie: pi + ęć = 5

 

<Kamil> nie ucze sie wcale bo u niego podobno można wszystko zerżnąć

<iotrek> to moze jakies ladne dziewczyny zaprosimy??

 

 

<maciek> wiesz moze jakie to panstwo turkey?

<BluEskY> nietrudno zgadnac..

<maciek> indie???

<BluEskY> Turcja, skad ci przyszly te indie, lol

<maciek> bo turkey to jest indyk chyba

 

<marek> RMF FM podało, że w jednym z polskich miast urodziły się pięcioraczki. Tłumaczą, że lekarze są podnieceni, rodzice zdumieni itd., a wszyscy zastanawiają się co będzie, kiedy za jakiś czas dzieciom przyjdzie ochota na branie czynnego udziału w polskim życiu politycznym

<marek> No bo co? Prezydent, premier, marszałek sejmu, marszałek senatu i... prymas?

 

<michal`> Trzy resorty dla Ligi, co ich Roman wiedzie

<michal`> Siedem dla Samoobrony, z Andrzejem na przedzie

<michal`> Dziewięć dla PiSu, pod wodzą Kaczora

<michal`> Jeden dla władcy - Ojca Dyrektora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle się uśmiałem, tak sobie przeglądałem Onet z nudów, wszedłem na dział o koszu i oto co znalazłem, wypowiedź/komentarz jednego z użytkowników o "tajemniczej":wink: ksywce Grek:

 

Sezon NBA ruszyl.

Dobra wschod.

BULLS.

Widac nie marnowali time'a na campie.Changes ktore porobili w off-seasonie zmieniajac swych ballhandlerow z z PGw SG i w SF pomoga im wywalczyc spokojnie PO lubmoze nawet ECF.Dostali z draftu dobrych rookiech i zrobili niezly deal sprowadzajac Big Bena.Pomimo wieku jest on nadal defensorem z czolowki.Wprawdzie nie osiagnie zbyt wiele steali ale w post upie nadal bedzie notowal sporo blockow z weak side'a,wchodzil na dunki face to face i niezle radzil sobie ze switchowaniem,nie wspominajac juz o reboundowaniu.Ale przede wszystkim jest on fajterem.

 

CLEVELAND.

Zaczeli podobnie jak finiszowali poprzedni sezon.Niezle wygladaja w halfcourcie,maja strong frontline i solidnych swingmanow.Scoring moga miec jednak gorszy gdyz nie maja backupu ze strony swych jump shooterow,wiec z perimetra posiadaja mizernego skilla.Lebron jednak jest different makerem i to wlasnie dzieki jego leadershipowi ten team wywalczy PO bez wiekszych klopotow.

 

Dobra Zachod bo nie mam time'a...musze isc przeparkowac swojego car'a do garage'u bo mi go stowingujom.

 

Lakers.

Wygladaja sharp,nawet bez swojego stara Kobe'go.Widac wyrazna poprawe tego teamu zwlaszcza w grze mistmachami.Ballhandlerzy wkladaja w gre wiecej effortu i hearta.DO tego wszystkiego widac ze zaczynaja rozumiec idee killerowego instynktu.Niewatpliwie zasluga w tym coacha,ktory swe tru-warriorskie skille posiadl wiadomo gdzie.Tak wiec Bryant po powrocie do teamu powinien miec ulatwione zadanie.Na poczatekspokojnie jednak;mniej jumperkow i dunkow a wiecej layupow.Wiadomo ze ten atletyczny scorer potrafi przejsc na wyzszy level w mgnienu oka i w moneytimach zadni defensorzy nie sa w stanie go zastopowac.Lakers moga wiec byc w tym sezonie czarnym horsem,kto wie moze nawet WCF.

 

SUNS.

Zdecydowanie musza poprawic sie w sferze neutralizacji switchow.W backcourcie swingmani nie radza sobie tak jak w poprzednim sezonie w pick n'rollu.Nash nadal posiada niezle moves ale to moze byc za malo.O pierwszym seedzie na zachodzie nie maja co marzyc.RS moze skonczyc sie dla nich gorzej niz sie wszyscy spodziewaja.Caly team wciaz potrafi efektownie dunkowac a takze jumperowac z perimetra ale w PO o zesweepowaniu przeciwnika kibice Sunsow moga zapomniec.

 

To tyle narazie,odezwe sie soon.

Zawsze zapominam dodac wiec mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko moim angielskim wstawkom.Musicie zrozumiec ze w zargonie koszykarskim czesto nie mozna pewnych wyrazow czy sformulowan przetlumaczyc.

Wypowiedź z 2 listopada. Najlepsza jest końcówka i jego tłumaczenie o "angielskich wstawkach".:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc sobie jaja robil :)

 

Swoją drogą to musiało mu sie niezle nudzic.

Wiesz kore, właśnie o to chodzi, że on chyba to wszystko pisał na powaznie i do tego uważa się za wielkiego znawcę koszykówki :lol: Tak mniej więcej wynika z kontekstu tamtej dyskusjin na onecie.

