Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dodałbym Foye'a do mojej listy mMLE. Podpisał już z kimś?

Noo, Foye mial niezly sezon, nie wiem czy jest w tym zasiegu cenowym.

 

Tak swoja droga, to mysle, ze teraz wszystkie sprawy kadrowe niedotyczace DH beda szybko dograne, bo od tego czy podpisze Hill zalezalo duzo nastepnych ruchow moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foye oficjalnie powiedział że chce jak najwiecej kasy, ale wiecie lal, dallas czy c's mają takich gm że czasami to wygląda jak 'magia' wiec zdziwie sie jesli foye podpisze za mala kase w jakimś milweukee ale wcale jesli podpisze nawet i za min u lal/dallas/c's.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Trudell pisał na twitterze parę dni temu po rozmowie z Mitchem, że MMLE nie zostanie wykorzystane w tym roku i Lakers celują teraz w kontrakty za vet.min.

 

Q: On preferring veteran’s minimum contracts to fill out the roster:

Kupchak: That’s the only way we can fill out our roster. With the new collective bargaining rules, it restricts what we can do. Right now, I don’t think we’ll use the mini mid-level exception. But other than that, all we have is the minimums. And with five high-salaried players, there’s only so much you can expect the owner to do, whether the rules permitted or not. I think we’ve demonstrated that this organization wants to win with the Steve Nash signing, but you can’t just go out there and sign the world.

Edytowane przez michal_ko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę w różne takie doniesienia z trzeciej ręki dotyczące wydawania jakiejś kasy bądź nie, będzie okazja to wykorzystają. TPE też miało być niewykorzystane

 

dlaczego sprawdzali Rush'a i mówili, że chcą mu zaproponować mMLE? i obawiają się, że Warriors to wyrównają. Chyba, że ewentualnie celują w s&t za tego nieszczęsnego McRobertsa?

 

była też gadka, że czekają na wykorzystanie mMLE aż wyjaśni się sprawa Howarda...

 

 

ale ten Rush by nam się przydał na ławkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Amico ‏@SamAmicoFSO

 

Latest NBA buzz says Lindsey Hunter likely on way to Magic as assistant coach and Eddie Jordan to Lakers in same role.

Ktoś może coś powiedzieć o Jordanie? Jaki to trener? Defensywa/ofensywa? Poza tym, że jest podobny do mojego sąsiada, grał w Lakers i ma cienki bilans przez kilka lat pracy to nic o nim nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedzie mial taki sam wplyw na nasza ofensywe jak messina to i mnie moga zakontraktowac.

poza meczami z preseason, nie widzialem, by zespol egzekwowal w ogole jakies zagrania

 

poza tym mamy nasha...

 

bardziej interesuja mnie nasze ruchy kadrowe

warriors wciaz nie przedlozyli oferty carlowi landry'emu

co powoduje, ze lakers wstrzymuja sie z jodie meeksem

podobno warriors poczatkowo chcieli wyrownac kazda oferte za rusha do mle

ale bardziej im zalezy na landrym, a nie chca wpakowac sie w podatek, wiec kto wie, czy nie odpuszcza rusha

dlatego lakers czekaja...

 

czekaja tez pewnie na to co sie stanie w orlando...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć na dniach CJ Miles ma ogłosić, że przenosi swoje talenty do LA, mają go podpisać na 2 lata za mini mid-level. Zupełnie inny zawodnik w porównaniu do Meeksa, może ogarnąć dwie pozycje. 9ppg na 20mpg przy 30% skuteczności zza łuku. W zeszłym sezonie stracił miejsce w s5 na rzecz Haywarda, dwa lata temu było zdecydowanie lepiej z punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.