Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

liga wlasnie wydala oswiadczenie, w ktorym przyznaje sie do bledu sedziow, ktorzy nie odgwizdali faulu danthaya na mambie.

mysle, ze to ucina dyskusje w tej kwestii. oczywiscie mamba mogl nie trafic 2 wolnych, a nawet jesli, korver moglby trafic buzzer beatera albo lakersp przegraliby w dogrywce, niemniej niesmak pozostaje. a wrecz wqrwienie polaczone z tym, ze mamy kolejna klode pod nogami w postaci kontuzji kostki naszego lidera.

**** z wygraną, przydałoby się odgwizdywać takie skurwielskie faule, nie mówiąc już o wykluczeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka spuchla ale przeswietlenie nic nie wykazalo. Kolejna hollywoodzka basnia raczej. Nie ma zadnych uszkodzen ukladu kostnego więc jest duzo lepiej niz z Parkerem ale reakcja i koment już przewyzszyl poziom z obozu spurs. Why is that?

 

Negatwyny rentgen w przypadku skręcenia i tak niewiele mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy w życiu jeszcze czegoś takiego nie widziałem, najpierw kończy się połowa tym, że Nash trafia o 0,1 sekundy za późno na koniec połowy więc Lakers wydawałoby się słusznie nie dostają 2punktów żeby potem zdecydować, że jednak dołożymy kilka sekund na przeprowadzenie kolejnej akcji ??? ale na "pocieszenie" pewnie znowu po meczu NBA przyzna, że sędziowie popełnili błąd więc wszystko będzie w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana - Lakers - oglądając ten mecz mam wrażenie jakby był ustawiony :) a Nawet jestem tego pewny . Nie chce komentować poziomu korupcji we współczesnym sporcie :) może jestem przewrażliwiony :) ale nie wydaje mi sie .

 

Dla takich zawodników to nie problem zagrać tak żeby wszystko wyglądało " OK " podczas gdy Nic nie jest ok :) Ja nie pisze tego złośliwie , kocham Lakersów i was wszystkich tutaj użytkowników forum . Chce tylko wam uświadomić jak jesteście " oszukiwani "

 

Indiana prowadzi , gra lepiej - nagle Hill rzuca jedna ręką , potem 2 + 1 Howarda , i Jamison za 3 - wałek aż w oczy kole :)

 

Dla mnie każdy kto myśli że NBA to czysta liga żyje w świecie bajek i baśni . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sie nie spodziewalem.

prawdopodobnie najwazniejsza wygrana w sezonie, choc ten jeszcze potrwa troche...:)

tymczasem jutro gramy z sacramento kings u siebie i bedzie to kolejna okazja by odniesc wreszcie 2 wygrane b2b. byloby milo, choc obstawialem porazke w indy, odpoczynek liderow...

 

nie zdziwie sie jak wtopia jutro ale gdyby im sie jednak udalo wygrac... hmm

a gdyby tak jeszcze warriors dzis przegrali z bulls, jutro jest warriors-rockets wiec znowu do kogos sie zblizymy:) chyba, ze przegramy z kings...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nba.com mi wariuje, jak kilkam w rozpiske na gorze kwadratem zaznaczona jest sobota a pokazuje mi niedziele, stad pomylka.

faktycznie wczesniej wydawalo mi sie, ze gramy w niedziele...

skoro gramy z 1 dniem przerwy to pieknie!:)

qrwa co za mecz w indy. pokazali jaja i zastanawia mnie na ile pacers zagrali slabo a na ile defensywa lakers dala rade...

 

btw. howard mimo slabej skutecznosci zrobil wczoraj kawal dobrej roboty. raz defensywa a dwa byl w stanie wymusic faul trouble jednej z lepszych rotacji podkoszowych w lidze. hibbert, mahimi, tez 3... to w playoffs moze zrobic roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stephensona do hollywood trzeba wziąć :D

Howard odwalił dobrą robotę, a Blake to już w ogóle :) jestem w szoku osobiście jak jeszcze na pewniaka trójki chciał rzucać przez ręce ;) MWP powalczył na atakowanej tablicy co się przydało.

Ważne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam tutaj ludzi, którzy zarzucają Bryantowi hollywoodzką szopkę, to nóż mi się w kieszeni otwiera... Naprawdę można być aż takim hejterem?

