Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

...i dodali Hamiltona, który jest właściwie tylko od tego w tej drużynie. Plus Corey Brerer, drugi gośc jeśli chodzi o 3FGA rzuca bardzo dobrze(a w tamtym sezonie nie), więc to nie efekt braku shooterów(Harrington, który rzucal w druzynie najwięcej trójek trafiał 1 na trzy próby równo więc nie był za wspaniały; jedyną stratą, ktora została zreszta zalatana jest Afflalo).

 

Na wyjeździe Nuggets maja takie procenty w tym roku: 22, 27, 24, 39, 21, 44, 36, 33, 43, 48, 33, 41, 18, 29, 35, 44, 0[22 próby!!!], 23. Czyli 8 razy na 18 gier Nuggets mieli skuteczność poniżej krytyki(uznajmy za to skutecznośc ponizej 33% jak na druynę dla której jest to tak ważny element ataku). Wszystkie te mecze przegrali.

 

W domu 2 razy na 10 gier mieli skuteczność poniżej 33%, z tym że w tych 8 pozostałych jest kilka +50% za trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem mala nadzieje, ze nuggets beda bardziej zmeczeni

grali kilka godzin pozniej, tez wracali z la

 

niestety home sweet home + mlodszy zespol i szersza rotacja zrobily swoje i nuggetgs zasluzenie wygrali.

na szczescie w playoffs b2b nie ma stad udawalo sie jezioranom wyrywac wazne wygrane zarowno w denver jak i slc

 

ciekawi mnie jaka kare dostanie dwight

znajac lige, zostanie zawieszony na mecz z portland, choc imo f2 to wystarczajaca kara

 

potrzeba nam goscia, ktory pociagnie zespol z zlawki. d'antoni probuje ratowac, wrzucajac mwp z lawki, meeks nie zawsze ma dzien. taki brewer, crawford, nate robinson to tylko kilka nazwisk. cholernie nam kogos takiego potrzeba. jak sobie przypomne, ze moglismy miec kevina martina, scole i dragica za gasola....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zupełnie odwrotnie, tzn nie mam nic przeciwko twardym faulom, ale postawa Howarda w tej sytuacji podobnie jak w innych nie podoba mi się. Z warriors łapał głupie faule, takie w zasadzie wynikające z lenistwa czy braku sił, tutaj trochę w dziwny sposób okazał swoją frustrację faulując gością, którego powinien móc spokojnie powstrzymywać tak przed zbieraniem piłek jak i zdobywaniem punktów w sposób zgodny z przepisami

ale mi nie chodzi o to, ze dobrze zrobil ze sfaulowal. to bylo idiotyczne wrecz, miedzy innymi z tego powodu, ze akurat w tej akcji za bardzo nie musial sie wysilic, by utrudnic rzut/layup fariedowi. wystarczy aby prosto stanal.

 

ale chodzi o to, ze druzyna przegrywa to koles przynajmniej nie smieje sie na lewo i prawo tylko widac u niego jakas frustracje i niezadowolenie z tego co sie dzieje. i za to jakis tam maly plusik. lepsze to niz zeby sie nie przejmowal i udawal, ze wszystko super jest etc.

 

to, ze jest cieniem samego siebie nie ma co kwestionowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamison wypadł już na stałe z rotacji, nie wszedł nawet w garbage time i słyszy się coraz więcej o tym, że jest niezadowolony. Mike sporo gra na dwie wieże i podoba mi się to. Niech go szybko oddadzą, bo moim zdaniem ma cały czas jakąś wartość. Najlepiej w pakiecie z Duhonem/Blake. Cats go chcieli w lato i on mówił coś, że w następnym offseason chce tam podpisać? Dawać go i Duhona za Hendersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem nim od niechcenia na pozytywne zakończenie, trochę żeby sprowokować bo wiem jak to na niektórych działa. Interpretuj to jak chcesz, to że go wymieniłem nie znaczy że myślę o nim jako o czymś realnym. Po prostu uważam, że trzeba wykorzystać Jamisona bo się marnuje. W dodatku zaczyna jęczeć i dobrze byłoby go oddać.

 

Dla mnie mogliby i Gilchrista dać, ale co z tego. Nie ja o tym decyduję. Lakers zaczynają coraz ładniej grać, nawet Pau w ostatnich dwóch meczach dobrze wyglądał. Jeśli będzie wymiana, to chyba jakaś kosmetyczna na ławce.

