Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

teraz wiem jak na mnie i moich kolegów patrzyli ludzie gdy szła procesja a my za małolata napierdalaliśmy na boisku w basket. jestem poganem , spalą mnie na stosie.

Bronili sie chociaż chrześcijanie na te wasze ataki?

 

ja w Boże Ciało byłem w pracy, ale nie obawiałem sie procesji. No i na rowerze popitalałem !

ugh

 

 

Jak kojarzę procesje u nas to ludzie zawsze tam gadali i szli do ciastkarni po lody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Lepiej żeby muslimi wpadli i co drugi dzień na ulicy rzeźnie robili ,przynajmniej gusła by niebyło tylko troche krwii ,ale co ja tam wiem.

a co ma jedno wspólnego z drugim?

i kto tutaj krytykujac kosciół jednocześnie chwali zalewanie europy przez ciapatych?

standardowa retoryka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House, ale chodzi o to, że obecna rzeczywistość to nie dychotomia. Nasz wybór nie ogranicza się do islamu bądź chrześcijaństwa - są jeszcze inne opcje...

Pewnie, że z dwojga złego KKK przy Islamie prezentuje się nader dobrze, jednak sam w sobie nie jest czymś godnym uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obudzili. I syf na ulicy został niesamowity. Niby 21 wiek. Niby europejski miasto. A gusła jak były tak są nadal

No tragedia, obudzili biedaka o 10 czy 11. I taki syf narobili z kwiatków, z których po dwóch dniach nic nie zostanie. Gdyby nie te gusła to byś zapieprzał do roboty, ale lepiej po polsku ponarzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House, ale chodzi o to, że obecna rzeczywistość to nie dychotomia. Nasz wybór nie ogranicza się do islamu bądź chrześcijaństwa - są jeszcze inne opcje...

Pewnie, że z dwojga złego KKK przy Islamie prezentuje się nader dobrze, jednak sam w sobie nie jest czymś godnym uwagi.

Ale ja nikomu nie narzucam wiara ,ani nie karze w nic wierzyc ,tylko w.kurwia mnie ta kinderbaza z tvn jak zaczyna pierdolic że homosiom nalezy sie szacunek że to tez ludzie ,a potem mówi na katolików że że gusła że syf zostawili po Bożym Ciele. I tu jest twoją równość i szacunek blackmagic? #lewackalogika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nikomu nie narzucam wiara ,ani nie karze w nic wierzyc ,tylko w.kurwia mnie ta kinderbaza z tvn jak zaczyna pierdolic że homosiom nalezy sie szacunek że to tez ludzie ,a potem mówi na katolików że że gusła że syf zostawili po Bożym Ciele. I tu jest twoją równość i szacunek blackmagic? #lewackalogika

Niestety mamy w polsce to co na zachodzie europy: Lewactwo się szerzy.

 

Wszechobecna tolerancja dla wszystkiego co nowe, inne, obce, przy jednoczesnym braku szacunku dla tego co jest elementem naszej historii.

 

jak napisałem gdzieś indziej: można jechać na kosciół za to jaki materialny się stał, ale gdyby nie jego krucjaty i inne występki to by nie przetrwał. Islam się rozprzestrzenia bo jest silny, ma silne owce, radykalne. Katolicy są słabi i dlatego nasza religia upada. Gdyby była silna to by nikt nie pozwolił zbudować meczetów itp w europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety każda skrajność bardzo martwi...głupie jest zarówno "piękne" i fałszywe czasem ODDANE zamiłowanie do Kościoła ale także jego bezgraniczna krytyka.

 

Tradycja (ta czysta Polska) jest jednakże marnowana bo bezwzględnie wykorzystywana przez bandę debili, którzy dla zysków politycznych ( a że w Polsce polityką zajmują się bidusy, gołodupce i gównozjady bez innego pomysłu na życie stąd.... czytaj finansowych ) wykorzystują ten symbol w błędny ale taki sposób , że obrzydzają normalnej części społeczeństwa też ważny element życia Polaka.

 

W takim bagnie nie da się nic zrobić bo przecież nikt nie powinien mieć MONOPOLU na te symbole Polski a PIS stara się wmówić że ma. Dodatkowo rządzącym POsiakom także taka polaryzacja społeczeństwa odpowiada bo chroni ich władzę ( no i niedociągnięcia lub nadużycia) strach "normali" przed terrorem moherów.

 

Człowiek się niestety łapie nad czymś co parę lat temu było nie-do-pomyślenia czyli agresję wzbudza już sam odgłos mszy w oddali lub powłócząca nogami staruszka z laską i beretem...

