Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

http://www.slamdumb.com/c28.php

 

Nie wiem czy ktoś to już dawał,ale naprawdę komiksy godne polecenia:) Oczywiście nie tylko jeden,dałem link do tego najnowszego,ale jest tam ich jeszcze kilkanaście i też polecam sprawdzić.

 

BTW- komiks z Bowenem mnie rozwalił:)

najlepsze

 

http://www.slamdumb.com/c67.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Radeon HD 5650 - to nie wiem czy dobra, NBA 2K w każdym razie nie żabkuje ;)

 

To lapek.

Ja mam Radka HD 6850 i powiedziano mi, że nie opłaca sie brać do niej 4 rdzeni bo to będzie marnacja procesora, tych rdzeni i tak nie wykorzysta. Czyli u Ciebie tym bardziej ;)

Microlab ale bzdury opowiadasz, ciekawe czy u Ciebie te 4 rdzenie są w ogóle potrzebne i wykorzystywane, obstawiam, że tak samo jak u Lukica - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezłym trzeba być idiotą, aby siedząc powyżej 18 lat w temacie pi*****ić takie głupoty. Prawda jest taka, mój drogi, że koleżkowie zgrywający "speców" w sklepach szkoleni są w ten sposób, aby:

1)sprawić na tobie wrażenie znających się na rzeczy

2)wlepić ci rzecz, za którą sklep ma najwięcej zysku tudzież rzecz, która nie schodzi.

Ostatnio kupując (raczej testując) lustrzankę w sklepie mało co nie zszedłem ze śmiechu, ale już nie będę się rozpisywał.

 

Ale nie martw się, i tak podejrzewam, że komputer wykorzystujesz do takich rzeczy, że nie odnajdziesz większej różnicy w wydajności kupionego przez ciebie sprzętu.

Proszę tylko o jedno, nie wciskaj żółtodziobom kompletnych bzdur, kiedy nie masz co do nich pewności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.