Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Van było już :wink:

 

 

zeby nie bylo:

 

Rozmawia dwóch maklerów:

- Wiesz, że twoja żona ma czterech kochanków?

- No to co? Wolę mieć 20% w dobrym interesie niż 100% w kiepskim!

 

 

 

Na jednym z egzaminów pułkownik pyta żołnierza:

- Podchorąży, ilolita jest lufa?

Na to podchorąży:

- Jednolita.

- Zaliczone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki zarcik, mnie w szkole dzisiaj bardzo rozbawil, a zadko smieje sie z dowcipow

może mam zly dzień, ale jeśli Ciebie śmieszą tylko takie rzeczy, to chyba nie ma się czym chwalić...

 

i skończcie już z tym "żeby nie było, że nabijam..." i wklejacie jakiś pierwszy z brzegu kawał, często nawet bez przeczytania i nie śmieszny. To samo do The_Answer'a który ostatnio jakoś sporo tu wrzuca po 2 byle jakie kawały. Przecież to zwykłe nabijanie... to nie jest temat do nabijania licznika wklejaniem kawałów, tylko temat do na prawdę śmiesznych rzeczy. Więc jak chcecie sobie nabić, to poświęćcie jakieś 10 min, znajdźcie 10 śmiesznych kawałów i dopiero wklejcie jeśli musicie.

 

To było tytułem wstępu.

 

http://video.google.com/videoplay?docid ... 3474132993

 

Bowling rządzi 8) chociaż na cmentarzu przesadzili :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki zarcik, mnie w szkole dzisiaj bardzo rozbawil, a zadko smieje sie z dowcipow

może mam zly dzień, ale jeśli Ciebie śmieszą tylko takie rzeczy, to chyba nie ma się czym chwalić...

 

i skończcie już z tym "żeby nie było, że nabijam..." i wklejacie jakiś pierwszy z brzegu kawał, często nawet bez przeczytania i nie śmieszny. To samo do The_Answer'a który ostatnio jakoś sporo tu wrzuca po 2 byle jakie kawały. Przecież to zwykłe nabijanie... to nie jest temat do nabijania licznika wklejaniem kawałów, tylko temat do na prawdę śmiesznych rzeczy. Więc jak chcecie sobie nabić, to poświęćcie jakieś 10 min, znajdźcie 10 śmiesznych kawałów i dopiero wklejcie jeśli musicie.

 

To było tytułem wstępu.

 

http://video.google.com/videoplay?docid ... 3474132993

 

Bowling rządzi 8) chociaż na cmentarzu przesadzili :?

Pietras chyba masz zly dzien albo to ja jestem inny :P

 

Bo ja znalem ten kawal od bardzo dawna i mnie tam on zawsze smieszyl ;-) zresztą to i tak lajcik jest :>

 

I ja nie bede pisal ze nabijam bo nie nabijam a komentuje i to nie jest nabijaniem :P

 

MOD

3 posty zostały usunięte. Jeden był pełen wulgaryzmów, drugi był bez sensu, a trzeci zawierał link, który był w tym temacie chyba z 5 razy. Kolejne takie posty będą kasowane bez powiadomienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo Polska reklama Master Card 8)

http://video.google.com/videoplay?docid ... 8141379744

 

Pietras chyba masz zly dzien albo to ja jestem inny

 

Bo ja znalem ten kawal od bardzo dawna i mnie tam on zawsze smieszyl zresztą to i tak lajcik jest :>

No to oby żeby życie nie zweryfikowało nikomu poczucia humoru... Ja nie potrafię się z czegoś takiego śmiać.

Również kawał znałem od dawna. O to raczej nie trudno bo jest stary jak świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mod skasował post Dzikusa? To że jednej osoby żart nie śmieszy, to nie znaczy, że nie jest śmieszny. Trudno ustalić przez daną osobę, czy coś nadaje się do tego tematu czy nie. Jak widać niektórym się podobał, więc dlaczego został skasowany? Nie mówie teraz o sobie, tylko ogólnym odczuciu.

Odpowiedź:

WULGARYZMY. A mi się już nie chce wstawiać gwiazdeczek w każdą k**e itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.maxior.pl/?p=url&id=149

 

 

http://www.albinoblacksheep.com/flash/llama.php

 

 

 

a propos tego mojego skasowanego posta, rozumiem ze bylo duzo wulgaryzmow, ale jak bym napisal "lekarz zlapal zajaca" ,"przyfasolil glowa w parapet" to by nie bylo tak drastycznie a zart bylby wcalnie nie smieszny i jeszcze o tym nabijaniu postow czego w ogole nie rozumiem, przezywacie jak ktos "nabija posty" jakby to bylo niewiadomo jak zle, czy jest jakis konkurs a ja o tym nie wiem? kto zdobedzie wiecej postow ten wygra rower gorski albo cos? jeszcze zrozumiem, jak ktos w jakas zacieta dyskusje wetnie sie piszac "aha" albo sto bezsensownych buziek, ale zeby robic sceny dlatego ze ktos w temacie jak ten, lekkim i w zalozeniu przyjemnym, napisze dwa zarty, zamiast dac 10 linkow i 8 przydlugich niesmiesznych zartow, to przesada, nabierzcie troche dystansu, bo robi sie nieprzyjemnie, to tylko forum i przedewszystkim TYLKO "ubaw po pachy"