 

i poproszę o zrezygnowanie z argumentów krucjatowych bo akurat historia uczy, ze Islam do danego okresu był religią bardzo tolerancyjną i dopiero szeroka fala pogromów pogańskich przez Krzyżowców zmieniła podejście w wojnie religijnej.....

Jest mnóstwo przykładów mimo ogromnego poziomu brutalności wieków średnich na tolerancyjną ( w sumie w pewnym okresie bardzo wyjątkową na tle Europy) politykę władców Islamu......

 

co nie tłumaczy do końca oczywiście przegięcia w drugą stronę dziś ale warto zapamiętać genezę tych cierpień...

 

ubaw po pachy jak cholera!

 

zaraz zjebane zostaną wszystkie tematy na forum.......poza draftem, chyba że wybiorą w pierwszej rundzie innowiercę :beaten:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Lepiej żeby muslimi wpadli i co drugi dzień na ulicy rzeźnie robili ,przynajmniej gusła by niebyło tylko troche krwii ,ale co ja tam wiem.

Nie - nie popieram żadnego uprzywilejowania. Ale ******* mnie, że muszę przeparkować auto, bo ktoś sobie wycieczkę dookoła miasta robi z megafonem dodatkowo. To że coś jest mniej szkodliwe to nie znaczy, że nie jest szkodliwe w ogóle. A gusła są w nawiązaniu do tego, że większość świąt katolickich ma daty albo i same obchody wywodzące się z dawnych religii, z których jednocześnie katolicy się śmieją

 

- - - Updated - - -

 

No tragedia, obudzili biedaka o 10 czy 11. I taki syf narobili z kwiatków, z których po dwóch dniach nic nie zostanie. Gdyby nie te gusła to byś zapieprzał do roboty, ale lepiej po polsku ponarzekać.

Tragedia, musiałbym pracować. I jeszcze jakbyśmy mniej tych świąt mili to nie daj boże by nasza gospodarka lepiej wyglądała i pkb by wzrosło. No ale po co. Przecież to durne dzikusy z francji nie pracują w ŚWIĘTO. Ale co oni tam o ekonomii wiedzą

 

- - - Updated - - -

 

Ale ja nikomu nie narzucam wiara ,ani nie karze w nic wierzyc ,tylko w.kurwia mnie ta kinderbaza z tvn jak zaczyna pierdolic że homosiom nalezy sie szacunek że to tez ludzie ,a potem mówi na katolików że że gusła że syf zostawili po Bożym Ciele. I tu jest twoją równość i szacunek blackmagic? #lewackalogika

Powiem ci gdzie ta równość. W dupie. KK ma tak uprzywilejowaną pozycję w polsce, że jako jedyny ma społeczne i rządowe przyzwolenie na takie akcje. Ciekawe co byś mówił, gdyby inne wyzwania robiły takie cyrki pod twoim domem. Szczytem hipokryzji jest powoływanie się na prawo równości w przypadku czegoś tak wyróżnionego jak katolicyzm w tym pseudoświeckim kraju, gdzie KK ma 5 razy tyle przywilejów co inne religie razem wzięte.

 

- - - Updated - - -

 

Niestety mamy w polsce to co na zachodzie europy: Lewactwo się szerzy.

 

Wszechobecna tolerancja dla wszystkiego co nowe, inne, obce, przy jednoczesnym braku szacunku dla tego co jest elementem naszej historii.

 

jak napisałem gdzieś indziej: można jechać na kosciół za to jaki materialny się stał, ale gdyby nie jego krucjaty i inne występki to by nie przetrwał. Islam się rozprzestrzenia bo jest silny, ma silne owce, radykalne. Katolicy są słabi i dlatego nasza religia upada. Gdyby była silna to by nikt nie pozwolił zbudować meczetów itp w europie.

A jakie do cholery znaczenie przy równości ma historia. To, że coś jest nowe to ma mieć mniej przywilejów bo tak uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie krew zalewa jak obrońcy Koscioła mówia ze religia w Polsce jest niszczona, a gdzie jednocześnie w 90% polskich domów regularnie obchodzi się swieta koscielne itd

 

jestem lewicowy, to prawda, krytykuję kosciół za in vitro, kasę, antykoncepcje wpieprzanie sie w polityke itd, ale jednoczesnie wierze w Boga, szkoda tylko ze model wiary jaki ja soba prezentuje dla "wiernych" jest powodem do ataków i wyzywania mnie od lewaków!!!

 

ten filmik dobrze pokazuje o co chodzi- ludziom modlacym sie przeszkadza jak ktos zamiast kleczec przed ołtarzem na ulicy woli pograc sobie w wolny dzien w nogę. A od kiedy w Polsce jest NAKAZ modlitwy?

