Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka taka... wejdźcie na http://www.onet.pl i wpiszcie w pasku adresu:

 

javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200;DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style;DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin (R*x1+i*x2+x3)*x4+x5;DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++}setInterval('A()',5); void(0);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4234675.html?skad=rss

 

Chociaż to raczej poronione, a nie śmieszne, ale tematu o poronionej polskiej rzeczywistości jeszcze nikt nie założył :?

niech się cieszy, 50 lat temu dostałby dożywocie albo śmierć za znieważenie Stalina.

A teraz to samo za znieważenie uczuć religijnych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm temat wywaliles mi KarSp, nie wiem co ci sie w nim tak nie podoba, a ja w miedzyczasie sobie pod lupe wzialem kolejne teksty mojego przyjaciela kora i powstala kolejna historyjka. Aaa jeszcze jedno KarSp, jak to dziala, cos ci sie nie podoba i wyrzucasz tak? Cozem uczynil, zlamalem regulamin tamtym tematem (LG) czy jak?

 

AUTOR KORE: Powiedz, jak to jest miec tak przedziwny, a zarazem potezny kompleks? Biedaczysko ma rozdwojenie jazni. Nie popieram tego oczywiscie ale naprawde juz nie robmy z tego jakiegos uh ah. Jak Ci nie pasi to, pieprzyc reguly gry, pieprzyc fakty, pieprzyc wszystko. W pewnym sensie (ale tylko w pewnym sensie) moze ponioslo mnie.

 

Fani LA to zgredy. W sumie to fajna sprawa, bo zarazem jest to zabawne, ciekawe, smieszne i zalosne. Ciagle plakanie, ich wypowiedzi krazace od wielu wielu juz miesiecy. Brzmi to trywialnie ale to fakt. Nie masz co sie frustrowac ani dziwic. To jest kurde playoff a nie RS. No i wisienka na torcie czyli to jak zrobil z siebie kretyna bezczelnego - flopa Ryzego, zenada. Nie wiem co ma piernik do wiatraka i basta.

 

Macie kisiel w majtkach jak Lakers przegrywaja nie? Fantastyczna para, najlepsza ze wszystkich, i co wyszlo? Wielka dupa blada. Po jednym meczu zrobila sie pompa a ty wyskakujesz z jakimis farmazonami ni z gruszki ni z pietruszki. Chcesz sie bawic w taka dziecinade? Kuksaniec dla gwiazdorstwa sprawi mi niebywala frajde. Juz Ci Karolu tlumacze, nie masz co sie frustrowac ani dziwic, nie tylko umie kopac w jaja, ale sam ma jaja.

 

Oj Tomasz Tomasz, pieprznales cos w ogole nie na temat, co ma w ogole jedno do drugiego. Nie pograzaj sie dalej jak ci brak rzeczowych wnioskow z tego. Napisales co napisales i sam doskonale widzisz. Po co sie w ogole odzywac jak sie nie bardzo wie co powiedziec. Ja tu nie widze nic poza kompletnie pozbawionym sensu spamem. To tyle, dziekuje, zycze trzezwosci umyslu. Amen.

 

WSZYTSTKIE CYTATY POBRANE Z TEMATU: Phoenix Suns - San Antonio Spurs, oraz Denver Nugggets - San Antonio Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja biedaku jak nikt nie rozumie twojego blyskotliwego humoru nie zostawie cie i sie dolacze. mam historyjke a raczej wierszyk :)

 

taki glupi ze az zalosny

oto dżimi nasz radosny

 

zartami wali co chwila jak z armaty

tylko nikt sie nie smieje bo chyba kazdy niekumaty

 

a zarty takie ze boki zrywac; i smieszne i zabawne

szkoda tylko ze dla debili, a dla ludzi niestrawne

 

oj pastorku pastroku nasz forumowy

dotleń troche ten mozg "kukurydzowy"

 

zostaw komputer na dni kilkanaście

bo promieniowanie ekranu szkodzi ci strasznie

 

poloz sie spac grzecnie do łózia

tylko rece na kolderke i z dala od malego jozia

 

bo jeszcze sny erotyczne przysnią ci sie niespodziewanie

i bedziesz musial leciec do spowiedzi jeszcze zanim slonce wstanie

 

To tyle, przykro mi jesli cie zawiodlem i nie naplodzilem tyle co ty :) Ale mam nadzieje ze ci sie spodoba, wlozylem w to duzo serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi sie podoba. Gratuluje pomyslu,nie wiedzialemze z ciebie taki poeta. Ja w sumie dlugo nad tym wcale nie siedze. Wchodze na temat w ktorym sie udzielasz i z ktorego pamietam twoje "blyskotliwe" teksty, kopiuje je sobie a potem lacze w jedna calosc. Naprawde fajna sprawa, szczegolnie jak sie nudzisz. A napewno bedzie tego wiecej, nie martw sie, bo jestes mistrzem czlowieku.

 

tylko rece na kolderke i z dala od malego jozia

SLABE

 

i bedziesz musial leciec do spowiedzi jeszcze zanim slonce wstanie

Nigdy jeszcze w swoim zyciu nie mialem okazji sie SPOWIADAC i nigdy czegos takiego jak spowiedz nie odwiedzilem. To tyle gwoli wyjasnienia.