 

Morris dobrze gra, w I kwarcie Lillard nic na nim nie rzucił. Zaczynam drugą połowę, zobaczę jak poszło mu dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że tamten świat golden state warriors miał za zadanie pompować cyferki swoich zawodników ale zawsze podobał mi się reggie williams który teraz gra w bobcats ogony a który dla lakers byłby fajnym wzmocnieniem. Do tego w okresie trade deadline spodziewajcie się nate'a jako FA a i czytałem że jeśli rip wyląduje w suns to może bardzo szybko chcieć rozwiązania kontraktu i podpisania z contenderem. Rip z ławki to już jest coś, co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to zabrzmi hujowo w sytuacji kiedy na ławce siedzi mike ale obrona to jest system a nie roster.

thibodo to geniusz defensu ok, bulls graja z natem belinellim, ripem, boozerem i sa ~top 5 D.

Mike nigdy nie ustawi dobrze obrony ale wiesz, obecność -za jakiś czas w 100% zdrowego - howarda już samo robi zajebistą obronę. Mając takiego gościa jak DH nie martwie się o obronę, szczególnie jeśli jest artest - który potrafi bronić + gasol nie jest tyczką w obronie + kobe bronić potrafi - jeśli chce, a jeśli macie walczyć o najwyższe cele to wydaje mi się że w tych meczach o coś będzie mu się chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe Mycek skąd wniosek, że będzie mu się chciało, zwłaszcza że to nie "chcenie" a kondycja jest chyba problemem Bryanta i zaangażowanie w atak bo chyba nie wierzysz, że KB będzie w PO grał >40 minut i grał tak w ataku jak obecnie, jednocześnie angażując się w obronę.

 

Howard nigdy nie będzie 100% w tym sezonie skoro jeszcze do siebie nie doszedł (serio ile chcesz mu dać ~70 spotkań rozgrzewki?) a Gasol jest tyczką w obronie albo inaczej- przy tym co przyjdzie mu bronić na zachodzie jest fatalnym obrońcom (jego obrona picków to prawie Perkins level).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem może z tego że jak narazie kobe zatrzymuje rywali:

w iso na 32%

w pnt na 37%

w spotup na 32%

w off screan na 25%

 

to są tylko cyferki z synergy, ale widać że 1on1 kobe jest w tym sezonie na zajebystym poziomie dodaj do tego że za plecami ma howarda.

 

Kibice miami traktują RS jako trening/rozgrzewkę więc dlaczego ma się to nie tyczyć lakers ?

Howard sam mówi że nie jest w 100% sprawny, zresztą dlaczego ma być, przecież miał ciężką kontuzję, jest młody i nie wierzę że swoje prime ma za sobą.

 

A gasol?

wymień mi lepszych pf + 15ppg (nie role playerów) którzy są lepsi w obronie od gasola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard nigdy nie będzie 100% w tym sezonie skoro jeszcze do siebie nie doszedł (serio ile chcesz mu dać ~70 spotkań rozgrzewki?) a Gasol jest tyczką w obronie albo inaczej- przy tym co przyjdzie mu bronić na zachodzie jest fatalnym obrońcom (jego obrona picków to prawie Perkins level).

Howard w poczatkowych diagnozach mial wrocic do gry w okolicach nowego roku. Takze dalbym mu jeszcze troche czasu, szczegolnie jesli chodzi o kondycje. Co do Gasola sie zgadzam, chociaz jak juz zaplacze sie pod koszem przy wjezdzie to jest niezlym rim protectorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Gasola sie zgadzam,

Gasol jest tyczką w obronie albo inaczej- przy tym co przyjdzie mu bronić na zachodzie jest fatalnym obrońcom (jego obrona picków to prawie Perkins level).

drapm gasola z 6 ostatnich lat:

2013 : 2.3

2012 : 2.4

2011: 2.1

2010: 1.1

2009: 1.3

2008: 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamison wypadł już na stałe z rotacji, nie wszedł nawet w garbage time i słyszy się coraz więcej o tym, że jest niezadowolony. Mike sporo gra na dwie wieże i podoba mi się to. Niech go szybko oddadzą, bo moim zdaniem ma cały czas jakąś wartość. Najlepiej w pakiecie z Duhonem/Blake. Cats go chcieli w lato i on mówił coś, że w następnym offseason chce tam podpisać? Dawać go i Duhona za Hendersona.

a mi go szkoda bo juz lapal forme i liczylem ze zagosci w rotacji na stale. mysle, ze te 10 minut by sie znalazlo dla niego na te dwie trojki. problemem jest ze gral albo on albo hill. mike nigdy nie korzystal z uslug dwoch, a liczylem ze howard pogra z jamisonem, a gasol z hillem czy cos takiego... coz, trejd jak nic, szkoda zeby chlop nie gral przez caly sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.