 

Ludzie, przecież tu nie chodzi już o sympatie i antypatię, ale widać, że facet ma poważny zdrowotny problem, nie trzeba być lekarzem, aby to stwierdzić. Rozumiem, że Wy byście roz*ebali system i grali pewnie z połamaną nogą i bez prawej ręki, ale nie każdy jest aż tak zajebisty :) Trochę logiki i zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy w życiu jeszcze czegoś takiego nie widziałem, najpierw kończy się połowa tym, że Nash trafia o 0,1 sekundy za późno na koniec połowy więc Lakers wydawałoby się słusznie nie dostają 2punktów żeby potem zdecydować, że jednak dołożymy kilka sekund na przeprowadzenie kolejnej akcji ??? ale na "pocieszenie" pewnie znowu po meczu NBA przyzna, że sędziowie popełnili błąd więc wszystko będzie w porządku

tez nie moglem zrozumiec zupelnie o co im chodzilo, albo mogli uznac punkty i na 1.5 dac pilke Pacersom spod wlasnego kosza albo wogole nie uznac nic, cofnac do 5.4 czy ile tam bylo i dac lakersom wznowic spod wlasnego kosza

 

ogolnie mecz chaotyczny troche, ale w koncowce kapitalny playmayking steva nasha dal lakersom win

blake i jamison niezle trafiali

 

howard niby rusza sie tak-sobie, ale jak tylko jest na boisku to przeciwnicy boja sie rzucac z pomalowanego, niesamowity impakt

 

btw management lakersow troche przysnal nie zatrudniajac zadnego wysokiego gdy wiadomo bylo ze hill nie zagra caly sezon

tak czy inaczej sacre chyba powinien dostawac wiecej czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam tutaj ludzi, którzy zarzucają Bryantowi hollywoodzką szopkę, to nóż mi się w kieszeni otwiera... Naprawdę można być aż takim hejterem?

nie wiem czy to było zamierzone ale być może nawet na siłę wyjście na parkiet kobe dało kopa. ponieważ pokazał, że mimo jakim jest weteranem, ile lat grał, mimo kontuzji, chce grać i pokazał klasę. z jedną nogą wybiegł na parkiet i pokazał charakter ale z drugiej strony każdy mógłby uznać, że jest wariatem, który nie szanuje swojego zdrowie i sam się wkopuje do grobu. przy tych 4 jumperkach wystarczyło jeszcze jedno zagrania a'la Donathy i Kobe mógłby pożegnać się z sezonem. facet ma charakter na granicy z szaleństwem ale jak to mówi klasyk w szaleństwie jest metoda i cholera wie czy to było planowane czy po prostu wyszło jak wyszło. mecz z ważnym przeciwnikiem i postanowił nie odpuszczać. facet którego przez pewien okres nie cierpiałem i uważałem nawet overrated staje się w moich oczach niewyobrażalnie zajebistym graczem. śledzę jego mecze z 3peatu od pewnego czasu ponownie i jestem pod jego wrażeniem. oglądam go na starość i jeszcze bardziej mi imponuje.

kobe to jest gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet którego przez pewien okres nie cierpiałem i uważałem nawet overrated staje się w moich oczach niewyobrażalnie zajebistym graczem. śledzę jego mecze z 3peatu od pewnego czasu ponownie i jestem pod jego wrażeniem. oglądam go na starość i jeszcze bardziej mi imponuje.

 

Ja tak mialem z Jordanem :D.

 

Kobe ? Jakos nie moge sie przelamac of course doceniam klase ale imponowac nieeeee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el, napisz na niewiadomski51 malpa poczta kropka fm

skrzynka na enba mi nie dziala, jest wiecznie zapchana, kiedys pisalem do modow ale pewnie nie doszlo jak wszystko inne na tej skrzynce

nie wiem czemu tak jest, od przenosin/zmian na forum jakis czas temu tak mam.

 

2 rzeczy a propos wczoraj

Indiana coach Frank Vogel on the Lakers with Dwight Howard: "They have a monster in the middle"

 

i o ilosci fanow lakers wczoraj na trybunach

david west i roy hibbert byli mocno wqrwieni

“It sucks. It was 70 (Lakers fans) – 30 (Pacers fans) out there. These are the same people that wants autographs after the game. We’re out there in the community. We’re doing our job, doing what we’re supposed to do on and off the court. Something has to change. I tip my hat to this team. We’ve been trouble free. Been out in the community shaking hands, we’re winning. It shouldn’t feel like an away game, especially with an important like this. Tonight, that’s what it felt like.”

 

“They always say your fans are your sixth man and you feed off that energy. Energy is down and we turn the ball over and we’re hearing cheers. We’re missing shots and we’re hearing cheers. That kind of brings your head down cause you know you’re at home. It shouldn’t be like that. Now we see how it is. We have to move forward, don’t worry about. Stay focus on what’s in this locker room and don’t worry about the rest.”

 

“(We’re) not a team that’s in the bottom in the East. We’re one of the top three teams in the East. We’re winning the Central Division and it should show. Right now it’s not and it’s been all season long where it’s not showing and I don’t think there’s nothing else we can do as an organization and as players. Now it’s up to the community.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.