 

 

MOD

Powtarzam- Twój post był przepełniony wulgaryzmami, a według Regulaminu (który powinieneś znać!!!) wulgaryzmy są ZABRONIONE. Twój przypadek nie jest pierwszy i zapewne nie ostatni, a dzięki skasowaniu tego posta na jakiś czas zapanuje porządek, a do tego właśnie nas powołano- do pilnowania porzadku, "nabijanie" też podchodzi pod tę kategorię, my to nie e-b :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 rad dla kierowców

 

 

1.. Pamiętaj, ze celem każdego kierowcy jest być pierwszym, cokolwiek to oznacza.

 

 

 

2.. Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle, tym mniejsze prawdopodobieństwo, ze ktoś cię stuknie z boku.

 

 

 

3.. Włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru. prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza.

 

 

 

4.. Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi starszemu samochodowi. tamten gość prawdopodobnie nie ma nic do stracenia.

 

 

 

5.. Jeżeli jedziesz lewym pasem bez żadnej możliwości wyprzedzenia auta przed tobą, lub zjechania na prawo a gość z tylu trąbi i błyska światłami, oznacza to, ze ma on dodatkowe możliwości.

 

 

 

6.. Prędkość w kilometrach na godzinę widniejąca na znakach drogowych jest jedynie wielkością sugerowana i w żadnym wypadku nie należy jej sztywno stosować.

 

 

 

7.. Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego pojazdu, aby mogło tam wjechać inne auto. nawet jeżeli uważasz ze ten odstęp jest zbyt mały by ktokolwiek mógł się tam wcisnąć, zmniejsz go o połowę.

 

 

 

8.. Hamować należy w ostatniej chwili i tak mocno, aby bezwzględnie zadziałał ABS, powodując odprężający masaż stopy. W przypadku aut bez ABSu ćwiczymy rozciąganie nogi.

 

 

 

9.. Nigdy nie podczepiaj się pod karetkę jadąca na sygnale. Z reguły na miejsce przyjedziesz ostatni.

 

 

 

10.. Wpuszczając przed siebie auto wyjeżdżające z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego a wkurzasz dziesiątki jadących za tobą.

 

 

 

11.. Pamiętaj, że wśród pieszych, których przepuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej może być terrorysta.

 

 

 

12.. Zauważ, że jeżeli zaparkujesz samochód na środku trawnika, na pewno żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy.

 

 

 

13.. Jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie nadając SMSa, jedząc hamburgera, pijąc cole, paląc papierosa i zmieniając cd - nigdy nie zostaniesz sales representative. Kobiety dodatkowo musza posiąść umiejętność karmienia dzieci piersią podczas jazdy.

 

 

 

14.. Blondynka napotkana za kierownica innego pojazdu jest równoważna 100 czarnym kotom przebiegającym drogę.

 

 

 

15.. Znaki drogowe informujące o niebezpieczeństwie na określonym odcinku drogi pojawiają się zaraz po tym, kiedy przejedziesz już ten odcinek.

 

 

 

16.. Wyrzucanie śmieci za okno samochodu urozmaica krajobraz oraz nadaje sens istnieniu służb porządkowych.

 

 

 

17.. Blondynko - jeżeli w czasie godzin szczytu na skrzyżowaniu, z kratki wentylacyjnej wyjdzie ci pająk - nie panikuj, tylko spokojnie opuść samochód.

 

 

 

18.. Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to aby ułatwić ci życie, ale po to by pokazać, iż odpowiednie służby są na bieżąco z postępem technicznym.

 

 

 

19.. Miej świadomość, ze najlepszy kierowca, to taki który ma w aucie najgłośniejszy klakson.

 

 

 

20.. Pamiętaj, ze zmienne warunki pogodowe nie są w żądnym wypadku powodem dla zmiany powyższych reguł. Są one naturalnym czynnikiem wzrostu gospodarczego w biznesie mechaników samochodowych, lakierników, dealerów oraz w przemyśle medycznym...

 

PS. NIe wiedizalem ze Chuck jest az tak z****isty. Wiedzialem ze ma super staty ale zeby az tak :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item92980970_dsquared_super_tshirt_jamimin_wszystkie_roz.html

Tanio, sprzedam

 

Zapraszam także inne moje aukcje :!:

To Twoje aukcje czy nie ? :wink:

 

Pewnie nie, zważywszy na temat w jakim zostało wrzucone... ale co by nie mówić tyle kosztują markowe ciuchy na zachodzie, jak i nie więcej (100-200 euro za koszulkę nie jest tam niczym dziwnym) a w Polsce to ludziom byłoby żal wydać więcej niż 100 zł za koszulkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak samochód - możesz kupić Pande za 30000, a możesz Volvo za 200000. Swoją drogą buty całkiem fajne...

