Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

a już liczyłem, że mógłby być też klepaczem z ławki... w takim razie jeśli udałoby się go zdobyć to trzeba uderzyć np po T-mac'a ;)

 

zastanawiałem się co można by wyrwać za McRobertsa w pakiecie z Blake'em i... nic nie wymyśliłem, może jakiś pick by dodał trochę atrakcyjności tej parze? Bo nie ma opcji żeby ich dobrze opchnąć. Prince może? Nie ma szans chyba. Albo jakiś Dorell Wright coś w tym stylu? Serio nie ma opcji żeby coś za nich dostać! O jest jeszcze pasujący Stuckey, tylko byłoby trzeba dorzucić Eyenge, żeby salary się zgadzało ;)

 

 

i Vernon Macklin na radarze, jeah...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie było, o podpisaniu rezerwowej dwójki też cicho, więc mamy...

 

http://sport.wp.pl/kat,1809,title,Howard-Gasol-Bynum-Iguodala-w-jednej-wymianie,wid,14835156,nba_wiadomosc.html?ticaid=1ef53

 

jak to zobaczyłem prawie się zlałem... myślałem już, że będziemy mieli plotę o dostaniu Howarda i Iguodali za Bynuma i Gasola. Cud miód.

 

Jednak nie ma tak dobrze i pojebało kogoś chyba... Bynum tylko za będącego i tak na wylocie od jakiegoś czasu Iggy'ego? To jakiś żart i steal Philly. Oddanie starego Harringtona i Afflalo za Iguodalę to też byłby sukces Nuggets. Tylko Iggy Chandler i Galinari razem? Nie rozumiem ich.

 

Jasne, że najwięcej straciliby Magic, ale to normalne.

 

Ze strony Lakers ta wymiana też mi się nie podoba...

 

Po co mieszać Nuggets... chciałbym żeby to była trójstronna wymiana Lakers-76ers-Magic.

 

do nas Iggy i Howard

do Philly Bynum

do Magic Gasol i jakiś Harkless i Moultire

 

i ekstra. Co jednak się nie wydarzy. Żeby tak Nuggets dorzucili nam Chandlera...

 

 

 

A i McGrady chce podpisać z contenderem, dawać go.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie jest zly trade jak dla mnie!

pod warunkiem, ze pozyskujemy jasona richardsona, o czym wspomnial przed chwila na twitterze wojnarowski

 

wtedy podpisujemy martina i mamy ciekawa podkoszowa rotacje howard-harrington-jamison-martin-hill-mcroberts

pamietajcie, ze przy dwighcie nie potrzebujemy na pf... pfa. potrzebujemy czworki do rozciagania. jamison i harrington potrawia siekac trojki, martin poldystans

 

do tego wlaczamy do wymiany meeksa, ktorego podpisuja sixers i pozyskujemy go na zasadzie s'n't

podpisujemy za mini mle barbose i spokojnie walczymy o misia majac praktycznie wszystko. do tego taniej niz obecny sklad

 

poszedlbym na to bez zastanowienia sie. a harringtona mozna zamnestionowac jakby co

 

denver i philly oddaja sporo mlodziezy i picki, cos czego magic potrzebuja, wiec w zamian musza dostac wiecej

magic dostaja gasola, mlodziez i picki, gasola moga sobie wymienic za jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrington w roli do ktorej ograniczylismy Gasola byłby lepszy od niego... Wiadomo, ze Pau jest o wiele lepszym grajkiem, tylko na low post i tak malo dostanie. Przesunelo by sie tez w koncu KB na PF w ataku- low post/high post/elbow iso. A spacing w postaci Nasha Ala i Richardsona (moze grac w wiekszosci meczy gdy nie ma elite winga u przeciwnikow) jest bez porwonania do Blake Gasol Metta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo groźby utracenia Gasola, wyszło mega

 

dobra, upgrejdowaliśmy najlepszy podkoszowy duet w lidze do poziomu jeszcze lepszego :) czas na ulepszenie obwodu...

 

 

nie wiecie jak tam workout McCantsa, jak wypadł? bb? jakieś info?

