Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

A sędzia który stał 2 metry obok poniesie jakieś konsekwencje? To jest jakaś paranoja. Niedługo dojdzie do tego, że pół meczu będą gwizdać ******* a później wydadzą oświadczenie: "Przepraszamy, ale należało się 30 osobistych drużynie X, w tym 20 zawodnikowi A".

Pewnie mają tam jakiś system ocen sędziów i jak tak da dupy parę razy to go wyślą sędziować Austin Toros...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe i Nash kontuzjowani do kompletu, nie wiadomo co dokładnie. Oby Mitch dobrze kalkulował i spuścił Steve'a w draft night, nawet za sam pick. Oszczędność byłaby nie z tej ziemi i nie byłoby problemu z jego kontraktem w salary. Bo będzie ciążył coraz bardziej.

 

Po cichu łudzę się, że w kontrakcie MDA jest jakiś zapis, mówiący że w przypadku braku awansu, mogą go zerwać bez konsekwencji... takie pobożne życzenie.

 

Ciekawe na ile Dwight swoje pozostanie w Lakers uzależnia od tego, czy trenerem dalej będzie Mike? Liczę, że on wymusi na władzach wywalenie tego gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, kto by się skusił na 40-letniego pg, nie będącego okazem zdrowia i zarabiającego 10mln. Nawet za sam pick.

Tymczasem:

From LAL PR: Kobe Bryant has a bone spur in his left foot. He'll see a foot Dr. tomorrow in Sacramento. Update to follow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, myślę że obecne LAL to byłaby świetna rozgrzewka w serii 5,6 meczowej dla Spurs, poza tym zawsze to jakieś rivarly, i dla San Antonio to lepszy przeciwnik niż GSW czy Rockets, nie mówiąc o Grizzlies czy Nuggets.

 

w ogóle, jak wy kibice Lakers widzicie ich szanse w PO, bo jak dla mnie to nie widać jakiegokolwiek światełka w sytuacji gdzie wszyscy grają kontuzjowani, a wasz trener nie potrafi odpowiednio wykorzystać potencjału zespołu, wali mnie to, że Brooks albo Del Negro prowadzą contederów, ale oni nie robią takich podstawowych błędów w rotacji i organizacji gry jak wąsacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metlik jak widzimy? Proste! - nie widzimy ich wcale, podobnie jak Ty. Sprawa jest prosta jak budowa cepa, z Mike'm D'Antonim nie da się niczego wygrać. Nie wiem co by się musiało stać, aby ten zespół zaskoczył. W defensywie gramy jedno wielkie zero i nawet Dwight nie jest w stanie pokryć wszystkich dziur. Kobe gra swoje, można mieć o to czasem do niego pretensje, ale suma summarum więcej z tego pożytku niż szkód.

 

Od początku pozostawałem przy swoim, kiedy zobaczyłem zatrudnienie Mike'a D i zdania nie zmienię, a dobitne dowody nieudolności szkoleniowca Lakers widzę przez całe obecne rozgrywki. Wolałbym nie mieć tej nieprzyjemności, ale cóż począć. Zarząd tak zdecydował i trzeba to przecierpieć.

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pod wodzą D'Antoniego nie widzę opcji jakiejkolwiek poprawy. Nie wiem co musieliby zrobić zawodnicy, co musiałby zrobić sam Mike...

Jak dla mnie ten zespół w tym sezonie jest "done and over" i to niezależnie od tego czy wejdą do Playoffs, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie tak utarło (na tym forum) z tymi spurs

 

okoliczności odpadnięcia z grizz czy okla były dalekie od definicji dawania dupy ale jak ktoś woli powtarzać - nie widząc serii a tym bardziej nie rozumiejąc okoliczności - te farmazony to ja nie zamierzam go leczyć z tego....

 

jeżeli jednak ktoś ma jako fan koszykówki ochote sprawdzić te okoliczności to służe pomocą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012 z Oklą z 2:0 na 4:2 -> nadal nie wiem jak przegrali te serię

2011 odpadnięcie z Grizzlies (pamiętam te serię i rozwaliły ich kontuzje, to fakt)

Reszty nie oglądałem i nie wiem jakie były okoliczności, ale widzę że za każdy razem odpadali z niższym seedem. Podciągam to pod "dawanie dupy" bo takie coś nie powinno się zdarzyć ;) A tym bardziej sweep od Suns w 2010 proszę was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpadniecie z contenderem w finałach konferencji to nie dawanie dupy, już w skrajności nie popadajmy.

Dokładnie. Poza tym sędziowie też Spurs nie pomgali w tej serii, delikatnie mówiąc. ;)

 

Ale ja też jeśli miałbym obstawiać kogo Lakers mogą pokonać w 1 rundzie, to powiedziałbym, że Spurs. SA już się zdarzało odpaść wtedy jak nie powinni no i zawsze znowu mogą mieć pecha i ktoś dostanie kontuzji.(odpukać) Natomiast z OKC, nie dawałbym żadnych szans Lakers.

Oczywiście LA najpierw muszą wejść do tych PO.... Swoją droga co z tą nogą Kobiego? Z tego co czytałem, to chyba ma to samo co rok temu Ray, ale tylko w jednej stopie. Wiadomo kiedy wróci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.