Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Julia Pitera -> Rita Verdonk -> (more question) -> Nelly Rokita

Carmelo Anthony -> Chris Paul

Sebastian Vettel -> Nick Heidfeld

Ingmar Bergman -> Oskar Schindler

Shinya Tsukamoto -> Takashi Miike

 

Wcale taki mądry ten system nie jest... ;-)

 

 

Poza tym na sztucznej inteligencji na polibudzie robiliśmy bardziej rozbudowane systemy eksportowe w clipsie i sphinxie... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe to ;] Odgadł m.in. Bryanta, Hawka , Kaczyńskiego itd. Troszkę sie bawiłem w to i klikając cały czas na nie uzyskamy odpowiedź iż jest to " smartass who only click on no" xd Poza tym w top characters mozna znalezc - your mother , the one nothing know about ;] Ale nie odgadł DonGuralEsko ... pomylił z Peją :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama dala Jasiowi ostatnie 50 zlotych na zakupy (do wyplaty bylo jeszcze 2 tygodnie) i mówi Jaskowi:

- Jasiek kupisz chleb, margaryne i kawal sera. Reszta kasy trafia na stól. Jasiek poszedl do sklepu ale po drodze spodobal mu sie misiek za cale 50 zlotych. Kupil misia i pedzi do chaty. Matka na to:

- Jasiu k...wa co zes zrobil ty baranie, natychmiast idz sprzedaj tego misia. Jasiek bez namyslu poszedl opchnac misia sasiadce. Wchodzi do jej mieszkania a sasiadka w lózku z jakims facetem. Nagle rozlega sie pukanie do drzwi. Sasiadka wpycha faceta razem z Jasiem do szafy. Jasiek w szafie do faceta:

Jasiu - Kup pan misia

Facet - Spadaj chlopcze

Jasiu - Bo bede krzyczal

Facet - Masz piecdziesiat zlotych i sie zamknij

Jasiu - Oddaj misia

Facet - Nie oddam

Jasiu - Oddaj bo bede krzyczal

Sytuacja powtarza sie parenascie razy, Jasiu zarobil kasy od cholery, wraca do domu z zakupami (kawior, krewetki, szynki, i cala fure szmalu

jeszcze przytargal). Matka do Jasia:

- Jasiek chyba Bank obrabales, natychmiast do ksiedza idz sie wyspowiadac. Jasiek poszedl do kosciola, podchodzi do konfesjonalu i mówi:

- Ja w sprawie Misia,

- Spi****aj juz nie mam kasy.

 

 

Niedźwiadek kupił motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotkał zajączka.

Pyta się:

- Ty zając chcesz się przejechać?

- No pewnie.

- Wsiadaj.

Jadą przez las 40 na godzinę, 50, 60. Nagle niedźwiadek poczuł mocny uścisk i mokro. Pyta się:

- Ty zając, zlałeś się ze strachu?

Na to zajączek ze spuszczona głową.

- Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem.

Zając postanowił się odegrać. Zapożyczył się i kupił szybszy motorek. Szukał niedźwiadka. W końcu szczęśliwy znalazł. I pyta się:

- Ty niedźwiedź chcesz się przejechać?

- No pewnie.

Jadą przez las 40 na godzinę 50, 60, 70, 80. Nagle zajączek poczuł mocny uścisk i mokro. Szczęśliwy pyta się niedźwiadka:

- Ty niedźwiedź, zlałeś się ze strachu?

Na to niedźwiadek ze spuszczoną głową:

- Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem.

Zając szczęśliwy odpowiada.

- No to się zaraz zesrasz, bo nie mogę dosięgnąć do hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej wsi mieszkał chłop, który słynął z dwóch rzeczy, najlepszych jabłek w okolicy i uscisku tak mocnego ze potrafił z drzewa wycisnąc soki... i ktos temu facetowi regularnie podbierał owoce z najlepszej jabłoni

Chłop sie zdenerwował i postanowił przyłapac złodziejaszka

Pewnego wieczora zauwazył ze przez dziure w płocie ktos próbuje sie przecisnąc do ogrodka, wiec doskoczył do płota, przełozył rece i złapał gagatka za jaja

Scisnął i pyta

-ktos ty?

Cisza... scisnał jeszcze mocniej i znowu pyta...