 

 

Ebanks zostaje w składzie, pod kontraktami mamy 12 zawodników plus niegwarantowany Glock. Czyli dodamy jednego-dwóch gości. Raczej na obwód. Payroll pęka, ale szanse na finał są spore i myślę, że Buss w tej sytuacji może rozbić skarbonkę.

 

Myślę, że to nie koniec ruchów.

 

Teraz cały czas będę spodziewał się wymiany Gasola za 2-3 graczy, wtedy raczej zamkniemy skład.

 

Przydałoby się pozbyć w pakiecie McRobertsa i Eyenge za jakiegoś jednego grajka na obwód. Żeby dodać Blake'a do pakietu to byłoby cacy...

 

 

Zobaczymy czy dzisiejsza wymiana wpłynie na jakiegoś FA. Chętni za mniejszą kasę powinni się znaleźć... Podejrzewam, że McGrady i Martin już się pocą od kilku godzin i zastanawiają jak by tu wskoczyć do rosteru Lakers ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGrady i Martin? Mówię stanowczo nie. Mamy zajebisty roster, trzon tego zespołu gwarantuje walkę o mistrzostwo, ale cały czas koszykówka pozostaje grą zespołową, potrzebna jest w drużynie chemia i odpowiedni podział ról. My potrzebujemy kilku rolesów tylko do zapierdalania z umiejętnością trafiania wide open trójek. Cały czas starałbym się pozbyć Gasola. Zeszły sezon pokazał, że ofensywa ukierunkowana na 3 ludzi chcących grać post-up nie jest efektywna. Nawet jeśli będziemy to przeplatać grą na pickach z Nashem. Jedyne co jest potrzebne tej drużynie to zachowanie odpowiedniego balansu w grze, dlatego oddałbym Gasola za dwóch ludzi wzmacniających ławkę, którzy nie będą marudzić na ilość minut, czy rzutów.

 

PS. Ten sezon to pole do popisu dla Mike`a Browna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Meeks 3mln/2, tak jak pisałem żeby mu tyle dali :)

 

co za dzień, banan nie schodzi mi z gęby od pół godziny :D wróciłem z roboty a tutaj takie niespodzianki...

 

 

dodatkowo opchnęliśmy McRobertsa, lux. teraz niech Mitch dzwoni do Kenyona i spuści gdzieś Blake'a.

 

Duhon to świetny obońca, zobaczcie sobie w synergy. o Clarku nie potrafię nic powiedzieć. sporo zbierał w PO.

 

nash/duhon/blake/morris

kobe/meeks/glock

artest/ebanks

gasol/jamison/clark

howard/hill

 

to 14... glock niegwarantowany. przydałby się jeszcze jakiś rezerwowy sf, chyba że nie wiemy czegoś o Ebanksie. aż prosi się o kolejną wymianę. czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy jodie meeksa!

nie to, zeby to byl barbosa ale to jest gosc, ktorego p[otrzebowalismy po odejscjiu shannona browna. dziura, ktora nie zostala zapelniona i przez to cierpielismy w zeszlym sezonie. ebanks jako backup dla mwp jak najbardziej mi odpowiada.

 

lakers wracaja do gry!

nie spodziewalem sie tego ale mitch po raz kolejny wyczarowal, wyciagnal 4 kroliki z kapelusza i bawimy sie w walke o mistrzostwo.

 

barnes porozumiel sie z heat, co srednio mnie cieszy bo imo gosc nie mogl pokazac pelni swoich mozliwosci przez urazy... i warto bylo go zatrzymac ale z 2 strony mmay mlodego ebanksa.

 

prawie kompletny skllad. jezeli ebanks zrobi postep to kompletny, choc wydaje mi sie, ze mitch bedzie probowal dealowac blake'm albo duhonem.

 

podobno bardzo chce z nami podpisac teraz kenyon martin za minimum. lol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać tego Kenyona skoro jest na nas napalony za minimum i wchodzimy w sezon z parą pod koszem Martin-Gasol do powrotu Howarda. Bez niego będzie Hill-Gasol-Jamison, wąsko, potrzebujemy jeszcze jednego jako zabezpieczenie. Idealny gość za śmieszną kasę.

 

Szkoda, że Howard będzie grał z 12, mógł wybrać inny numer... np 21 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.