Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem naszego zainteresowania milesem.

fajny jest mlody ale potrzebujemy zupelnie innego typu gracza.

 

shooter - oto czego nam potrzeba, cos co daje jodie meeks i choc rozumiem, ze lakers nie chca dac jodiemu pelnego mini mle, bo wiadomo jak to z przeplaconymi strzelcami w LA bywalo, niemniej jestesmy w dupie i meeks mi tu pasuje idealnie jako backup dla mamby, chyba, ze czegos o goudelocku nie wiem, co wie mike brown.

 

o nowej taktyce ofensywnej niewiele szczerze mowiac wiem ale milo widziec, ze klub cos chce zrobic, by ofensywnie wygladac lepiej. a eddie jordan powinien miec sporo do powiedzenia, ma duze doswiadczenie.

 

podobno bynum jest gotowy do transferu

i moglby pojsc deal howard,jrich - bynum,wetta world peace

 

zatem pozostaje czekac.

w kregu zainteresowan jest jeszcze ponoc barbosa

a kibice 30 klubow nba chca teraz delfino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie ten ruch, mimo że gość jest młody i w miarę atletyczny. Ale w niczym nie jest bardzo dobry. Potrzebujemy kogoś, kto stanowi zagrożenie z dystansu. Obrońcą też mocnym nie jest. Jego przewagą nad Meeksem jest to, że może grać na dwóch pozycjach, tylko to... Jedynym wytłumaczeniem tego ruchu może być spora szansa na wymianę Bynuma za Howarda i J-Richa. Ale nie chcę, żeby Artest odchodził i jego miejsce miał zająć Miles. Niech biorą Blake'a z McRobertsem zamiast niego, wychodzi lepiej finansowo dla Magic. A z FA możemy wtedy próbować wyciągnąć rezerwowego pg. Takiego Flynna przykładowo, z miłą chęcią. Brałbym go z pocałowaniem w rękę. Wyszedłby wtedy Flynn Richardson Artest i Howard zamiast Blake'a Richardsona Milesa i Howarda ;)

 

Chyba, że Meeks może jeśli już przyjdzie to w jakimś s&t za McRobertsa np? Sam nie wiem co myśleć, ale Josha starałbym się właśnie do czegoś takiego wykorzystać. Lub za Eyenge i Glocka? Cudem byłoby, gdyby Jodie podpisał za minimum. Nie wierzę w to.

 

Nagłe zainteresowanie Milesem może być też spowodowane tym, że Mitch już wie, co wybrał Meeks i pójdzie do Wizards lub Bucks, a nie do nas. I szybko skierował oczy w inną stronę.

 

 

A Goudelock pokazał klasę w SL, w której powinien chociaż się wyróżniać jeśli myśli o miejscu w rotacji klubu z czołówki. Powinien się cieszyć, jeśli załapie się na sezon. Ja już w niego nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wciaz jaram sie goudelockiem

w zeszlym sezonie mial fragment, kiedy chyba pod nieobecnosc blake'a i slabszej postawie morrisa, dostal troche minut

i regularnie zdobywal punkty z lawki, co dawalo duzo oddechu s5 i kobemu

 

nie wiem jak zagral w summer league

ale wiem, ze przy dobrych grajkach moglby miec duzo wiecej miejsca. jedno jest pewne, potrafi rzucac

i ja mimo wszystko dalbym mu jeszcze szanse, chyba, ze podpisza takiego meeksa...

 

roger mason jr odpadl

ebanks wciaz nie podpisany, choc warunki kontraktu ugadane.

moze cos byc na rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupchak cleared up the team's stance on another small forward, Devin Ebanks. Ebanks has not signed the offer sheet presented to him by the Lakers worth approximately $1.1 million and is not playing with the Lakers' summer league team because of a bone bruise in his knee, according to Kupchak. The GM said that by Ebanks not signing his name on the dotted line just yet, both Ebanks and the Lakers are provided extra flexibility at the moment -- Ebanks to pursue other offers and the Lakers to have an open roster spot to accommodate taking back extra players in a trades.

 

http://espn.go.com/blog/los-angeles/lakers/post/_/id/31982/kupchak-on-jamison-nothing-is-imminent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cj miles?

 

low basketball iq, 7 czy tam 8 lat w nba, a nadal gra jak rookie. jeden z najmniej efektywnych zawodnikow w calej lidze w ostatnich latach (sprawdzcie statsy). atletyczny, z rzutem i wejsciem, ale i tak podejmuje w wiekszosci glupie decyzje, ktore wszystko to zamazuja. wie, ze jest c***owy z rzutem off-balance po zaslonie to i tak nie przestanie tak rzucac. co do obrony to ma wymiary by byc naprawde niezlym obronca, ale chce mu sie rzadziej niz pilka, ktora ma wpasc do kosza po jego rzucie.

kiedys wiazalem z nim duze nadzieje, oj bardzo duze. mylilem sie. powodzenia, jesli u was zawita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce cj milesa. chyba, ze podpisza minimum jodie meeksa.

mam identyczne zdanie. albo obu albo wcale. ewentualnie solo Meeksa bym brał

 

szkoda, że nie ma żadnych info o zainteresowaniu Websterem lub Williamsem

 

 

Barbosy nie chcę, nie lubię go i mi nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie barbosa moze nie pasowa c ale stylem gry pasue nam idealnie

39% trojek, swietnie radzi sobie w kontrach, potrafi zagrac tez 1on1 i dobrze nadaje sie do rozciagania gry

gdyby byl troche mlodszy postawil bym go przed meeksem choc z 2 strony ma doswiadczenie w po, ktorego meeks nie ma

barbosa mial swoj spory wklad w run indiany pacers w zeszlorocznych playoffs

 

jest jeszcze michael pietrus do wziecia ale nie sadze by zgodzil sie grac za minimum, pewnie celuje w najgorszym wypadku w mini mle

fajnie gral w zeszlym sezonie w c's

ma problemy z kontuzjami

ale jest dosc pewny na trojce, w zasadzie nie ma meczu, w ktorym nie trafilby trojki grajac z lawki a i w defensywie robil zawsze dobra robote.

