Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

firma jot pe na stuwe :D

 

to ode mnie parę sucharów:

 

-ginekolog do kolegi : Jasiu, chodz do mnie, moja pacjentka ma lechtaczke jak arbuz

-nie no, daj spokoj, mam pacjentow mase

-ale, prosze Cie

-no dobra

-wchodza, Jasiu patrzy na lechataczke i mowi: no i co ? lechataczka jak lechtaczka..

...-Ale Jasiu SPROBUJ,k****, SPROBUJ

 

 

 

 

 

Czym wyjąć zmielony płód z miksera?

 

Nachosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot z pięcioma pasażerami ma właśnie się rozbić. Pojawił się problem, gdyż na pokładzie są tylko cztery spadochrony.

Pierwszy pasażer powiedział:

- Jestem Roy Keane, jeden z najlepszych Irlandzkich piłkarzy, jestem wart mnóstwo pieniędzy, moi fani mnie potrzebują, dlatego myślę, że powinienem się uratować.

Druga osoba powiedziała:

- Jestem Gerry Adams, radykalny Irlandzki polityk, który naprawdę może pomóc swojemu krajowi, dlatego myślę, że powinienem być ocalony.

Pozostali przyznali mu racje i dali drugi spadochron.

Trzecia osoba powiedziała:

- Jestem David Beckham, kapitan angielskiej drużyny narodowej, mam żonę i dwóch synów, wszyscy wiedzą, że jestem naprawdę miłym facetem, ale wszyscy myślą, że jestem głupi. To nie prawda, dlatego ja wezmę spadochron.

I wyskoczył.

Zostały dwie osoby. Papież i 10-cio letnia uczennica.

Papież powiedział:

- Dziecko, jestem stary i przeżyłem swoje, ty jesteś wciąż młoda i życie

przed tobą. Weź spadochron a ja zostanę w samolocie.

- Wszystko jest w porządku, powiedziała dziewczynka, nadal mamy dwa spadochrony. David Beckham zabrał mój tornister

 

 

==========================================================================================

 

czemu Jezus jest słaby w kosza ?

bo ma dziurawe ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wyjąć zmielony płód z miksera?

 

Nachosem

Nie bulwersuje mnie... jest po prostu strasznie słaby.

 

dlaczego miałby Cię bulwersować ? jesteś płodem?

Moglby bulwersowac bo jest oblseny, niskich lotow, trafiajacy w jakies absurdalne, chore klimaty i ogolnie odrazajacy gdy sie uzmyslowi przedstawiona w nim sytuacje. Zreszta tka czy siak to niewazne bo jak wspomnial przedmowca, "kawal" jest zalosnie slaby. Moim zdaniem - tu bez wrzutow ad persona - trzbea byc totalnym debilem zeby cos takiego moglo smieszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to że mnie to śmieszy i się Ciebie czepiam bo Ciebie to nie śmieszy, tylko chodzi mi o twoje ograniczenie umysłowe albo nie umiejętność zbudowania poprawnego zdania.

każdego śmieszy to co go śmieszy - to proste zdanie ale nie wiem czy czaisz - ale ty od razu szufladkujesz kogoś bo śmieszy go żart który dla Ciebie jest nieśmieszny, obrzydliwy. i kto tu jest większym debilem? ten co się śmieje z dowcipu który go smieszy? ten który od debili wyzywa ludzi mających inne poczucie humoru?

 

a jakbyś napisał wyrażenie wskazujące że to jest tylko twoja subiektywna opinia to by było po sprawie.

 

a tak btw:

 

-co powiecie jak się obudzicie w środku nocy i zobaczycie że telewizor lewituje w pokoju?

- odłóż ten telewizor czarnuchu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry żarcik buła :D

 

Moglby bulwersowac bo jest oblseny, niskich lotow, trafiajacy w jakies absurdalne, chore klimaty i ogolnie odrazajacy gdy sie uzmyslowi przedstawiona w nim sytuacje. Zreszta tka czy siak to niewazne bo jak wspomnial przedmowca, "kawal" jest zalosnie slaby. Moim zdaniem - tu bez wrzutow ad persona - trzbea byc totalnym debilem zeby cos takiego moglo smieszyc.

Ej k**** ludzie, ja naprawde nie wiem, co macie do tych żartów.

 

Czy to z czarnuchów, czy Polakow, Ruskow, Zydow, niepełnosprawnych, martwych płodów, czy zimnego lecha pod ręką piłsudskiego.