To przeciez w tak krytykowanym muslimie za brak modlitwy mozna zginąć...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci gdzie ta równość. W dupie. KK ma tak uprzywilejowaną pozycję w polsce, że jako jedyny ma społeczne i rządowe przyzwolenie na takie akcje. Ciekawe co byś mówił, gdyby inne wyzwania robiły takie cyrki pod twoim domem. Szczytem hipokryzji jest powoływanie się na prawo równości w przypadku czegoś tak wyróżnionego jak katolicyzm w tym pseudoświeckim kraju, gdzie KK ma 5 razy tyle przywilejów co inne religie razem wzięte.

 

- - - Updated - - -

 

 

No nie wiem jak tobie ,ale mi wysadzanie się pod blokiem raczej by nie pasowało. Dziwne żeby inne religie miały większe prawa w kraju gdzie 95% jest katolikami ,a kraje od X wieku jest chrześcijanski.

 

Ziomeczku drogi wiesz co składa sie na PKB? To że 1 dni nic nie bedziemy robili na gospodarke ma wplyw może 0,00002 może nawet mniej. I tak sam wskaźnik zawyża rząd jedną składową. Po za tym nie wplywa to ani na stan naszego życia ,ani na płace.

 

btw. zeitgeist i tv nie są dobrym źródłem informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomeczku drogi wiesz co składa sie na PKB? To że 1 dni nic nie bedziemy robili na gospodarke ma wplyw może 0,00002 może nawet mniej. I tak sam wskaźnik zawyża rząd jedną składową. Po za tym nie wplywa to ani na stan naszego życia ,ani na płace.

 

Każdy dzień wolny od pracy obniża przychody podmiotów prowadzących działalność gospodarczą o 5,75 mld zł, a to dane dotyczące tylko firm, które zatrudniają więcej niż dziewięciu pracowników. Dla państwa to koszt 0,3 proc. PKB, czyli 4,7 mld zł, i uszczuplenie wpływów z tytułu VAT o blisko 240 mln zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dzień wolny od pracy obniża przychody podmiotów prowadzących działalność gospodarczą o 5,75 mld zł, a to dane dotyczące tylko firm, które zatrudniają więcej niż dziewięciu pracowników. Dla państwa to koszt 0,3 proc. PKB, czyli 4,7 mld zł, i uszczuplenie wpływów z tytułu VAT o blisko 240 mln zł.

240mln kosztuje 1 dzien nie robienia zakupów państwo. Problem jest w tym że jak nie pójdziesz dzisiaj do sklepy bo jest świeto to pójdziesz jutro czyli ten vat i tak wróci. Po za tym panstwo jest właścicielem największych firm typu KGHM i tu są największe straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Święta dają zarobić małym sklepikom, które mają wtedy 3-4 razy większy utarg niż normalnie (info z pierwszej ręki) i płacą normalne podatki w Polsce, a nie jak jakieś zagraniczne markety. :P

 

ten filmik dobrze pokazuje o co chodzi- ludziom modlacym sie przeszkadza jak ktos zamiast kleczec przed ołtarzem na ulicy woli pograc sobie w wolny dzien w nogę. A od kiedy w Polsce jest NAKAZ modlitwy?

To przeciez w tak krytykowanym muslimie za brak modlitwy mozna zginąć...

Jaki odsetek społeczeństwa będzie się czepiał? Jeden nawiedzony typ na procesji? Bez przesady, nie żyjemy w kraju fanatyków jak to niektórzy próbują przedstawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki odsetek społeczeństwa będzie się czepiał? Jeden nawiedzony typ na procesji? Bez przesady, nie żyjemy w kraju fanatyków jak to niektórzy próbują przedstawiać.

własnie problem polega na tym, ze społeczeństwo sie radykalizuje, co pokazuja te wszystkie marsze w obronie trwam, miesiecznice smolenskie czy pielgrzymki r.maryja

owszem to głownie seniorzy, ale wciąż to jest ogromna część społeczeństwa

mnie oni nie przeszkadzają, troche martwi mnie skala, martwi tez to co sie na tych marszach dzieje, jak pokazuje Polske na arenie miedzynarodowej, ale generalnie mam to gdzieś

natomiast tym samym ludziom przeszkadza ze nie chodze do kościoła, nie daje kasy na swiątynie opatrzności (bezposrednio, bo z podatków i tak idzie), ze zamiast w niedziele nudzic sie na sumie wole isc na spacer z psem czy isc do CH na zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.