Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/261799_10152194104650341_1857150372_n.jpg

 

to co tam kto mówił że Howard połamany to ryzyko za zdrowego Bynuma? bo jakoś wygląda na to że jest dobrze

W dodatku AB musi teraz pauzować przez ok trzy tygodnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, podobno to jakiś odpoczynek po tym zabiegu w Niemczech... Dziwne, że akurat na czas obozu, najważniejszego momentu offseason. Zawsze lubiłem Andrew i nie życzę mu źle, ale Kobe nie musiał robić takich przerw po tych zabiegach. Wszystko wyjdzie w praniu, ale patrząc na Howarda dochodzę do wniosku, że te zapowiedzi o opuszczeniu startu sezonu były tylko ostrożnymi prognozami troszkę na wyrost, żeby ludzie się nie napalali. Na szczęście w tej chwili wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku i spodziewam się DH od pierwszego spotkania w składzie.

 

Na marginesie - mina Gasola na tej fotce :)

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie - mina Gasola na tej fotce :)

szczęściarze z kibiców Lakers. Gasol jeszcze pokazał we wakacje, że jest w formie. range jeszcze powiększy i będzie jak Vlade Divac dla Lakers. wymiana Bynum za Howarda jest in plus dla Lakers. nie wiem dlaczego były nawet jakieś dyskusje. a wypowiedzi Shaqa można wsadzać tam gdzie zawsze czyli do łapu-capu czy stosować je w jakiś kabaretach. dziwnym trafem Shaq jara się centrami w jego stylu, tylko dlaczego nigdy nie odpowiedział dlaczego się tak stało, że tych centrów nie ma. Bynum jest za słaby aby ściągnąć podwojenia a w obronie to niebo a ziemia do Howarda. więc nie wiem gdzie kibicuje na siłę szukają minusów z tych trade'ów. Howard ma 27 lat więc kontuzja w jego wieku jest w stanie wyleczyć kontuzję. gorzej jakby był po 30stce. więc ten obrazek co wkleił Myself powinien się dość często powtarzać w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku AB musi teraz pauzować przez ok trzy tygodnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, podobno to jakiś odpoczynek po tym zabiegu w Niemczech... Dziwne, że akurat na czas obozu, najważniejszego momentu offseason. Zawsze lubiłem Andrew i nie życzę mu źle, ale Kobe nie musiał robić takich przerw po tych zabiegach.

z tego co czytałem to podobno jacyś "dobrzy ludzie" mu doradzili żeby się operował nie w czerwcu a teraz niedawno, więc Kobe pewnie też odpoczywał po zabiegu, tyle że robił to w czasie wolnym, a nie w czasie pracy, co u Andrew jakoś specjalnie nie dziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers z Nashem +12 w 15 minut. naprawde az wygladalo to na dominacje gdy starters byli na boisku. kazde possession konczylo sie albo wolnym jumperem albo jakims podaniem pod sam kosz na latwe pkty (Sacre w ataku mizeria ale Howard by to wszystko wsadzal). od razu widac ze dojscie Nasha bedzie mialo najwiekszy wplyw na Lakers. Dwight za Bynuma to i tak spory upgrade ale Bynum potrafil grac na poziomie. PG Lakers poza Nashem to tragedia. na Duhona raczej nie ma co liczyc w tym sezonie. Blake poza spot up 3s nic nie potrafi zrobic. za to gdy Nash jest na boisku to gra Lakers od razu klika na najwyzszych obrotach. chyba wszyscy niedoceniaja jak spory bedzie mial wplyw na Kobego. w tym meczu mial sporo wolnych pozycji po podaniach Nasha, szczegolnie w transition/semi transition. spodziewam sie sporej ilosci backdoor cutow na kontrach i spot up trojek gdy Dwight/Gasol beda biegli przez srodek. dynamika Nash-Kobe raczej nie powinna budzic watpliwosci. Nash gra z pilka, Princeton jest w duzej mierze ignorowane i gdy tylko Nash gra sporo z pilka i ma wolnosc prowadzenia ofensywy to Lakers beda zdobywac pkty. no doubt about it.

 

co do reszty...