I to jest własnie w tym najśmieszniejsze :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj polska premiera "Borata" - pozycja obowiązkowa wszystkich którzy lubią się pośmiać

 

ja nie moge się osobiście doczekać godziny 20 :) pierwszy raz z boratem miałem styczność cztery lata temu i od tamtej pory jestem fanatykiem tej postaci :) najśmieszniejszy człowiek na ziemii, Cohen jest genialny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc sobie jaja robil :)

 

Swoją drogą to musiało mu sie niezle nudzic.

Wiesz kore, właśnie o to chodzi, że on chyba to wszystko pisał na powaznie i do tego uważa się za wielkiego znawcę koszykówki :lol: Tak mniej więcej wynika z kontekstu tamtej dyskusjin na onecie.

I to jest własnie w tym najśmieszniejsze :D:D

Nie chce robić wielkiego spamu, ale mowie Ci ze smierdzi na kilometr tym ze facet ewidentnie sie brechta podczas tego co pisze, zachowując ewidentny dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj polska premiera "Borata" - pozycja obowiązkowa wszystkich którzy lubią się pośmiać

Myślałem, że bedzie lepszy ogólnie 3,5 / 10. Albo ja mądrzeje, albo ten dowcip w tym filmie naprawdę był przecietny (ps. niektóre akcje z filmu znałem, tak jak bym ten film już widział. Ktoś ma takie samo wrażenie? Albo po prostu "DejaVue"? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że bedzie lepszy

ja również ale i tak był zajebisty :) więcej śmiechu się spodziewałem ale...

Albo ja mądrzeje, albo ten dowcip w tym filmie naprawdę był przecietny

aaaa bo za dużo scen powycinali :? filmiki w necie stoją na ultra wysokim poziomie humoru a w filmie było odrobine gorzej :?

 

niektóre akcje z filmu znałem, tak jak bym ten film już widział. Ktoś ma takie samo wrażenie?

ja mam takie wrażenie ale wiem dlaczego - oglądałem fragmenty filmu na youtube :)

 

3,5 / 10

e no nie przesadzaj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu umarłem ze śmiechu :

 

Jedzie tramwaj. Na jednym przystanku wsiada skin z bejsbolem - rozwala kasowniki, bluzga pasażerów itp. Na koniec podchodzi do zakonnicy.

- Zgwałcę cię!

Zakonnica patrzy zdegustowana i wysiada z tramwaju. Do skina podchodzi kanar i mówi:

- Bileciki do kontroli!

- No wie pan, ja nie mam biletu, ale ja to w ogóle nie chciałem jechać tym tramwajem... Wsiadłem, żeby zgwałcić zakonnicę...

- Aha, to ja coś panu powiem. Ta zakonnica jest taka pobożna, że codziennie chodzi na cmentarz o północy... Jak ją pan tam złapie, to już jest pana.

- Taaa - mówi skin - No dzięki!

O północy zakonnica idzie przez cmenarz. Zza nagrobka wyskakuje skin w prześcieradle.

- Kim jesteś?- pyta zakonnica.

- Jestem twoim Bogiem.

- Boże, co mogę dla ciebie zrobić?

- Oddaj mi się!

- Dobra, ale od tyłu, bo muszę pozostać dziewicą.

Skończyli. Nagle skin ściąga prześcieradło i krzyczy:

- HA-HA! To ja! SKIN!

A zakonnica zrywa habit:

- HA-HA! To ja! KANAR!

 

 

Tatusiu, dlaczego Ty jestes biały, Mamusia jest biała a ja jestem czarny?

-Synku, ciesz się, że nie szczekasz...taka była balanga...

 

 

 

zychodzi facet do pracy pobity, podrapany itd. Kumpel go pyta:

- Kto ci to zrobił ?

- Żona...

- Żona? Za co !?

- Powiedziałem do niej "ty".

- I za to cię pobiła? A jak dokładnie powiedziałeś ?

- Ona mówi do mnie "już się nie kochaliśmy ze dwa lata..."

A ja do niej:

- Chyba ty...

 

 

Przyszedł facet do spowiedzi i mówi:

- Wybacz mi Ojcze, bo zgrzeszyłem... strasznie przeklinałem, i to w niedzielę.

- No cóż... odmów trzy razy "Zdrowaś Mario" i staraj się uważać na swój język.

- Ale ojcze chciałbym wytłumaczyć okoliczności - otóż w niedzielę zamiast do

Kościoła wybrałem się z przyjaciółmi na partyjkę golfa. Już na pierwszym dołku nie wyszło mi uderzenie

i posłałem piłeczkę między drzewa...

- I to Cię tak zdenerwowało, że zakląłeś ?

- Nie, ponieważ okazało się, że piłeczka szczęśliwie upadła w miejsce,

z którego można było oddać czysty strzał w kierunku dołka. Ale jak podchodziłem do miejsca,

w którym leżała piłeczka, nagle przybiegła wiewiórka, porwała mi ją i uciekła na drzewo...

- I wtedy właśnie zakląłeś?

- Nie, ponieważ zaraz potem wiewiórkę chwycił orzeł i odleciał...

- I to Cię tak zdenerwowało, że zacząłeś kląć?

- Otóż nie, bo wiewiórka wypuściła piłeczkę, a ta spadła jakieś 10 cm od dołka...

- No k**** nie mów że to spierdolileś?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.