Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

fakt dla ciebie coś takiego jak "niemożliwe" czy "małoprawdopodobne" nie istnieje, LAkers to jak Legia za komuny jak kogoś chce to go dostanie :P Z transferów nierealnych to mamy tylko ten przykład z Gasolem i Griz, pomijając fakt że obecnie ten deal wcale nie wydaje się być taki bardzo oderwany od rzeczywistości z racji tego co Marc gra, to mamy jeden transfer w którym Lakers wyrwali gracza praktycznie za bezcen, i dla ciebie na tej podstawie można teraz zakąłdac że jak Kupchak z Bussem coś chcą to szanse na zdobycie tego sa bardzo realne??? jeśli tak to gratuluje poczucia humoru.

 

ps. Def to co sobie Smithem zawracasz głowę Anthony Davis to jest gość z lepszymi perspektywami na przyszłosć, a żeby się kaska zgadzało to NoH dorzucą Gordona, wiem że deal nie idealny ale moze Mitch by się nad czymś takim pochylił :D

kompromitujesz się jeszcze bardziej tekstami o Hornets i Davisie...

 

naprawdę dla ciebie Smith za Gasola to jest bezcen ? ten sam Smith, który może odejść im latem, który z gry w atlancie był już niezadowlonony

 

poczytaj może co się mówiło przed wymianą Howarda jak kibice Lakers śmieli wspomnieć o pozyskaniu go

 

sprowadzenie Paula też Kupchack miał już dopięte na ostatni guzik i dogadane ze wszystkimi stronami, zanim Stern jako komisarz się nie wtrącił i jej nie zablokował

 

nie mówiąc już o mniejszych akcjach jak zamiana Briana Cooka i Mo Evansa w Arize, Radmana w Browna, Fishera w Hilla, Luke'a Waltona w Sessionsa czy dogadanie sign and trade z Suns za Nasha

 

Po tym wszystkim powinieneś już wyjąć głowę z dupy i zauważyć, że jak już Lakers robią jakieś wymiany to są one zdecydowanie korzystne dla nich, ale mimo to pojawiają się ciągle ignoranci, którzy na każdą tego typu dyskusyję reagują zawsze tak samo, wyśmiewając pomimo, że nie takie rzeczy już miewały miejsce. Tutaj wielki śmiech bo kibice Lakers dyskutują na temat wymiany co do której sami nie są do końca zgodni.

 

gratuluje wiedzy na temat tego jak odbywają się wymiany w tej lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale Smitha teraz już jest zadowolony z gry w Hawks( nie jest tajemnica że z Williamsem się bardzo nielubili) i oni są zadowoleni z niego, mi zarzucasz niewiedze a sam piszesz teksty które byłyby mniej więcej trafione pół roku temu, plus Spadający kontrakt Gasola jest wg. ciebie więcej wart niż spadający Smitha, kgdzie tu logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El: Ja się zgadzam z Vanem. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych niestety i niejednokrotnie pokazywali, że mogą mieć wszystko, więc się nie śmiej bo faktycznie przyjdzie Davis + Gordon. Smith mało realny bo po kiego c***a Gasol Atlancie? Josh ma wysoką cenę na rynku i jeśli nim trejdować to za Centra i solidną trójkę a nie niby centra po prime z olbrzymim kontraktem. W sensie nie po to zajebiście oddali Johnsona, żeby brać spadający kontrakt Gasola, który kompletnie nic im nie daje a w porównaniu do Smitha jest downgradem. Pomijając oczywiście cuda jakie Mitch może zrobić to za Gasola bardziej bym się spodziewał dwóch fajnych rolesów (jednego pod kosz i jednego na obwód), nie wiem kogo ale dobrego startera za niego raczej (podkreślam raczej) nie wyciągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zasadzie zgadzasz się ale się niezgadzasz :) To że ta liga już róne cuda widziała to ja wiem, wiem również że pewnie jeszcze różne zobaczy ale to nie jest imo powodem do tego żeby można było powaznie dyskutować o wymianie dajmy na to własnie Smith vs Gasol, równie dobrze można by dyskutować ze za Branda Smith pójdzie, nie zaraz tak by nei mozna było mówić bo Mavs to nei Lakers, w końcu w NBA pomimo niby równych zasad są równi i równiejsi i widze że dla choćby @Vana to jest dobry porzadek rzeczy który on rozumie i pochwala, w takim razie dziwie się dalej że chca tylko takiego Smitha, skoro mogli by obgadać bardzo serrio wymianę własnie Pau za Davisa. Jeśli @Van by się neizgadzał z tym co napisałem to musiałby stwierdzić że Gasola wartość nijak się niema do tego co za Smitha mogą dostać Hawks i gadanie o takiej wymianie jest czystą fantasmagorią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili nawet odom wyglada duzo lepiej od gasola i zaluje, ze to hiszpana nie wyslalismy do mavs.

