Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

imo cala ta afera to doskonaly przyklad na to jak pewne rzeczy rozdmuc***e sie w jezioranach

ja wiem, ze clippersi w tych samych warunkach funkcjonuja ale nawet teraz to sa wciaz clippers

 

jeszcze kilka dni temu zastanawialem sie kobe co ty pierprzysz?

i chodzilo mi o to, ze pytany o kolejnych sacre'ow, CDR'ow, morrisow, johnsonow-odomow odpowiadal, ze swietnie sobie radza i powinni zalapac sie do zespou

zastanawialem sie, czy mamba w ogole wie ilu gosci maja w rosterze i ilu moga dokoptowac

a tu wychodzi, ze jednak kobe potrafi tylko opieprzac:)

 

co do tego co mowil o meeksie warto zsrocic uwage na to, ze gosc ma gwarantowany kontrakt a on go nie zjebal tylko raczej wysmial.

ja sie zastanawiam co ty pieprzysz w tym wątku i czy naprawdę Cię boli że zostało 'rozdmuchane' że Kobe jechał po jakimś Smushu Parkerze? who da phakk cares about smush parker ? 'afera parkerowa' ? LoL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis Rodman zwierzył się kiedyś, że, grając w Bulls, z Jordanem i Pippenem przy 3 lata zamienił

może dwa zdania poza boiskiem.

 

po prostu, Mj i Pip traktowali go jak kolegę z pracy, z którym się spotykają w tejże pracy

i ich kontakt ograniczony jest do zawodowych zobowiązań. I Rodman nie miał z tym problemów.

 

a tutaj nagle KObe Bryant ma robić za przedszkolankę dla jakiegoś niepełnosprawnego mentalnie ghetto supastar, który

wyrosłw swojej hoodddd, gdzie bez homies nie można nawet pierda wypuścić, bo jak się nie kolegujesz z ziomami, to

tzreba ci łeb odstrzelić, bo go za wysoko nosisz.

 

"Kobe, pogłaszcz sierotkę, bo się jej przykro zrobi", "Kobe, podziel się z Józiem zabawkami, bo

z rozżalenia Józio popuści w pampersa", co dalej : "KObe, wytrzyj koledze gila" ?

 

to nie ghetto team, tylko profi team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade to najbardziej przeze mnie nie lubiany gracz obecnie. Nigdy go nie lubiłem ale to za to co zrobił ze Spo powinien zostać zesłany do Minnesoty. Tym rozjebał system i jak dla mnie nie póki co wygrywa jako naj buc i cham ever.

Co on takiego zrobił? Rzucisz jakimś linkiem? Jestem mocno ciekaw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Lakers i Toronto rozmawiają na temat wymiany Duhon+Blake lub Darius Johnson Odom za Calderona jakby do tego doszło to z jednej strony Kupchak jest masterem w swojej dziedzinie a Gm Toronto idiotą choć Calderon podobno strzela fochy i chcą się go pozbyć a np kontrakt Duhona spadnie po sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupchak i bez tej wymiany jest masterem i gra w inna gre niż reszta GMów tej ligi.

jego 'masterowość' polega na tym że w odróżnieniu od 90% gmow tej ligi mitch ma na wszystko zielone światło.

niby koszykówka jako calosc to bardzo złożone pojecie ale tak naprawde jesli masz wlasciciela ktory chce wydawac kase i ma ku temu mozliwosci (tzw 'wielkie rynki') to rządzisz i dzielisz w tej lidze gdyż 90% drużyn nie może pozwolić sobie na odstrzały w stylu "nie schodzimy poniżej 90mln w sc".

true story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego 'masterowość' polega na tym że w odróżnieniu od 90% gmow tej ligi mitch ma na wszystko zielone światło.

niby koszykówka jako calosc to bardzo złożone pojecie ale tak naprawde jesli masz wlasciciela ktory chce wydawac kase i ma ku temu mozliwosci (tzw 'wielkie rynki') to rządzisz i dzielisz w tej lidze gdyż 90% drużyn nie może pozwolić sobie na odstrzały w stylu "nie schodzimy poniżej 90mln w sc".

true story.

masz całkowitą rację, nie wiem jak inni, ale ja na przykład mam już serdecznie dosyć tej trwającej od wielu lat dominacji i rządów Knicks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jeśli coś jest na rzeczy to Mitch mógłby dorzucić im Ebanksa lub Clarka plus ze dwa drugorundowe picki i wyrwać Rossa, przydałby się na ławkę a długodystansowo może na jako takiego następcę Kobe...

 

 

Mycek wskakuj na nasz wagon. Zielone światło to jedno, ale drugie to to, że w wymianach czy chcesz czy nie kontrakty muszą się mniej więcej zgadzać i nikt nie broni wziąć drużynie X kontraktów na dajmy 10 mln od Y zamiast od Lakers. Wolny rynek, proste jak jebanie. Jeśli przeszłaby kiedyś wymiana Blake Duhon DJO = Calderon to widocznie Raps nie mieli nic lepszego na horyzoncie i właśnie na to poszli... Tutaj trzeba docenić geniusz Mitcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/lakers/releases/121022lakers-waive-chris-douglas-roberts-and-greg-somogyi

 

WHAAAAAT?! CDR IS GONE...

 

a ja myslalem ze swoja gra juz wpisal sie w laski Browna, ktory dawal teraz szanse reszcie... szkoda...wielka szkoda... Meeks/CDR/Ebanks, ktos z nich mogl miec dzien i grac... no i goscie by sie bardziej starali o minuty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle, bardzo źle. Bardzo liczyłem, że CDR jednak się załapie... Rok temu wypuścili Greena, teraz Chrisa. Niczego się nie nauczyli, a tak jak napisał Air, zawsze moglibyśmy trafić na jakiś wyskokowy wieczór w jego wykonaniu. W dodatku Meeks i Ebanks czuliby jakiś oddech na plecach. Szkoda, szczególnie że moim zdaniem wykorzystywał te szanse które dostał. W dodatku wydawał mi się idealnie pasować do Priceton.