Cisza... wiec scisnał tak jak te drzewa, z których soki wyciskał i ponawia pytamie

-ktos ty?!?!

Po chwili jakis cichy głosik sie dobywa zza płota

-to ja Jaśko.... niemowa ze wsi :lol:

 

 

Ja po prostu umarłem jak mi to wczoraj opowiedzieli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej wsi mieszkał chłop, który słynął z dwóch rzeczy, najlepszych jabłek w okolicy i uscisku tak mocnego ze potrafił z drzewa wycisnąc soki... i ktos temu facetowi regularnie podbierał owoce z najlepszej jabłoni

Chłop sie zdenerwował i postanowił przyłapac złodziejaszka

Pewnego wieczora zauwazył ze przez dziure w płocie ktos próbuje sie przecisnąc do ogrodka, wiec doskoczył do płota, przełozył rece i złapał gagatka za jaja

Scisnął i pyta

-ktos ty?

Cisza... scisnał jeszcze mocniej i znowu pyta...

Cisza... wiec scisnał tak jak te drzewa, z których soki wyciskał i ponawia pytamie

-ktos ty?!?!

Po chwili jakis cichy głosik sie dobywa zza płota

-to ja Jaśko.... niemowa ze wsi :lol:

 

 

Ja po prostu umarłem jak mi to wczoraj opowiedzieli!!!

Skoro sie smiales pewnie uslyszales w dobrej wersji ;-) Ja za drugim razem uslyszalem w wersji gdy opowiadajacy na koncu sie wydziera zamiast sciszac glos co niszczy niewatpliwy humor w tym kawale ;-)

 

Kily - to wlosi, oni sa poza kategoria. u nich od razu mozna zalozyc ze to pedaly, zgadywac nie trzeba :P zreszta widac po tym jak prima balleriny graja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Na rynku europejskim w 2010 r. nadawać będzie około 150 kanałów w wysokiej rozdzielczości (HDTV). Na chwilę obecną na czele pod względem ilość kanałów HD jest Wielka Brytania (platforma Sky Digital) z 33 kanałami, Polska z 15 kanałami HD oraz Albania (DigitAlb) z 6 stacjami w wysokiej rozdzielczości.(...)

Prawdziwy news, nie żaden dowcip... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwisz sie? jak w kazdym niemal mieszkaniu jest plazma(po tych swietach bedzie juz napewno w kazdym, bo kto nie kupi dobrego plaskiego tv za 2tys? tylko idiota:D) do tego nawet na domach/kamienicach czy blokach gdzie mieszkaja patologiczne rodziny wisi kilka anten (cyfra,polsan eN).

 

tyle w temacie:) choc poki co wiekszosc kanalow hd jest niedostepna. na wyspach w hd nadaje chyba jakas panstwowa tv. w usa napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska ma 15 kanałów HD? Sporo... chyba wliczyli w to discovery czy HBO. Prawdziwie polskich (z polskiej inicjatywy i z polskim wykonaniem) to bym naliczył góra 5-6, w tym połowa z nich jest HD tylko od święta

Proponuje bys wymienil wszystkie 15, z tego wyselekcjonowal te 5-6 ktore sa tylko polskie, a nastepnie pokazal te ktore daja HD od swieta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co to jest? Leży pod brzózką i stęką

- Sekretarka dyrektora Brzózki

 

- Co robi kobieta po stosunku?

- Przeszkadza

 

Idzie miś przez las i spotyka zajączka.

- Zając gdzie idziesz?

- Na imprezę

- Zając weź mnie ze sobą....

- ni huja znowu zaczniesz rozróbę i mnie pobijesz

- zając obiecuje, że cię nie pobije, ale weź mnie ze sobą

- no dobra jak obiecujesz...

Zając wstaje rano patrzy do strumyczka i widzi podbite oko, szramę na policzku itd.

- misiek ty huju, obiecałeś, że mnie nie pobijesz

- zając, jak się upiłeś i zacząłeś wyzywać moją babkę, matkę, ciotkę to wytrzymałem, jak zacząłeś na mnie pluć i bić mnie to wytrzymałem, ale jak wszedłeś mi do domu nasrałeś na łóżko, wbiłeś w gówno kredki i powiedziałeś, ze jeżyk śpi z nami to nerwy mi puściły

 

Bogaty gada z biednym.

Biedny się pyta co kupiłeś swojej żonie na rocznice.

