Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.smog.pl/wideo/2784/problem_z_bialym_czarnuchem/

 

Snoop znalazł lekarstwo na białych czarnuchów... :wink:

jmy jestes jeszcze tu :twisted:

Już wysłałem maila do Snoop'a... Jmy bój się... :twisted: :wink:

Te wdzianko na końcu wcale tak strasznie nie wygląda... hehe... :D

przecież to miła perspektywa, najlepsze co może spotkac miłego, młodego, uczciwego niagggasa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Kaczynski wraz z malzonka udal sie z nieoficjalna wizyta do

prezydenta Juszczenki na Ukraine. Po uroczystej kolacji, kiedy juz troche

atmosfera sie rozluznila, po kilku toastach, prezydent Juszczenka jako

dobry

gospodarz zapragnal nawiazac nic sympatii z Kaczynskimi. Pyta wiec:

 

- A tjebja, Marysia, to czym truli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaję Wam kawał jaki usłyszałem w moim ulubionym talk show "Late Night with Conan O'Brien"....naprawdę się uśmiałem:)

 

Pamela Anderson jest pod obstrzałem krytyki, gdyż zauważono jak opalała się topless w obecności swojego 10-letniego syna.

Pamela tłumaczyła się: Chciałam po prostu utrzymać go w cieniu...

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to kogos obchodzi, ale...

 

... do mojej szkoly chodzi corka Rysia z Klanu....tak tak tego slynnego Rysia... i generalnie ma opinie, hmmm...jednej z najbardziej bezposrednich dziewczyn, jesli wiecie o co mi chodzi :)

 

 

ciekawe co na to Rysio

Się Travcka pochwaliles widze :D. Respect człowieku. Moze sie z nia umów? :P

Jak już jesteśmy przy chwaleniu się to do mojej szkoły chodzi syn Jacka Bąka, tez Jacek. Spodnie Hilfigera, koszulki Lyonu....bogatym to jednak dobrze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocny lot z Warszawy do Johanessburga.

Bite 14 godzin w niewygodnym wnętrzu samolotu. Dwóch gejów już po godzinie odczuwa znudzenie. Jeden mówi:

- Rysiu, może byśmy troszkę sobie pobaraszkowali?

- Daj spokój, Romek, tylu ludzi dookoła.

Nagle Roman podrywa się na nogi i głośno mówi:

-Przepraszam, czy ktoś z państwa może pożyczyć mi długopis?

Cisza, żaden z pasażerów nie odpowiada.

-Widzisz, Rysiu, wszyscy śpią.

Chwilę później panowie są juz wśród miłosnych uniesień.Rano samolot jest prawie na miejscu. Jeden z pasażerów, który miał problemy żołądkowe, wymiotuje na sąsiedni fotel.Stewardesa błyskawicznie podbiega i oferuje pomoc:

-Przecież jesteśmy tu żeby panu pomóc, dlaczego nie poprosił pan o torebkę?

-O torebkę? Jeden facet poprosił o długopis to go wyruchali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Twojego linka MAciek to na tej stronie nie widze Gattuso, ale ja słaby wzrok mam

to jest flimik z włoskiego "mamy cię" w której wkręcany przez Christianów - Brocchiego i Abbiatiego. a "Rino" Gattuso to ten z lizakiem - nie wiem jak go można nie rozpoznać nawet mając słaby wzrok :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, w swoim talk show Conan O'Brien obraził kiedyś żartem o Czarnobylu Ukrainę ( http://conan.kary.ca/ukraine.jpg :D) i w odpowiedzi dostał listy z pretensjami od Ukraińców..zszokowało go to, bo nie wiedział, że jego talk show ("Late Night with Conan O'Brien") jest nadawane w tym kraju....aby więc dowiedzieć się w jakich jeszcze krajach leci jego program postanowił obrazić dla jaj wszystkie możliwe kraje i zobaczyć od których dostanie listy....oto kilka z lepszych tekstów (naprawdę warto docenić jak inteligentne są to dowcipy): :D

 

France

Rimbaud, Baudelaire, Gauguin, Manet: You're number one when it comes to great minds that died of syphillis. ( :twisted: )

 

Finland

You've had over 5,000 years of culture, and the world's most famous Finn is still Huckleberry.

 

Czech Republic

The country that explains why Kafka never wrote a happy story. (:lol:)

 

Denmark

Too bad you can't build a warm, sunny day out of Legos. (naprawdę niezłe :D)

 

Iceland

I'm amazed you don't have a military. How do you protect your 85,000 square miles of uninhabitable land?

 

Italy

The newspapers are reporting a miracle. Apparently, a statue of Mary moved her hand and said, "I just worked harder than 80% of your workforce."

 

Jordan

Thanks to your country's progress in human rights, now your citizens can choose which hand you cut off.

 

Afghanistan

The bad news is, there's a new article about everyone farming opium.

The good news is, you can't read.

 

Angola

Hey, call me when your life expectancy catches up with your inflation rate. (:lol:)

 

Belgium

The only European country to never successfully invade Belgium. (:lol:)

 

Bhutan

So they took away your freedom of the press? Who needs it when your only headline is "Bhutan Continues to Suck?"

 

Bolivia

Remember kids, you must be at least nine years old to overthrow the goverment. (:lol:)

 

Botswana

Diamonds are forever; too bad your people check out at 35.

 

Burkina Faso

In the traditional tribal language, that's Burkina for "land of" and Faso for "people who want to get the hell out of Burkina Faso."

 

Burma

The bad news is, you've got rampant malaria. The good news is, it doesn't stop the kids from making those shirts.

 

i korespondujące z poprzednim:

Guatemala

Where the Mayans invented the zero, as in "What are the chances this shirt was made by someone over the age of eight? Zero!"

 

Luxembourg

Come visit our country, but make sure you also have an afternoon activity. (:lol:)

 

Malawi

Just like Florida, except without the electricity, phones, drinkable water, or protection from roaming death squads.

 

Marshall Islands

To write a joke about your country, we Googled it. No results were found. ( :twisted: )

 

Kyrgystan

If your country could afford vowels, you could spell "this place sucks."

 

Nigeria

Where children come first... in the draft. (to chyba najlepsze:D)

 

Nicaragua

Come learn about the heritage of your nanny. (:lol:)

 

Nepal

Home to eight of the world's highest peaks; nine if you count your unemployment rate.

 

and last but not least: Romania

Come see our museum of the Middle Ages. We call it "Romania." ( :lol: :lol: :lol:)

 

 

to tylko niektóre z najlepszych - całe zestawienie (oczywiście nie wszystkie będą dla nas śmieszne) można znaleźć pod tym linkiem: http://conan.kary.ca/#r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.