Dokładnie jedni wożą się dużym fiatem, a drudzy Maybach'em. 8) Tak jak np. Piotr Mistal... poseł. Samoobrony oczywiście. Cacko kosztuje jedyne 300 tysięcy. Dolarów, co w pzreliczeniu na polskie, jakis milion (ponad) złotych.

 

 

PS. Sorry ale nie moglem sie powstrzymac, oczywiscie nijak sie ma to do tematu, MOD'owie kasujcie ewentualnie (ale jak juz kasowac to te wczensiejsz tez)

 

Mistal" Zastanawiałem się, czy kupić maybacha, rolls-royce'a, czy bentleya" - opowiada poseł. "Pojechaliśmy więc do dealera i kazaliśmy sobie pokazać wszystkie trzy auta. Bentley był o połowę tańszy i nie tak komfortowy, zaś rolls-royce zbyt archaiczny. Zdecydowałem się na maybacha i nie żałuję. Zresztą tam zapłaciłem o wiele mniej niż chcieli w Polsce - opowiada.

I jeszce to, oo to jest smieszne

 

Niebawem z USA przypłynie kolejne auto - wart 100 tys. dolarów mercedes SL 500, którego poseł kupił dla swej narzeczonej. W planach ma jeszcze zakup limuzyny na 20 osób z kominkiem w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak samochód - możesz kupić Pande za 30000, a możesz Volvo za 200000. Swoją drogą buty całkiem fajne...

 

Dokładnie jedni wożą się dużym fiatem, a drudzy Maybach'em. 8) Tak jak np. Piotr Mistal... poseł. Samoobrony oczywiście. Cacko kosztuje jedyne 300 tysięcy. Dolarów, co w pzreliczeniu na polskie, jakis milion (ponad) złotych.

 

 

PS. Sorry ale nie moglem sie powstrzymac, oczywiscie nijak sie ma to do tematu, MOD'owie kasujcie ewentualnie (ale jak juz kasowac to te wczensiejsz tez)

 

Mistal" Zastanawiałem się, czy kupić maybacha, rolls-royce'a, czy bentleya" - opowiada poseł. "Pojechaliśmy więc do dealera i kazaliśmy sobie pokazać wszystkie trzy auta. Bentley był o połowę tańszy i nie tak komfortowy, zaś rolls-royce zbyt archaiczny. Zdecydowałem się na maybacha i nie żałuję. Zresztą tam zapłaciłem o wiele mniej niż chcieli w Polsce - opowiada.

 

I jeszce to, oo to jest smieszne

 

Niebawem z USA przypłynie kolejne auto - wart 100 tys. dolarów mercedes SL 500, którego poseł kupił dla swej narzeczonej. W planach ma jeszcze zakup limuzyny na 20 osób z kominkiem w środku.
[/quote:2gjbj4rx]

Dla ścisłości - w Polsce w salonie Maybach kosztuje 1.5 miliona :)

Ale mi wisi czym jeździ, jak ma kase to jego sprawa. Nie rozumiem troche tych tekstów wszystkich o nim. Czy jak ktoś ma dużo kasy, to nie ma prawa być posłem? Czy nie ma prawa się z tym ujawniać? Pewnie, że głupie jest to jego szpanowanie, ale jego sprawa co robi ze swoją kasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasali: Ale mi wisi czym jeździ, jak ma kase to jego sprawa. Nie rozumiem troche tych tekstów wszystkich o nim. Czy jak ktoś ma dużo kasy, to nie ma prawa być posłem? Czy nie ma prawa się z tym ujawniać? Pewnie, że głupie jest to jego szpanowanie, ale jego sprawa co robi ze swoją kasą.

Ej zaraz, a czy ja napisalem, ze mi to nie wisi? <co?> Jak dla mnie to on moze i aeroplanem się "wozic" niech ma. Posel nie posel. Jesli zdobyl pieniadze uczciwie, nie mam mu nic do zarzucenia. Jesli nie, hmm to troche mi to gorzej podchodzi, ale coz. Zeby jeden mial sie lepiej, drugi musi miec gorzej. Czy nie tak tod ziala? Aaa i zwroc uwage, ze to Ty poruszyles jakis temat o prawie czy nier prawie do obnoszenia sie z forsą. Ja dodalem te cytaty z jednego prostego powodu. nie kazdy (a mamy tu zroznicowanie wiekowe) na forum wie kto to Mistal, co to maybach (chocaoz to juz bardziej) etc. Wiec, zeby wszystko bylo jasne i przejrzyste. Wlasnie dlatego. :roll: That's it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.