nie widze zadnych plusow jakie daje pau tej druzynie w chwili obecnej.

po 3q z clipps

3 punkty, -18, 1/6 z gry, 3 zbiorki

blake 8/12 z gry

19 mln $/ sezon

panie drozda, idz pan w huj z takim zartem

cytujac klasyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem znow zdziwiony, ze lakers i tak udalo sie dobic do 99 - 97 po tym co grali przez caly czas... ciagle tylko nie rozumiem dlaczego sa tak nie rowni.

 

a jamison dzisiaj 3 minuty zagral WOW. wiec nie moze narzekac ;)

 

naprawde podoba mi sie ofensywa, mimo ze jeszcze wiele do nauczenia przed nimi. korzystaja ze swoich atutow, z podwojen howarda, bryanta, nasha. szkoda tylko ze meeks dzisiaj nie trafial, bo mial fantastyczne pozycje do zalania rywala trojkami.

 

natomiast defens...to jest jeden wielki znak zapytania... kiedy oni beda w stanie zagrac te 36 minut dobrej obrony? 15 - 17 bilans i zaczyna sie juz robic troche nerwowo... jezeli ich zadowala wejscie z 7 miejsca do PO to spoko ale mnie nie bardzo a wyrwac HCA w pierwszej rundzie juz jest trudno. patrzac na ich gre to streak 20w z rzedu nie zacznie sie od nastepnego meczu, a bez takiej serii trudno bedzie dobic do 4 miejsce w konferencji (choc gsw albo grizz pewnie sie wypala w koncu). nie wiem, naprawde przy takim bilansie jest juz malo czasu na bledy i trzeba zaczac wygrywac. to, ze robia postepy w swojej grze to jest za malo...

 

no i ostatnia sprawa - TRADE PAU GASOL. chlop nawet na low poscie nie bedzie juz blyszczal. jest nieprzydatny, wolny, bez jaj, to nie ta sama osoba co pare lat temu. gosc sie wypalil i nie gra lepiej od przecietnego silnego skrzydlowego w tej lidze. jak dla mnie to juz nie podlega dyskusji - gasolowi mowimy papa. millsap bylby swietny...shot blockerem nie jest ale jest szybszy od gasola a na dodatek ma wieksze jaja od hiszpana. nawet zza luku niezle sobie radzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast defens...to jest jeden wielki znak zapytania... kiedy oni beda w stanie zagrac te 36 minut dobrej obrony? 15 - 17 bilans i zaczyna sie juz robic troche nerwowo... jezeli ich zadowala wejscie z 7 miejsca do PO to spoko ale mnie nie bardzo a wyrwac HCA w pierwszej rundzie juz jest trudno. patrzac na ich gre to streak 20w z rzedu nie zacznie sie od nastepnego meczu, a bez takiej serii trudno bedzie dobic do 4 miejsce w konferencji (choc gsw albo grizz pewnie sie wypala w koncu). nie wiem, naprawde przy takim bilansie jest juz malo czasu na bledy i trzeba zaczac wygrywac. to, ze robia postepy w swojej grze to jest za malo...

 

Jeśli Lakers nie zrobia jakiegoś na prawdę imponującego runa, to będą mieć problemy z wejściem do PO. Dlatego na waszym miejscu nie myślałbym nawet o HCA w 1rundzie. Na wschodzie na pewno byście weszli do PO, ale zachód jak wiadomo jest pod tym względem bardzo wymagający i w dodatku macie cięzki terminarz. Może być niezły szok na koniec regulara.

