Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

@agresywnychomik: W zeszłym roku zmierzyły się w finałach takie potęgi trenerskie jak Spo i Scott Brooks, więc serio D'antoni też może mieć misia. @Lorak: jak odniesiesz się do tego sezonu z obroną Spurs oraz ich atakiem, który Lakers na dzień dzisiejszy by zgwałcił bo są za wolni, zbyt beznadzieni w team D i kiepsko rotują? A z taką obroną jak w tym sezonie Lakers ze Spurs radzili sobie c***o.wo (popraw mnie jeśli się mylę, trochę mi cyfry skaczą). Ale generalnie chodzi mi o nie kontekst historyczny (gdzie się zgadzam, że SAS to najlepszy rywal dla nich w 1st round) ale o to co grają w tym sezonie, gdzie Lakers są chyba najgorszą ekipą do bronienia Spurs. A Nasha sobie daruj bo w LAL jest spot up shooterem i tylko czasem coś wykreuje. To nie MVP Nash z Suns, który był game changerem- teraz to mega fajny role player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedii nie ma ale hawks u siebie to byl zawsz egrozny rywal i przed rozpoczeciem miesiaca zakladalem porazke w atl (b2b, trudny teren) choic byly szanse na wygranie tego... w piatek w indianie ostry wp.... i w zasadzie dobrze by bylo, gdyby kobe odpoczal, moze nawet clark.

 

w indy na porazke mozna sobie pozwolic. wazne by w kolejnych 7 spotkaniach odniesc komplet 7 zwyciestw. duzo wyjazdow ale poza terenem w oakland, nie powinno byc az ta kbardzo trudno. to powinno ustawic koncowke sezonu. jazz planowo przerzneli w okc, licze na to, ze do konca miesiaca jeszcze zalicza od 3 do 5 porazek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2, jak możesz mówić, że lakers mogą sobie pozwolić na porażkę gdziekolwiek?... Jeśli chcą marzyć o przejściu pierwszej rundy, to powinni łoić wszystkich jak leci, a tego nie ma i nie będzie miało (niestety) miejsca. Bez jakiegoś widocznego progresu w obronie, nie ma co liczyć na więcej niż 1-4 czy to ze Spurs, czy z OKC. Powrót Pau także nic tu nie da, gdyż D'Antoni nie potrafi grać większą rotacją, aniżeli ośmioosobowa. Gdy wróci Gasol, to na ławkę pójdzie albo Clark, albo Jamison i już z niej nie wróci, co z resztą mieliśmy już okazję to oglądać, więc nie spodziewajmy się nagle przebłysku geniuszu w Mike'a, gdyż ten go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam jak zaczyna sie placz po 1 porazce...

 

qrwa

przegrali pechowo to raz

nie mieli pary w nogach to 2. mamy w skladzie 35,38 latkow, gramy 9 osobowa rotacja, jezeli ktos liczy na to, ze bedziemy wygrywali w wyjazdowych meczach b2b na takim terenie to niech jeszcze raz przeanalizuje pewne fakty. nie mieli dnia to 3, co posrednio wynika z punktu 2.

 

a co do dalszej czesci sezonu pogadamy po 1 rundzie playoffs. rozumiem, ze mozna bylo stracic wiare, ale jezeli ktos nie widzi postepu, jaki zrobila ta druzyna, lepszej formy dwighta i poprawy gry, gdy wroci wysoki do rotacji to ja nie mam pytan.

 

kilkanascie stron temu pisalem, ze jeszcze nie wszystko stracone i wciaz, wieze ze wreszcie zatrybia wszyscy wysmiewali i pukali sie w czolo. teraz nawet lorak zobaczyl, ze jest spory progres i nie wszystko w tym sezonie stracone, juz zaczeto przyznawac im mistrzostwo, po czym wracamy do placzu bo przejebali na ciezkim terenie po b2b.

 

powiem wiecej, dopiszcie im porazke w indy, poziej zrobia 7-0 (wzglednie 6-1), co powiecie wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam jak zaczyna sie placz po 1 porazce...

 

qrwa

przegrali pechowo to raz

nie mieli pary w nogach to 2. mamy w skladzie 35,38 latkow, gramy 9 osobowa rotacja, jezeli ktos liczy na to, ze bedziemy wygrywali w wyjazdowych meczach b2b na takim terenie to niech jeszcze raz przeanalizuje pewne fakty. nie mieli dnia to 3, co posrednio wynika z punktu 2.

 

a co do dalszej czesci sezonu pogadamy po 1 rundzie playoffs. rozumiem, ze mozna bylo stracic wiare, ale jezeli ktos nie widzi postepu, jaki zrobila ta druzyna, lepszej formy dwighta i poprawy gry, gdy wroci wysoki do rotacji to ja nie mam pytan.