 

Autor: KORE: Kurde czlowieku czy ja kiedykolwiek tak jak ty pieprzylem Po 1, Po 2, Po3. Bije od ciebie nalotami i zygac sie juz od tego chce. I w dodatku glupio stoisz przy twierdzeniu "Raz na rok to i mucha pierdnie" (tutaj mozemy je zmodyfkikowac na "raz na jakis czas")

 

Juz wytrzymuje i wytrzymuje te twoje wywody, niezly z ciebie typ. Bezczelne negowanie osiagniec, fakt faktem, wkurw*c sie mozna gdy twoje proroctwa byly o dupe potluc. Znamy powiedzenie "co by bylo gdyby babcia miala wasy" Zostawia to pewien "brudek", owszem.

 

Post naladowany byl ironiami, wysmiewaniem, krytyka bez pokrycia, lolami, karykaturami. Kur*a !! Karol, nie macie pojecia jak to bylo zagryzac palce. Moga wspominac ta bramke z lezkami w oku. Powiem brzydko i krotko - na przyszlosc zamknij sie jak masz tak pier...

 

A teraz co do krzykacza... HEHE... no tak, jestes straszliwie nudny. I mamy obiektywizm w pelnej krasie.... brechta, mistrz obiektywizmu . Byla niezla jazda, sensacja i w ogole jazda facet, wku**iasz troche, walisz caly czas lolami, ironiami i glupkowatymi postami. Po raz kolejny zonk.

 

Czlowieczku, te gazety sa rownie obiektywne jak i Ty no i Ameryki nie odkryles, co jest zreszta bardzo smutne. Po prostu KPISZ. "X jest lepszy od Y" to ja jestem matka teresa. Tak, wkur**lo mnie to bo nienawidze jak ktos stosuje takie tanie zagrywki. Dobre dobre.

 

 

WSZYSTKIE CYTATY POCHODZA Z TEMATU Visca El Barca!

 

MOD (J)

kore i jmy ostrzeżenia!!!

Jeszcze jedno i dla pierwszego wystąpie o bana czasowego, a dla recydywy o bezterminowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10983184 (25-06-2007 22:26)

jestes?

10983184 (25-06-2007 22:27)

ello

10983184 (25-06-2007 22:38)

jestes?

10983184 (25-06-2007 22:39)

odp. jak tak

Monty (14:10)

teraz jestem

10983184 (18:02)

dzieki napisz mi jeszcze meila

Monty (18:03)

a kim jestes?

10983184 (18:03)

jacek

Monty (18:04)

to chyba sie nie znamy

10983184 (18:05)

ok narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Aaa jeszcze jedno KarSp, jak to dziala, cos ci sie nie podoba i wyrzucasz tak? Cozem uczynil, zlamalem regulamin tamtym tematem (LG) czy jak?

Jmy post z tematu "Lolem go" podchodzi pod 5 punkt regulaminu tego oto forum co zreszta zauwazyłęm nie tylko ja ale reszta moderatorów również, topic został stworozny do obrażania i nie każdy chciałby o sobie zobaczyc zabawną a przede wszystkim przerobioną historyjkę i mógłby poczyć sie urażony. Był to temat który nie wnosił nic dobrego a mógłby spowodować tylko nieporządne przez nikogo konflikty, kolejne wojenki i bezsensowne dyskusje kończące sie tylko obrzucaniem błotem, a my-moderatorzy- jestesmy od tego by bronić tu porządku i robić wszystko by nie doprowadzić do takiej sytuacji i jak spojrzysz w punkt 10 regulaminu na pewno zobaczysz ze moderatorzy mogą interweniować w przypadku gdy tematy zawierają treści nieporządane. Z perspektywy czasu zresztą nikt do Twojego pomysłu się nie podłączył oprócz Kore czyli znana już nam wasza walka a jak wiesz prywatnych sprzeczek się tutaj nie załatwia o czym mówi wspomniany punkt 5.

 

Na koniec polecam również punkt 11 i "Moderatorzy mają swobodę interpretacyjną występków". Powtarzam też że to ine ja jako jeden moderator mam coś przeciwko temu topicowi a cała 5 nie widiz w nim nic dobrego i zgodziła sie z moja decyzja o jego zamknięciu.

 

 

Jeżeli chcesz możesz zaskarżyć moja/ nasza pracę do administratora bo to jest Twoje prawo. Jeżeli masz na to ochotę możesz również poprosić Admina o zgodę na ten temat bo o tym mówi punkt 13, jeżeli uzyskasz pozwolenie to mi nic do tego bo pozostaje tylok podporządkowanie się decyzji.

 

Dziękuje za uwagę, myśle ze wszystko wyjasniłem. Więcej w tym temacie nie odpowiadam żeby nie robić bałaganu. Zapraszam ew. na PM lub jeżeli uznasz że tka bedzie lepiej od razu powiadom Pietrasa o nieprawdłowościach w mojej pracy moderatorskiej lub całego grona modów.

 

Pozdrawiam.

 

Edit by J

 

jmy Twój temat został usunięty z powodów które podał KarSp. Ja go usunąłem po głosowaniu, dodam głosowaniu, w którym za pozostawieniem nie opowiedział się żaden moderator, choc nie każdy jest taki ciety jak ja. Z decyzją mozesz się nie zgadzać, ale musisz pogodzić sie z faktem, ze to my jako osoby pilnujace porządku decydujemy co mozna, a czego nie. Regulamin ustalalismy wspólnie jeszcze w czasach kiedy ani Ciebie ani 2/5 modów wogule nie było na forum i funkcjonował on od tamtej pory bez zarzutu. Mało tego- admini NIGDY nie podważali słusznosci naszych decyzji, a to też o czyms świadczy. Jesli Ci sie to nie podoba to albo w wyborach (które już niedługo) zgłoś się na moda, albo po prostu przestań tutaj pisać- nikt Cie nie przymusza do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.