 

Gasol ma monstrualny kontrakt i gra bardzo, bardzo źle. Ciekawe czy w innym zespole by odżył czy po prostu jest już skończony jako zawodnik.

 

Kobe dziś imponująca skuteczność.... Nie lubie gościa, ale na prawdę szacunek, że w tym wieku z taką łatwością potrafi zdobywac punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w tym roku trzeba będzie mieć te 44-46 zwycięstw, żeby załapać się do playoffów (a bywały lata, że ósma drużyna miała 50-32), więc Lakersi muszą zagrać resztę sezonu na poziomie 30-20, żeby w ogóle mysleć o PO. O HCA to już w ogóle nie ma co wspominać. Stać ich, tylko, że kalendarz robi się nieciekawy. W styczniu 2xOKC, Denver, Houston, SAn Antonio, Miami, Chicago, Utah, Memphis. W lutym i marcu sporo wyjazdów (8 wyjazdów i 5 u siebie, w marcu odpowiednio 10-5). Będzie ciekawie w jezioranach (albo nieciekawie, zależy od której strony spojrzeć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrisa proszę nie oddawać :)

 

Ale serio to taka oferta byłaby nie do odrzucenia moim zdaniem. Dla Lakers. Bo nie wiem po co Grizz trio Pau-Marc-Zach, w dodatku za taką kasę? Ponad 50 mln... To się nie wydarzy. Chyba, że w planie mieliby dalsze handlowanie Zachem za kogoś na 2-3.

 

Gay po wiadomości, że być może jest dostępny z miejsca jest łączony z Lakers i wcale mnie to nie dziwi. Ale nie widzę szans na dostanie go za Pau przy tym co mają pod koszem Memphis.

 

E:

Osobiście uważam, że wystarczyłby David West na czwórce.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widzieliście jakim cancerem dla memphis jest Gay w tym sezonie. No ale może faktycznie prawie cały cap za 3 podkoszowych to trochę za dużo. Zresztą jestem niemal pewien, że jak tylko Pau zmieni scenerię to dziwnym trafem znow zacznie grać w okolicach allstarowego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widzieliście jakim cancerem dla memphis jest Gay w tym sezonie. No ale może faktycznie prawie cały cap za 3 podkoszowych to trochę za dużo. Zresztą jestem niemal pewien, że jak tylko Pau zmieni scenerię to dziwnym trafem znow zacznie grać w okolicach allstarowego poziomu.

Tego, że Gasol od razu wystrzeli z dobrą grą nie jestem do końca pewien ale na pewno wróciłby do swojego normalnego poziomu. Gay może i psuje grę ale jest jednym z lepszych SF a Memphis w wymianie potrzebuje kogoś naprawdę dobrego na 2-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pau sie nie skonczyl , chyba wszyscy pamietamy londyn i jego gre???? teraz jest wykorzystywany w 40% i ma rzucac long j lol.

 

czy prawdziwe byly rumory o dilu z raptors za bargnaniego i calderona ??? kto zawetowal ewentualna wymiane??? jesli zolci na to nie poszli mozna to nazwac przyslowiowym strzalem w stope .wloch i drwal to przeciez idealny fit zwlaszcza przy nashu , dodatkowo hiszpan zmiennikiem kanadyjczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Lakers poszliby na deal:

Gay/Speights za Gasola/Jamisona/Morrisa

 

Myślę, że byłoby całkiem sprawiedliwie i korzystnie dla obydwu stron.

a ja nie wiem co by to mialo dac lakersom. tzn teoretycznie trejd super ale to oznacza dalsze handlowanie, czytaj pozbywamy sie world peace'a za pfa (bo za innego grajka nic nie wyciagniemy) - no i tu pytanie za kogo? nie wiem czy przy obecnej formie metty potrzebny jest nam ktos inny za niego, bardziej bym jednak szukal pf za pf. tak samo nie widzialbym aby world peace byl starterem na pf. fajnie ze pogra troche minut jako 4 ale caly czas jakos mi sie nie widzi. wolalbym jednak kogos mlodszego, z lepszym poldystansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.