 

Są jakie są, nikt nie smieje sie przeciez z tragedii, z tego ze ktos jest czarnym, czy zydem. Nikt nie wrzuca zartów o martwym płodzie na forum kobiet w ciazy, ani o zydach na forum zydowskie forum. trzeba do tego po prostu złapac dystans i tyle.

 

jak cie to nie bawi, to pierodli, a jak bawi, to spoko, bo mas sie z czego posmiac przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy prezent dla martwego płodu ?

martwy szczeniaczek

 

co jest śmieszniejsze od martwego płodu ?

martwy płód w stroju clowna

 

czym się różni przejechany rumun od przejechanego psa ?

przed rumunem nie ma śladów hamowania

 

jak mówi się na głodnego rumuna ?

po prostu: rumun :mrgreen:

 

Przychodzi murzyn do biura pośrednictwa pracy i pyta:

- Czy jest jakaś praca dla czarnego?

- Oczywiście! Pensja 10 tyś., samochód służbowy, komórka…

- Pani żartuje?

- Pan pierwszy zaczął

 

Wchodzi biały do baru, podchodzi do czarnego barmana i zamawia piwo. Płaci setką i mówi

-reszta dla pana.

-O kurde, dziękuje bardzo, dawno takiego napiwku nie dostałem

-DLA PANA

 

:mrgreen:

 

Pani w szkole amerykanskiej mowi:

Dzieci! Wsrod nas nie ma bialych ani czarnych! Wszyscy jestesmy tacy sami.

Umowmy sie ze wszyscy jestesmy… niebiescy! A teraz jasnoniebiescy usiada z

przodu klasy, a ciemnioniebiescy z tylu!

 

Co powstanie ze skrzyżowania czarnucha z ośmiornicą?

Sam nie wiem, ale zajebiście zbiera bawełne …

 

Z dna jeziora wyłowiono zwłoki rosłego murzyna,

które były całe owinięte wielkimi grubymi ciężkimi łańcuchami.

Zapytano miejscowego szeryfa co o tym sądzi.

 

A on odpowiedział:

- Czarnuch po prostu ukradł więcej niż mógł unieść.

 

Amerykański turysta na polowaniu w Polsce stara się o pozwolenie na odstrzał jakiegokolwiek zwierzęcia – niestety “okres ochronny”. Zaapelował o współprace twardą walutą i dostał pozwolenie na odstrzał murzyna. Wytropił go przy osiedlowym śmietniku, odstrzelił i zaczyna pozować do zdjęcia ze zdobyczą, a tu przyjeżdża straż leśna i zakuwa gościa w kajdanki:

- Ale panowie… ja mam pozwolenie ! – wrzeszczy myśliwy

- No Panie wszystko się zgadza! Ale nie przy paśniku !

 

-Czemu murzyni mają tak białe zęby?

-Żeby ich można było zobaczyć w nocy

 

Płyną tratwą Ruski, Niemiec i Murzyn. Sztorm. Trójka ta rozmawia między sobą i dochodza do wniosku że ktoś musi opuscić tratwe bo grozi to zatonięciem Wypada na murzyna. Ale Niemiec się wtrąca i mówi że nie Kolege wyrzucać??zaproponował grę w pytania Ten który udzieli błedną odpowiedz opuszcza tratwe pytanie do Niemca:kiedy została zrzucona na Hiroshimę bomba atomowa?Niemiec odpowiada 1945 zostaje Pytanie do Ruska: ile osób zginęło?w przyblizeniu Odpowiada ze ok.60tyś OK zostajesz Ostatnie pytanie do Murzyna: Podaj nazwiska osób które zginely…

 

:mrgreen:

 

-Co ma murzyn białego?

-Słuchać.

 

Co mają wspólnego ku klux klan i nike?

To i to sprawia, że murzyni szybciej biegają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k****. Elita forum zrobila coming-out :) Brawa za inteligentne zarty! Bardzo zabawne :)

 

OK, jesli mam byc "ograniczony umyslowo" bo krytykuje takie cos to jestem dumny ze swojego ograniczenia. Tak jak jestem dumny z bycia Ciemnogrodem bo nie glosowalem na PO i bycia moherem bo bronie PiS ;-) A tak na marginesie to jebie was ;-) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o murzynie który jadł czekoladę? Tak mu smakowała, że wpierdolił ją aż do łokcia.

