Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

:!: :!: UWAGA CZARNY HUMOR :!: :!:

 

Sprawa poważna, bo to się stało w mieście w którym mieszkam.

Dziewczyna wracała sobie od koleżanki pewnym skrótem. Wieczór, koło 23, dzielnica w miarę spokojna, więc dodatkowy szok że tam mogło się coś takiego stać. Wracając została zaczepiona przez 2ch typów którzy podjechali samochodem i od razu zaczęli przechodzić do czynów. Próbowała uciekać, ale ją pobili i zgwałcili. Po parę razy. Na koniec, ci popi****leńcy wlali jej do pipy benzynę i zostawili tak. Ona taka zakrwawiona, potem wyszło że też z połamaną nogą, czołgała się w kierunku najbliższych budynków. Czołgała ale nie doczołgała, zmarła. A wiecie czemu?

Bo zabrakło paliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam troche inną wersje, a mianowicie:

co robi żyd grzebiąc w popielniczce?

przegląda album rodzinny

 

z ta nasząklasą to pewnie świerzak, po upgradzie :wink:

 

i jeszcze jeden:

 

przychodzi garbata baba do lekarza

a lekarz na to "co sie pani tak czai?"

A ja z kolei znam inną wersję garbatej baby:D

 

"Przychodzi garbata baba do lekarza

a lekarz na to "plecaki zostawiamy przed wyjsciem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni nauczycielka od nauczyciela

Nauczyciel drapie się po dzwonku a nauczycielka po przerwie

-----------

Mówi blondynka do koleżanki:

- Wczoraj wchodzę do kuchni a mój mąż siedzi na taborecie i wali sobie konia!

- I co?! Zrobiłaś mu awanturę?

- Nie - zrobiłam mu laskę - lepiej umyć zęby niż podłogę...

-----------

Przychodzi baba do dentysty: - Panie doktorze, tak strasznie boję się borowania, że chyba wolałabym już zajść w ciążę. - To niech się pani zdecyduje, bo nie wiem, jak fotel mam ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie ksiądz przez wieś, patrzy a nad przepaścią siedzi mały chłopczyk i płacze. Ksiądz spogląda w przepaść a tam rozbite auto. Pyta sie chłopczyka :

-Chłopczyku gdzie są twoi rodzice?

Dziecko nic nie mówi tylko patrzy się w przepaść i płacze.

-A gdzie jest twoj braciszek?

Dziecko nadal nic nie odpowiada tylko patrzy się na wrak i płacze.

-A gdzie jest ktoś z twojej rodziny, babciak, dziadek albo chociaż wujek i ciocia?

Dziecko w dalszym ciągu patrzy w przepaść i płacze

Na to ksiądz podnosi sutanne i rozpina rozporek i mówi :

-Dziś nie jest twoj szcześliwy dzień

 

Lecą ludzie samolotem. Wiedzą, że zaraz się rozbiją. W samolocie jest ksiądz. Ludzie: Niech ksiądz odprawi ostatnią mszę.

Ksiądz: Jest za mało czasu.

Ludzie: To chociaż najważniejszy moment mszy.

Więc ksiądz zdjął kapelusz i zaczął zbierać na ofiarę

 

- Wiesz co to jest cumshot?

- Obiło mi sie o uszy....

 

Jasiu u spowiedzi mówi do księdza:

- Pszę księdza zgwałciłem kurę.

- Tak ? A jak to zrobiłeś?

- No złapałem za skrzydła i łapy i dalej to już wiadomo.

- Hmmm sprytnie to zrobiłeś, bo ja tylko za skrzydła i mnie pazurami podrapała

 

Przychodzi nowy wiezien do wiezienie i prowadza go do celi...tam widzi wielkiego wieznia....a ten mowi...:

- Wiesz spedzimy tu razem wiele czasu wiec bedziemy zyc jak maz i zona...Musisz

zdecydowac kim chcesz byc...?

On mysli jak bedzie zona, to caly czas bedzie popychany od tylu wiec stwierdził:

-Chce byc mezem...

Drugi mowi...

-Wiec pamietaj dzis wieczorem maz robi zonie laske..

 

Po kolejnym usunięciu Jasia z ósmej już szkoły, za wybryki i złe zachowanie, zrezygnowany ojciec wysyła Go do Jezuickiej szkoły z internatem.

Po miesiącu kompletnej ciszy i braku skarg postanawia dowiedzieć się "co jest grane" i dzwoni do dyrektora szkoły, w odpowiedzi słyszy że wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie ma z Jasiem żadnych problemów i może odwiedzić syna.

Po przyjeździe pyta syna - co się stało, chory jesteś czy co ?, skąd taka zmiana ?

Na to Jasiu - Tato, na stołówce wisi facet na krzyżu, w klasie - wisi facet na krzyżu, na basenie - wisi facet na krzyżu. Mówię Ci !! - TU SIĘ Z LUDŹMI NIE PIERDOLĄ !!

 

 

Kazik od zawsze robił to co lubił : całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.

- "Co ty do robisz w moim łóżku?...I kim jesteś?" zapytał facet.

- "To nie jest twoja sypialnia.

- Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie" dodał.

- "Że co !! Twierdzisz, że jestem martwy Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody!

- Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!"

- "To nie takie proste" odpowiedział święty. "Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie" Kazio pomyslał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.

- "Chcę powrócić jako kura" odpowiedział.

W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszedł do niego kogut.

- "Hey! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr" powiedział kogut

- "Jak ci się podoba bycie kurą?"

- "No jest ok

ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje"

- "Ooo, no tak. To znaczy,że musisz znieść jajko" powiedział kogut

- "Jak mam to zrobić?" "Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz"

Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle "chluś" i jajko było już na ziemi.

- "Łoł to było za***iste" powiedział Kazik. Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony :

- "Kazik co ty robisz?! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!!"

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.