 

To oznacza, że prawdopodobnie zostanie ten niedorobiony Glock. Zła wiadomość na dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jeśli coś jest na rzeczy to Mitch mógłby dorzucić im Ebanksa lub Clarka plus ze dwa drugorundowe picki i wyrwać Rossa, przydałby się na ławkę a długodystansowo może na jako takiego następcę Kobe...

 

Ty tak na serio? Raps mieliby oddawać swojego obiecującego prospecta wybranego z 8pickiem za jakieś śmieci z La? Może lepiej spróbujcie ściągnać LBJ za Clarka i picki w drafcie do 2050 włącznie? Przydałby się, bo Artest wygląda c***owo w tak obładowanej gwiazdami s5.

 

Mycek - wiem, że ma na wszystko zielone światło i może wydać ile mu sie podoba, ale chyba można docenić jego kunszt? Gość zna się na rzeczy i dyma każdego bez mydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jeśli coś jest na rzeczy to Mitch mógłby dorzucić im Ebanksa lub Clarka plus ze dwa drugorundowe picki i wyrwać Rossa, przydałby się na ławkę a długodystansowo może na jako takiego następcę Kobe...

Jeszcze niedawno wyśmiałbym i pojechał taki pomysł jak setki innych debilnych pomysłów, które rzucacie (patrz łapu-capu) ale nauczony doświadczeniem (rok temu całe forum waliło z pomysłu trejdu Bynum- Howard) uważam, że nie tylko Ross jest w waszym zasięgu ale i Kidd- Glirchist za Ebanksa + Clarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cdr'a w pelni siezgadam. to moze byc powtorka z geralda greena, ktory dzis rozwiazalby wszystkie nasze problemy z backupem dla mamby i nie sralibysmy sie z zadnymi johnsonami-odomami czy mrrisami albo goudelockami

 

szkoda cdr'a, w odroznieniu od reszty juz teraz moglby miec mecze, gdzie z lawki dalby z 10 punktow

 

nie potrzebujemy rookies czy gosci rozwijajacych sie

 

rozumiem, ze mitch chce miec furtke i pewnie zostawia PG, bo nie wiadomo jak to sie skonczy, w sensie moze dojsc do sytuacji, w ktorej oddani zostana zarowno blake jak i duhon a wtedy taki morris czy goudelock to ostatnia deska ratunku

 

z 2 strony mamy meeksa, dla cdr'a malo miejsca by bylo, jezeli czegos nam brakuje to zadaniowca od trojek do rozciagania i tutaj poza meeksem wylania nam sie wlasnie goudelock, ktory dysponuje chyba najpewniejszym rzutem spoza s5. dlatego obstawiam, ze on zostanie i sacre. i to wcale nie jest glupie rozwiazanie.

 

co do mitcha i jego zielonego swiatla. nie do konca jest tak, ze kazda zamiana nie jest konsultowana, jest wrecz przeciwnie. w czasach phila, zeby doszlo do transferu musialo spotkac sie bodajze 4 czy 5 gosci, m.in. kupchak, mlody i stary buss, phil i ktostam zarzadzajacy scoutingiem. nie wiem jak jest teraz ale domyslam sie, ze nie ma tylko starszego bussa a zamiast phila jest brown, wiec kompletnie wolnej reki mitch napewno nie ma. ma za to wiekszy budzet jednak juz nie raz pokazywal, ze potrafi zrobic takze transfery oszczednosciowe, typu walton rok temu, czy sasha 2.

 

co do dwighta, po raz pierwszy jaralem sie meczem preseason. oczywiscie nie byle mtak glupi, by ogladac to na zywo ale po obejrzeniu hajlajtow troche zaluje. dwight robi spora roznice. fajnie, ze mwp pyka te trojeczki, jako s5 potrzebuja zgrania ale milo bylo widziec niektore akcje, gdzie kazdy wykorzystuje swoje auty, pilka krazy i w koncu padaja punkty. w tej kwestii moze byc serio bardzo dobrze. martwi jedynie forma jamisona i troche nasha ale ich rozliczymy po tym jak skoncza sezon a nie jak zaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cdr'a w pelni siezgadam. to moze byc powtorka z geralda greena, ktory dzis rozwiazalby wszystkie nasze problemy z backupem dla mamby i nie sralibysmy sie z zadnymi johnsonami-odomami czy mrrisami albo goudelockami

Nie jest powiedziane, że jakbyście go wtedy podpisali to osiągnąłby on taki poziom, na którym gra teraz, bo dostawałby pewnie jakieś ochłapy w czasie których nawet nie mógłby się porządnie wykazać. Skończyłoby się to pewnie tak jak w jego poprzednich klubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDR? Naprawdę dla wielu z Was to jakiś błąd, że pozbywamy się takiego grajka? Jak dla mnie ewidentnie w rotacji byłby za Meeksem i Ebanksem (i słusznie), a trzeba pamiętać, że po powrocie Hilla coach może z powrotem przesunąć Jamisona na SF. Nie ma po prostu dla niego miejsca i zajmowanie się gościem nr 14 albo 15 w rotacji, przy takiej sile składu wygląda dziwnie.

 

Ważniejszą sprawą wydaje mi się, że Lakers coraz bardziej odchodzą w princeton (i nie wygląda to najlepiej), a coraz mniej w rozegraniu akcji ma do powiedzenia Nash(głównie) i Kobe (czasami). Oby to była tylko kwestia preseason i tego, że po prostu uczą się trudniejszej wersji ofensywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.