 

czekamy dalej.

dzieki bogu cj miles zostal podpisany

jednak martwi mnie troche to, ze wciaz nie podpisano takiego meeksa

i mam nadzieje, ze nikt nie sprzatnie nam go sprzed nosa.

 

edit:

a skoro 1 nazwisko wypada z rumorow wpada inne: terrence williams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze michael pietrus do wziecia ale nie sadze by zgodzil sie grac za minimum, pewnie celuje w najgorszym wypadku w mini mle

fajnie gral w zeszlym sezonie w c's

ma problemy z kontuzjami

ale jest dosc pewny na trojce, w zasadzie nie ma meczu, w ktorym nie trafilby trojki grajac z lawki a i w defensywie robil zawsze dobra robote.

 

Nie ma meczu w którym nie trafiłby trójki? Chyba nie ma meczu w którym przynajmniej 3 nie spierdoli. W defensywie za to jest dośc dobry, daje fajną energie. W C's grał przeważnie średnio, ale nie można zapomnieć, że miał kontuzje kolana. Według mnie mimi mle, to trochę dużo jak za niego. A i sami Lakers podobno nie chcą tracić mini-mle na nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tej fascynacji Meeksem nie rozumiem. Owszem, przyda się strzelec, ale czy to byłby rzeczywiście znaczący upgrade nad Goudelockiem? Wolę już tego Barbosę, który nie tylko rzuca, ale jeszcze potrafi minąć pierwszą linię. Miles był intrygującą opcją - mógłby pograć na 3, ciągle młody, atletyczny, ale do tej pory nie potrafił pozbierać swojego potencjału do kupy. Kto wie, może byłby naszym kolejnym Arizą lub Brownem.

 

BB2 - w zeszłym sezonie graliśmy całkiem sporo setów, tylko po prostu nie było dość czasu, a i skład miał zbyt duże dziury, przez co za łatwe to wszystko było do rozszyfrowania dla rywali. Jordan wprowadził princeton do Nets za czasów gry w finałach i nie przeszkadzało to Kiddowi w kolekcjonowaniu asyst, każdy system można przecież dopasować do graczy, akurat w princeton jest sporo miejsca dla pg, poza tym nie jest powiedziane, że Lakers będą to grać cały czas, a Nash nie dostanie żadnej swobody. Pytanie tylko jaka teraz będzie rola Kuestera.

 

Podsumowując, zdecydowanie oczekuję topowej ofensywy i takiej trochę odświeżającej, oldskulowej koszykówki, martwię się jedynie o obronę, a konkretnie o naszych wysokich na pickach, dlatego sprawa Howarda jest dla nas taka istotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cloud

trafial trojki w 32 z 42 spotkan, w ktorych wystapil. to sporo. fakt faktem, ze na slabej skutecznosci ale wole kogos takiego niz goudelocka,morrisa i ebanka razem wzietych

 

wszystko rozchodzi sie o kase. lakers beda probowali nalezc kogos jak najtaniej, choc mysle, ze jezeli barbosa zgodzi sie zagrac za mini mle, nawet nie beda sie zastanawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiedzielibyście na Kenyona?

 

 

Osobiście chciałbym, od zawsze chciałem go w Lakers. Jako piąty wysoki super sprawa i świetne zabezpieczenie na wypadek kontuzji lub oddania obu AB i Pau. McRoberts i tak jest na wylocie moim zdaniem, jego spadające 3 mln mogą być przydatne jeśli Mitch zechce wepchnąć komuś któryś z naszych dłuższych gorszych kontraktów (Blake, Artest?). Dlatego taki Martin za minimum byłby jak znalazł.

 

No i czekamy na jakąś wiadomość o zmienniku Kobe... bb ,nie wiem skąd wziąłeś tą plotkę o Williamsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin bylby fajny gdybysmy nie mieli jamisona i mcrobertsa

ale, ze mamy to jest nam zbedny

po 2 chce wiecej niz minimum dla veterana

 

wydawac na niego 1,5 banki (w sumie ok 3-4 z podatkiem)

niemajac w skladzie backupu dla kobego i metty byloby czysta glupota

 

wczoraj ukazal sie text poswiecony meeksowi

bucks podpisali kogostam

i w tej chwili niewiele maja do zaoferowania meeksowi

nie wiem jak tam wizards

ale wychodzi na to, ze nikt nie da mu wiecej niz minimum, ktore w jego wypadku wynosi mniej niz milion

lakers nie chca przeplacic, z kolei jego agent chce znalezc wyzsza oferte i probuje cos wycisnac z lakers

sytuacja prawie jak z odomem w 2009, gdzie chcial wiecej, nikt nie mogl mu dac wiecej i z fochem podpisal za 9 baniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czytalem ze jest swiadomy, ze nie dostanie wiecej niz minimum ani u nas ani w nets...

 

jak nie chce minimum to dziekuje temu panu, starczy McRoberts na kilka minut jak bedzie potrzeba

 

 

Kennedy donosi, ze niby rozmowy z Meeksem trwają, zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.