Bogaty - Pierścionek z brylantem i samochód po czym się pyta a ty

Biedny odpowiada parę kapci i wibrator.

Bogaty dlaczego to i to.

Biedny - Bo jakby się jej nie spodobały kapcie to sie może pier.dolić.

 

Hitler do żydów

-dziś użądzamy zawody ten kto pierwszy i ostatni przybegnie na mete zginie, a reszt przezyje

-zydzi sie ciesza

hittler- pierwsz dwójka na start

 

Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej dziewczynie urodzinowy prezent, a że byli ze sobą dopiero od niedawna, po dokładnym zastanowieniu, postanowił kupić jej parę rękawiczek - romantyczne i nie za osobiste.

W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej, poszedł do domu towarowego i kupił narzeczonej rękawiczki. Siostra natomiast, w tym samym czasie, kupiła sobie parę majtek. Podczas pakowania ekspedientka zamieniła te dwa zakupy tak, że siostra dostała rękawiczki, a ukochana majtki. Bez sprawdzania, co jest gdzie,facet wysłał prezent do swojej sympatii dołączając następujący list:

" Kochanie, ten prezent wybrałem dla Ciebie właśnie taki, ponieważ zauważyłem, że nie nosisz żadnych, kiedy wychodzimy wieczorem. Gdybym miał kupić dla twojej siostry, to wybrałbym długie z guziczkami, ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu, jednak ekspedientka, która mi je sprzedała, pokazała mi swoją parę, którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zniszczone. Przymierzyłem na niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko. Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć, tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym, jak się z tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmować nie zapomnij je trochę nadmuchać przed odłożeniem, albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko jak często będę je całować w tym roku. Mam nadzieje, że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór. Z całą moją miłością.

PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywiniętych tak, by widać było trochę futerka "

 

Chodzi sobie babcia po trawniku,podchodzi do niej

policjant i mowi:

- babcia, nie widzisz napisu na tabliczce "Nie deptać trawy"?

- ja tam w te Wasze napisy nie wierze. Na tamtej ławce jest napisane

"Ch.. Ci w d..e" trzy godziny siedziałam i nic.

 

Jaka jest kara w Polsce za pedofilie ?

-Przeniesienie na inną parafie

 

Dlaczego Pan Wedel nie miał dzieci?

- Bo cały interes ładował w kakao

 

Do sklepu wchodzi dwóch murzynów i mulat, a sprzedawca pyta:

- Słucham najjaśniejszego pana?

 

Jest początek roku akademickiego. Student postanawia, że tym razem solennie będzie przygotowywał się do zajęć, uczył systematycznie itd. Ale intuicja podpowiada mu:

- Stary, daj spokój. Wystarczy jak zaczniesz w okolicy świąt, spokojnie do sesji wszystkiego się nauczysz.

Student tak też zrobił. Nadeszły święta. Student po wigilijnej kolacji postanowił trochę się pouczyć, a intuicja podpowiada mu:

- Przestań, przecież są święta. Jak zajrzysz do książek dwa tygodnie przed sesją, to spoko, na pewno zakujesz.

Już trzy dni przed sesją, gorączka egzaminacyjna w pełni, student sięga po podręczniki, a intuicja na to:

- Co ty? Niczego się nie nauczysz przez dwa dni. Wejdziesz na egzamin i na pewno zdasz, jak ci podejdą pytania.

Dzień egzaminu. Student przepuszcza kolejne osoby, jak mu każe intuicja. W końcu intuicja podpowiada mu:

- Wejdź teraz!

Student wszedł, wyciąga rękę po pytania, intuicja mówi:

- Nie te, weź następne.

Student wziął, otworzył i mówi:

- O, kur.wa...

A intuicja na to:

- O, ja pie.rdole...

 

Przychodzi Hans do barakow z Zydami i mowi dzis zagramy w ZYDOLOTKA, wszyscy hura bedziemy sie bawic.

Ustaili wszystkich Zydow na placu, Hans wzia ckm zacza strzelac jak skonczyl powiedzial.

W tym tygodniu padly numery.

 

 

Idzie Baca krupowkami w Zakopanem i ciagnie za soba lancuch, podchodzi turysta i pyta

Baco dla czego ciagniecie ten lancuch?

na co zdenerwowany Baca odopwiada a co k..wa mam go pchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.