 

kilkanascie stron temu pisalem, ze jeszcze nie wszystko stracone i wciaz, wieze ze wreszcie zatrybia wszyscy wysmiewali i pukali sie w czolo. teraz nawet lorak zobaczyl, ze jest spory progres i nie wszystko w tym sezonie stracone, juz zaczeto przyznawac im mistrzostwo, po czym wracamy do placzu bo przejebali na ciezkim terenie po b2b.

 

powiem wiecej, dopiszcie im porazke w indy, poziej zrobia 7-0 (wzglednie 6-1), co powiecie wtedy?

Że dałeś ciała, iż nie postawiłeś u buków.

 

 

 

Walka o playoff ciekawa na zachodzie. Jeśli Portland odżyje i Dallas zatrybi to łącznie z Houston i GS bedzie walka że hoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego meczu z ATL to dociągnął go jak i przegrał sam Bryant. Po świetnej prawie całej 3Q mógł sobie już pod jej koniec darować pałowanie rzutów. Szczęścia też trochę zabrakło bo rzut Bryanta czy MWP powinny siedzieć a nie wypaść. Generalnie trochę pechowa porażka.

Swoją drogą jak tylko DH jest w foul trouble to każda ekipa nas zje. Nie bronimy wtedy w ogóle w pomalowanym (a z tym w ógole i tak mamy problem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam jak zaczyna sie placz po 1 porazce...

 

qrwa

przegrali pechowo to raz

 

 

powiem wiecej, dopiszcie im porazke w indy, poziej zrobia 7-0 (wzglednie 6-1), co powiecie wtedy?

 

Ja uwielbiam jak fani LAL są mega obiektywni .

Pechowo (i może trochę przez debilizm trenera) to też przegrali Raptors , Hornets czy Hawks w Staples bo żeby Josh Smith nie chciał być bohaterem to by ogarneli . Wyszarpujecie wygrane z gardła Bobcats i innym leszczom , wdrapujecie się na .500 po wygranych z takimi leszczami jak Magic itp i już jest wielka napinka :D Zaznaczam że oglądałem praktycznie wszystkie mecze LA w tym sezonie .

 

Uwielbiam tą gadkę :

 

,,Zrobią 7-0 albo 7-1 '' . Kings , Suns , Wizards , GSW , Minnesota , Bucks , Kings co prawda 5 wyjazdów ale łaski z wygranymi nie robią skoro według was Dwight w formie a Kobe to już w ogóle itd . Gówno prawda dostaną pewnie lanie w Milwaukee i Oakland + będą się szarpać z powiedzmy Kings do ostatniej syreny. A jak zrobią te twoje 7-1? Powiem że nie robi to na mnie żadnego ***** wrażenia .

 

Moim zdaniem taki zespół oparty na zawodnikach o takich możliwościach powinien ogrywać cześciej niż raz na 20 spotkań kogoś lepszego niż Orlando . A tak Spurs , LAC , Heat , OKC czy Nuggets jadą ich jak chcą i kiedy chcą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co oglądasz prawie wszystkie mecze LAL w tym sezonie? Pytam bez napinki- ja oglądałem wszystkie oprócz dwóch ale jestem psycho fanem, nie mógłbym obejrzeć 64 meczów drużyny którą hejtuje...

 

Pozdro

Nie jestem hejterem Lakers , po prostu stwierdzam fakty . Oglądałem ich mecze z 3 powodów :

1) przez rozwalone kolano mam zbyt dużo wolnego czasu i NBA oglądam praktycznie wszystko jak leci

2) obstawiam ich mecze i dość dobrze na tym wychodzę więc wolę być na bieżąco

3) Lakers to nie jest Bucks czy coś innego . To są Lakers i czy jesteś fanem , hejterem czy niedzielnym kibicem to chcesz ich zobaczyć , jak sobie radzi ekipa z takich gwiazd . Czy widać jakieś postępy czy jednak nic z tego nie będzie itd

 

Lakers większość wygranych i to trzeba zaznaczyć - z drużynami nie z czołówki wyciąga w ogromnych męczarniach . Do tego co napisałem wyżej trzeba wspomnieć o wydrukowanym w końcówce meczu z Dallas oraz wygranej z Pistons tylko przez głupotę rywali .

Fakty są takie że Lakers grają słabo , gdyby nie mieli tyle szczęscia to ich i tak fatalny bilans byłby jeszcze bardziej śmieszny ,

Pozdro

Edytowane przez edge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.