 

 

RPA. Lata Apartheidu. Przyjezdny biały rozpytuje się tutejszych:

- Słyszałem, że u was można czarnego zabić, pobić, i nic mi się nie stanie, to prawda??

Tutejszy biały daje mu pistolet i mówi:

- Pewnie, pójdź do miasta i zastrzel murzyna, jakiego chcesz i nic ci się nie stanie.

Gdy poszedł do miasta i zobaczył lektykę niesioną przez czterech Murzynów, w której siedział biały. Przyjezdny wycelował w jednego z Murzynów, i strzelił. Tamten upadł martwy, cała lektyka się wywróciła. Wyczołgał się z niej zdenerwowany biały i krzyknął:

- Kur..., znowu guma poszła!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek gratuluje preferencji:

 

Lakers, PiS, chłopcy - widac jestesmy na zupelnie innych bigunach, stad tez poziom zartu zapewne ci nie odpowiada

no wybacz ze nie smiesza mnie kawaly o martwym plodzie :) zrestza kretynow ktorych bawia takie rzecyz znajdziesz raczej malo.

 

A ze PiS moja preferencja? :roll: Jak ktos broni pedalow to od razu musi byc pedalem?

 

Chlopcy? To o jebaniu doslowne nie bylo, ale rozumiem ze pasowalo ci to do ukladanki i chciales dodac zeby riposta byla smieszniejsza :) Miejmy nadzieje ze rozbawiles swoich blyskotliwych kolegow ;-)

 

OK, zeby nie bylo OT:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ogNaTM5gspA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi żyd mieszając palcem w popielniczce?

Serfuje po naszej-klasie.

 

Pali się wieżowiec; na wieżowcu jest Polak,Rusek i Murzyn.

Przyjechali strażacy i krzyczą: Skaczcie to was złapiemy!

Skacze Rusek złapali go i poszedł,

skacze Polak złapali go i poszedł,

skacze murzyn, uderzył o ziemie a strażacy: SPALONYCH NIE RZUCAJCIE

 

Przychodzi murzyn do lekarza i mówi że chciałby być rośliną. Lekarz się troche zastanawia aż wkońcu kazał położyć penisa na tacce. Murzyn bez zastanowienia wyją przyrodzenie i położył grzecznie na tacy. Lekarz jednym zdecydowanym ruchem odcią nagle mu penisa a murzyn przerażony sie pyta

-PANIE? coś pan mi zrobił

-jak to co? teraz jest pan czarny bez

 

 

---------------------------

znalezione o Etiopii:

 

Biegnie bułka przez Etiopię, goni ja tłum zgłodniałych Etiopczyków.

Wbiega do oazy, i widzi: na leżaku wylęguje się na słońcu schabowy

Bułka mówi:

- SCHABOWY, uciekaj jeśli ci życie miłe, za mną leci całe stado głodnych murzynów!!!!

Na co schabowy:

- Spoko, spoko mała... o mnie tu nigdy nie słyszeli.

 

 

 

Jak zrobić maraton w Etiopii??

Ciągnąć pączka bo drodze.

 

 

 

Dlaczego dzieci z Etiopii mają takie chude rączki i nóżki a takie wielkie brzuszki?

Bo nic nie robią tylko wpierdalają!

 

 

 

Jak wygląda zdjęcie rodzinne w Etiopii?

Jak kod kreskowy.

 

 

 

Co sie stalo z Etopijczykiem ktory wpadl do dolu z krokodylami?

Zjadl 6 zanim go wyciagneli.

 

 

 

Dlaczego w Etiopii na meczu pilkarskim zginelo 50 tys. ludzi?

Bo sedzia pokazal zolta kartke, a ludzie mysleli, ze to suchar!

 

 

 

Jaki napis widnieje nad windami w Etiopii? . . . . . . . 200 osób lub 300 kg.

 

 

 

 

Siedzi dwóch Etiopczyków, jednemu się odbiło, a drugi na to:

- Ej, weź nie szpanuj!

 

 

 

Etiopska dziewczynka siedzi nad miską, a w środku miski leży ziarenko kukurydzy.

-Co się stało (pyta matka) ??!!

-Wymiotowałam całą noc.

 

 

 

Do Etiopii przyjechał Św. Mikołaj i pyta:

- Dlaczego te dzieci takie chude ?

- Bo nie jedzą.

- To nie dostaną prezentów !

 

 

 

Jakie jest najszybsze zwierze na świecie???

Ostatnia kura w Etiopii. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.