Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to juz było, podejrzewam, że kiedys tak, bo jest stare, ale jare 8)

 

Jaki jest kibic NBA?

 

 

Kibic NBA jest najlepszym kibicem spośród wszystkich możliwych kibiców.

Kibic NBA nie przeklina... na swoich zawodników.

Kibic NBA niczym nie rzuca... w swoich zawodników.

Kibic NBA jeśli już czymś rzuca, to jest to piłka do kosza, albo rzuca też okiem na płeć przeciwną. Czasem rzuca tak mocno, że nie dość, iż traci oko, to jeszcze traci też głowę.

Kibic NBA niczego nie pije, niczego nie pali... chyba że akurat świętuje zwycięstwo swojej drużyny.

Kibic NBA ma dobre stosunki ze służbami porządkowymi (w przeciwieństwie do innych kibiców)... chyba że akurat świętuje zwycięstwo swojej drużyny.

Kibic NBA wie, że mecze najlepiej ogląda się o trzeciej nad ranem.

Kibic NBA nie lubi gdy jego drużyna przegrywa.

Kibic NBA kibicuje swojej drużynie.

Kibic NBA we kim jest Michael Jordan.

Kibic NBA wie, który gracz jest najlepszy.

Kibic NBA oczywiście wie, że to gracze w jego drużynie są najlepsi.

Kibic NBA szanuje zawodników z nie swojej drużyny, oczywiście wtedy gdy już są w jego drużynie.

Kibic NBA nie kłóci się z sędzią... chyba że ten akurat nie ma racji.

Kibic NBA ma gdzieś decyzje sędziego, gdy ten nie ma racji.

Kibic NBA nie lubi sędziego, gdy ten się myli.

Kibic NBA śmieje się z przeciwnika, gdy ten nie trafi wsadu.

Kibic NBA wie, że jego gracz był sfaulowany, skoro nie trafił wsadu.

Kibic NBA obudzony w nocy, bez chwili zastanowienia potrafi podać skład swojej drużyny i średnie każdego zawodnika.

Kibic NBA w żadnym wypadku nie jest fanatykiem. On jest fanatycznie fanatycznym fanatykiem.

Kibic NBA wie, że koszykówka jest grą lepszą, dynamiczniejszą, ciekawszą, dającą wieczniejszą eudajmonię, mającą więcej ciekawszych zagrań, wznioślniejszą, transcendentniejszą, dostarczającą więcej wysublimowanych przeżyć, wprawiającą w większą egzaltację i ekstazę, dającą rozkosz większą i tak wielką, że sama myśl o niej wywołuje spazmatyczne dreszcze, niż jakakolwiek inna gra... (którą pokazuje telewizja przed 23.00...)

No i co najważniejsze KIBIC NBA KOCHA TĄ GRĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham ten zart

 

 

Spotkały się stworzonka z Ludzkich Dolinek.

Opowiada Woskowinek:

- Do mnie zagląda czasami taka watka na patyczku i próbuje mnie wyciągnąć, wtedy chowam się głęboko w uszku i nie może mnie dostać.

Na to Próchniaczek:

- Do mnie wpada 2 razy dziennie szczoteczka i próbuje mnie za każdym razem wykurzyć, chowam się głęboko między ząbkami i nic mi nie może zrobić...

Dołącza się Grzybek "Pochewka"

- A do mnie zagląda czasami taki jeden łysol. Nie może się najpierw zdecydować czy wejść czy nie, a na koniec zarzyguje mi całą chatkę...

Na to wyrywa się Próchniaczek:

- O, o! Tego gnoja to ja też znam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.