Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, niezła patologią zajechało od tego pytania.

 

Ale dla twojego świętego spokoju: Nie jestem i żadnych bliższych związków z policją nie mam. Kiedyś tam trawkę z jednym paliłem ale był w cywilu.

 

słowo "zajechało" też można byłoby pod to podczepić. :)

 

mam kolegów "psów" i oni się wcale nie obrażają jeśli czasami się do nich tak zwrócę. więc to nie jest patologia, być może Ty jesteś jeszcze bardziej przewrażliwiony niż oni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolegów "psów" i oni się wcale nie obrażają jeśli czasami się do nich tak zwrócę. więc to nie jest patologia, być może Ty jesteś jeszcze bardziej przewrażliwiony niż oni. ;)

Nie chodziło tak bardzo o określenie samo w sobie bo jest ono dosyć popularne i szeroko przyjęte (przy czym wciąż na tyle pejoratywne że nie używasz go gdy jesteś legitymowany ;) ). Bardziej o sam związek przyczynowo-skutkowy: "broni policji -> zaraz dostaje pytanie czy jest jednym z nich bo przecież pewnie jakby nie był to by ich nie bronił". Może to i przewrażliwienie ale podobne sytuacje mi się zdarzały: młodszy znajomy napierdalał na władze państwowe bo "matura przejebana", zwróciłem uwagę że wciąż na tyle łatwa że każdy dureń jest w stanie zdać przy odrobinie chęci to odbierali to jakbym co najmniej wyrecytował poemat w hołdzie Tuskowi ;) W każdym razie jak przesadziłem to sorry.

 

Postawione przed nimi zadania? Wątpię żeby mnie dogonili. ;)

Myślę że gdyby faktycznie ich priorytetem było dogonienie Ciebie za każdym razem gdy im spierdalasz to pewnie nie nosili by tego całego wyposażenia tylko byliby raczej ubrani jak Usain Bolt na mityng. Z jakiegoś powodu ten cały ważący swoje osprzęt noszą więc może twoja wiedza o sposobach działania policji nie jest pełna? Jak myślisz?

 

Zresztą nie mówię że oni wypadli dobrze. Wypadli przeciętnie natomiast czy to jest "ubaw po pachy"? Jest w tym kraju grupa ludzi która potrafi się dojebać do nich o każdą pierdołę więc może dla tej grupy tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zależy, kogo gonisz... ale jeśli musiałbym kogoś zatrzymać, to celowałbym w nogi. 

 

Osobiście trenuję z jednym policjantem i widział ten filmik. Akurat on robi w prewencji i tam w większości są bardzo sprawne chłopaki i nie mieliby problemów z przeskoczeniem zwykłej siatki (na filmiku sobie pomagają), ale dodał, że w drogówce taka sprawność jest często spotykana. 

 

Ostatnio nawet parkowałem na parkingu, który komisariat dzieli ze sklepem, i wysiadła z radioli pani policjantka. Nie przesadziłbym, gdybym określił ją jako jedną z tych, które łatwiej przeskoczyć, niż obejść... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundacja niepełnosprawnych umysłowo, czyli straż miejska nie powinna w ogóle istnieć. A jeśli ów pan chciał pełnić służbę, to powinien potrafić sie posługiwać językiem angielskim w stopniu podstawowym/ łamanym na komunikatywny. Chcąc nie chcąc na świecie english to jezyk miedzynarodowy wiec..

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraża ich angielski. Przyjedzie taki obcokrajowiec, nie daj boże coś mu się stanie, a matoł będzie do niego po polsku gadał...

Przyjeżdża do Polski, to niech gada po polsku. Za granicą nikt naszego języka się nie uczy i wymagają tylko ich. Może koleś jest z zachodu i świetnie gada po niemiecku lub ze wschodu i ma obcykany rosyjski? 

 

Moim zdaniem większość i tak dobrze sobie poradziła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio matek naprawdę uważasz, że jakaś duża część forumowiczów miała by problem z konwersacją na TAKIM poziomie ??

 

MVPrzemek spokojnie dałby radę i to nie jest żaden pojazd tylko prosty fakt ;] 

 

 

Poza tym ciekawe jest robienie głąbów z policjantów i ogólne wrzucanie ich do jednego wora na podstawie jakiś filmików.

 

 

facet byłeś kiedyś w suce na trzepaniu albo na komisariacie?

 

ja poznałem takich dwóch co zmuszali to podpisania mandatu strzałami z liścia i z piąchy w brzuch, uwierz, że po czymś takim ogólne nastawienie do policji zmienia się diametralnie i nie liczy się to, że pewnie więcej jest dobrych psów, ale, że jest taka garstka mniejsza tam większa tu, która powinna być odizolowana od społeczeństwa, a nie pełnić funkcje publiczne

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale Ty z góry zakładasz, że każdy musi gadać perfect po angielsku. Chciałbym zobaczyć forumowiczów, jak wyglądaliby w takiej sytuacji. 

 

Poza tym ciekawe jest robienie głąbów z policjantów i ogólne wrzucanie ich do jednego wora na podstawie jakiś filmików.

Biorąc pod uwagę, że całe forum leci na angielskich stronach i ogląda angielskie komentarze, to faktycznie ciekawe jakie to problemy by mieli w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w takiej sytuacji często nie chodzi o znajomość języka, a po prostu o ogarnięcie w momencie zaskoczenia. Bo raczej nikt na co dzień nie słyszy takich propozycji - czy to po angielsku, czy to po polsku.

 

Przykładowo pierwszy gość z filmiku generalnie super się zachował. Błędy w angielskim oczywiście się pojawiły, ale wg mnie nie ma powodów do wstydu.

 

E: Bardziej zażenowany jestem, kiedy jakiś sportowiec albo polityk kompletnie kaleczy angielski.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.