-Artest faktycznie sie poprawil. jest chudszy chociaz nie wiem czy w defensywie wiele szybszy. w ataku za to niebo a ziemia. potrafi cos skonczyc spod kosza. trojki rzuca ze spora pewnoscia siebie. duzy duzy plus. raczej o spacing nie trzeba sie martwic przy takim rzucaniu. gorzej jak Artest kozluje. powinien miec zakaz kozlowania lub podawania off the dribble. spotupuj w rogu i rozrzucaj pilke w egzekucji ofensywy. robi wiecej to nic dobrego zespol z tego nie ma.

-Gasol te jedno podanie no look touch pass za glowa po prostu :o widac ze odzyje w nowej ofensywie. jest bardzo dobre ball movement, w dodatku Nash juz mu wykreowal troche latwych pktow. idealny glue guy dla reszty starterow. bardzo dobre uzupelnienie do Nash/Kobe/Dwight

-Jamison na SF to moim zdaniem bardzo dobry pomysl. po pierwsze dlatego ze to zawsze byla jego naturalna pozycja i na sile go ruszali na PF, po drugie - co wazniejsze - dlatego ze nie bedzie w obronie bronil wysokich. Jamison na SF to dziura ktora da sie jeszcze zalatac bez wiekszego problemu. juz w sumie lepiej zeby Artest bronil PF a Jamison SF.

-jestem pod wrazeniem Jordana Hilla. slabo broni ale jest bardzo aktywny i chyba nawet potrafi rzucac midrange jumpery. myslalem ze jest jednym z najgorszych graczy ligi z ta jego beznadziejna defensywa (jakos tak go zapamietalem kiedys), ale calkiem ok jak na lawke. fajny energizer w stylu Maxiella sprzed kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacing.

 

Tydzień temu napisałem o ławce Lakers właściwie to samo co Ty dzisiaj i w innych postach:

zbeształem Blejka i Duhona, pochwaliłem sprowadzenie Meeksa, zgodziłeś się ze mną co do przeceniania dziada Jamisona, jedyne z czym sie nie zgadzamy to wartość Hilla.

O dziwo napisałeś wtedy coś w stylu "Findek nie ma pojęcia o ławce Lakers". Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się patrzyło jak Nash kreował pozycję dla takiego pionka jak Sacre to a się gęba sama cieszy na myśl co będzie jak na jego miejscu będzie Dwight :)

 

 

Nie wiem Bastek co chcesz od obrony Hilla, nie jest to jakiś difference maker, ale na pewno nie jest to ktoś o kim można powiedzieć, że słabo broni. Brown w ogóle zaczął na niego stawiać od meczu z OKC pod koniec poprzedniego regular gdzie Hill właśnie pokazał dobrą obronę pick and rolli i tą waleczność. Dobrze pracuje na nogach, na tablicy bronionej czy atakowanej jest go zawsze pełno, nie unika kontaktu w pomalowanym, do tego ofensywnie poprawił jumper więc jak na rezerwowego w drużynie gdzie starterami są Dwight i Pau świetna sprawa.

 

Nie zgadzam się co do pozycji Jamisona, jego atutem może ciągle być to, że od silnych skrzydłowych będzie szybszy, dajesz go na SF jak wczoraj zrobił Brown i nawet tej przewagi już nie ma. Co do obrony wszystko zależy od okoliczności i tego przeciwko komu gra czy to na SF czy na PF. Wiadomo, że tak czy inaczej będzie słabym ogniwem defensywy więc z jego obecności w ataku trzeba czerpać jakieś korzyści, a te są większe jak gra jako silny skrzydłowy.

 

Z minusów jakie póki co to fascynacja Browna osobą Blake'a. Nie chodzi tylko o ten mecz, ale to jak na niego uparcie stawiał w zeszłym sezonie, to jaki jest nim zachwycony w wywiadach w trakcie obozu. Mam nadzieję, że się mylę, ale obawiam się by przypadkiem mimo pojawienia się Meeks'a roli nie tylko rezerwowego rozgrywającego, ale również rezerwowego rzucającego obrońcy nie pełnił właśnie Blaker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.