Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Czeka facet przed porodówką na wiadomości o swoim nowonarodzonym dziecku, w końcu z sali wychodzi pielęgniarka i trzyma na rękach malucha. Ojciec uradowany wstaje, jest mega szczęśliwy. Pielęgniarka już podaje przyszłemu ojcu dziecko... kiedy nagle to jej upada. Dziecko leży na podłodze, panika na korytarzu, ojciec łapie się za głowę... kiedy nagle pielęgniarka przypadkowo wchodzi na dziecko nogą. Ojciec nie wytrzymuje i krzyczy:

-Jezus Maria! Co pani robi?

A pielęgniarka na to:

-Żartowałam. Zmarło przy porodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi Turek do niemieckiego lekarza, i się żali:

-panie doktorze, ciągle jestem jakiś osowiały, nic mi się nie chce, mam problemy w pracy, nie daję rady zaspokoić żony, normalnie masakra... nic tylko umierać

Lekarz chwilę pomyślał i przepisał kurację:

- musi Pan po prostu nasrać do słoika, dodać cebulki z czosnkiem, i wąchać 5 razy dziennie po 5 minut..

Po dwóch tygodniach Turek wbiega do tego samego lekarza i krzyczy od progu:

- pomogło- w pracy robię za 3, żona już nie daje ze mną rady, roznosi mnie energia..jaką to dolegliwość Pan u mnie zdiagnozował. że przepisał Pan taką oryginalną kurację?

Lekarz na to:

-tęsknotę za ojczyzną synu

 

Jasio wchodzi do łazienki, widzi nagą mamę w wannie i pyta:

-Mamo co ty tam masz między nogami?

Mama skonsternowana szybko myśli i mówi:

-Jak to co-szczoteczkę...

Na to Jasio niewiele myśląc:

- e tam tata to ma lepszą!

Mama zaniepokojona:

-Jak to! skąd Ty to wiesz?!

A Jasio:

-A widziałem jak wczoraj sąsiadce zęby czyścił

 

Jasio poddenerwowany przychodzi do domu i krzyczy:

- Mamo dzieci sie w szkole ze mnie śmieją że śmierdze trupem !!!!

......

...... Mamo........Mamooooo!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave wchodząc do baru zauważył Johna siedzącego przy stoliku uśmiechniętego od ucha do ucha.

- John, coś ty taki zadowolony?

- Wczoraj woskowałem łódź, tylko woskowałem... i nagle podeszła do mnie ruda piękność... mówię Ci, stary... z taaakim biustem. Stanęła i spytała: "Mogę popływać z Tobą łodzią?" Powiedziałem: "Pewnie, że możesz." Wziąłem ją więc ze sobą, Dave. Odpłynęliśmy dość sporo od brzegu. Wyłączyłem silnik i mówię do niej: "Albo sex, albo płyniesz do brzegu wpław." I wiesz co, stary? Ona nie umiała pływać, Dave. Rozumiesz? Nie umiała pływać!

Nazajutrz Dave wchodzi do baru i widzi Johna jeszcze bardziej zadowolonego niż wczoraj.

- Widzę, że humor Cię nie opuszcza...

- Ech, stary... muszę Ci opowiedzieć... woskowałem wczoraj łódź, tylko woskowałem... i podeszła superblondyna, z ... no wiesz... z taaakim biustem... Spytała, czy może popływać ze mną łodzią. "Jasne" - mówię. Odpłynąłem jeszcze dalej niż ostatnio. Wyłączyłem silnik i mówię do niej: "Albo sex, albo płyniesz do brzegu wpław." Stary... nie umiała pływać, ta też nie umiała pływać!!

Parę dni później w znanym już nam barze Dave znowu spotyka Johna, tym razem jednak widzi, że John sączy piwko i popłakuje.

- Hej, John, coś Ty dzisiaj dla odmiany taki smutny?

- Ech, Dave, wczoraj znowu woskowałem swoją łódź, wiesz, tylko woskowałem... i nagle staje przede mną ponętna brunetka... piersi... stary! Taaakie miała. No i pyta, czy może popływać ze mną łodzią. Więc jej mówię: "Jasne, że możesz." Popłynęliśmy daleko, jeszcze dalej niż poprzednio... Wyłączyłem silnik, popatrzyłem na jej biust i powiedziałem: "Albo sex, albo płyniesz wpław do brzegu." Ona ściągnęła figi... Dave!!! Ona miała członka! Miała ogromnego członka, stary! A ja... ja nie umiem pływać. Rozumiesz? Nie umiem pływać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.