Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak: jeżeli Bryant gra na poziomie Jordana 98 RS (w PO pewnie będzie gorszy ale nvm) w ataku naturalnie co zresztą staty potwierdzają (poza wszelkimi WS-wiadomo) to jak nazwać to co grają James i Durant w ataku? Grają dużo lepsze sezony w ataku niż Bryant na legendarnych procentach, więc skoro Bryant to Jordan 98 to oni są kto? Jordan 91, 93?

 

James jest już półkę wyżej nad KB w tym sezonie tak jak nad wszystkimi poza Durantem i w zasadzie nikt nie zasługuje na tą nagrodę tak jak on dotychczas, niezależnie od bilansu drużyn. Ale sezon oczywiście się nie skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jeżeli Bryant gra na poziomie Jordana 98 RS (w PO pewnie będzie gorszy ale nvm) w ataku naturalnie co zresztą staty potwierdzają (poza wszelkimi WS-wiadomo) to jak nazwać to co grają James i Durant w ataku? Grają dużo lepsze sezony w ataku niż Bryant na legendarnych procentach, więc skoro Bryant to Jordan 98 to oni są kto? Jordan 91, 93?

No już dawno o tym mówiłem, szkoda że kilka osób z Tobą włącznie miało z tego ubaw.

 

Lebron? On gra spokojnie po raz kolejny jedne z najlepszych RSów w historii koszykówki. Więc poziom Jordana z pierwszego 3peatu jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki maly offtop:

rozumiem, ze mam prawo smiac sie z fanowi 29 pozostalych zespolow poza heat, skoro jaraja sie tym, ze ich druzyny maxymalnie zajma 2 miejsce w lidze?

 

btw gra lebrona w tym sezonime jest poza zasiegiem reszty. kobe czy durant moga miec przeblyski, moze lepsze pojedyncze tygodnie ale caloksztalt..... melo moze byc lepszym scorerem momentami ale poza tym- lebron is on top, no doubt. pozostaje sie jedynie zastanawiac ile pierscionkow zdobedzie. minus, ze bedzie to zawsze 1 mniej niz wade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś musiał KObemu powiedzieć, że dzisiaj w NBA pod kosz może swobodnie wejść każdy, kto

na komisji wojskowej dostał kategorię A i przeszedł sakrament bierzmowania. od razu zmienił

styl gry i efektywnośc wzrosła, a wszystkie opcje z triple threat [a nawet 4-way kiedy wziąc off

the ball cuts], to jednak inna bajka niż ciągłe long 2's przeplatane z trójkami. zaczął korzystać

z udogodnień zamiast utrudniać sobie życie uparcie naśladując swojego idola, który w późnych latach

rozwalał rywali seriami z półdychy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście kretynizmem jest opinia, że Kobe na MVP sezonu. Ciągnie popaprańców do PO pomimo wszelkich trudności, trenera jełopa, rozkapryszonego kretyna co to niby nie dochodzi do siebie po kontuzji, dziadka Stefana, najgorszą ławkę w lidze. I to w jakim stylu ciągnie. Poza tym należy mu się to MVP za całokształt, może i LeBron dostanie, ale w MVP RACE KOBE JEST DRUGI, co oznacza, że moja opinia nie jest z dupy wzięta. I tylko marny bilans może mu to trofeum odebrać. Ale skończą na 6 i zaliczą run pod koniec sezonu to szanse się zwiększą.

 

@Van

W dupie mam hejterów. A przy przyznawaniu nagrody się możesz zdziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Lakers mieli bilans w okolicach TOP10 ligi to spokojnie oddałbym głos na Bryanta, a nie James'a. A tak to mu się nie należy najzwyczajniej w świecie i nawet nie ma o czym dyskutować ;) Na tę chwilę, dla mnie Most Valuable Player to Tony Parker i to on powinien zostać wyróżniony, ale Tony odpadł i tak naprawdę to James zasługuje na tę statuetkę w tym sezonie, nikt inny. Dawno nie było gracza który by tak odstawał od reszty.

 

A wracając do Bryant MVP. Został ktoś MVP sezonu gdy jego drużyna biła się o playoffs? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mi nie wmowi ze zbieranine marnych graczy bog Kobe wprowadzil do PO, jakby patrzec pod tym katem to Harden powinien zgarnac, statystycznie ma bardzo podobny sezon do Kobasa z tym ze jego otoczenie to Asik, Lin i Parsons a u Bryanta to jest Howard, Nash, Gasol (teraz out, wiem) i MWP

i mimo ze Howard nie dominuje pomalowanego jak sie ludzie spodziewali to i tak jest 1 zbierajacym ligi

Nash rzuca na swojej skutecznosci z kosmosu

MWP wyglada lepiej niz sezon temu

 

prosze tez nie zapominac o tym ze tyle razy ile Bryant ich uratowal teraz tyle samo razy na poczatku sezonu ich pogrzebal

(jaki byl ten funny stat z 40+ Bryanta i rekord LAL , 1-11 w pewnym momencie :) ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj komentarz do 4q i ot bo tyle obejrzalem

 

Alan Anderson kryje Kobe'go-nie Derozan, nie Gay ale 31 letni Anderson - nie mam pytan Dwayne,

Alan Anderson jest naprawde dobry w ataku i nie wiem gdzie byl przez te 30 lat

 

Derozan 60 baniek na 5 lat, Gay 100 baniek na 5 lat(po extension), Lowry 50 baniek na 5 lat = Raptors przez 5 lat 32-50 , Colangelo mistrzem , Polska miszczem polski - nostradamus mowcie mi

 

Kobe przejebane 2 troje, jedna z miejsca po pump fake i potem objechal do rogu Andersona - szacun, podwojenie Graya wywolalo obrzydzenie wszystkich w klubie Raptors , czasami sie oglada te mecze i widzi te beznadziejne bledy, mysli sie ' ***** gosc gra w NBA, lepiej nie ma, gra tam naprawde dlugo i gra w koszykowke dobre 14 - 24 lata, byl w kazdej sytuacji i obejrzal miliony godzin game tape'ow a mimo to jest debilem ?!'

 

aha no i zostawienie samego Nasha na open 3 w dogrywce czy koncowce 4 kwarty - ogolnie caly klub Raptors to polmozgi ,

 

aha Landry Fields - bardzo dobry kontrakt, best eva

 

Lakers grali w 4 kwarcie i dogrywce tylko przez Kobego - takie kluby wygrywaja mistrzostwa - nie umieja zespolowo podawac, nie maja zagrywek i maja goscia co potrafi sieknac 40 pkt bez pierdniecia a do tego nie bronia, Championship blueprint.

 

Metta World Piece of shit zostal objechany przez Alana Andersona w ostatniej akcji = MWP jest skonczony i powinien wrocic na oddzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj komentarz do 4q i ot bo tyle obejrzalem

podwojenie Graya wywolalo obrzydzenie wszystkich w klubie Raptors , czasami sie oglada te mecze i widzi te beznadziejne bledy, mysli sie ' ***** gosc gra w NBA, lepiej nie ma, gra tam naprawde dlugo i gra w koszykowke dobre 14 - 24 lata, byl w kazdej sytuacji i obejrzal miliony godzin game tape'ow a mimo to jest debilem ?!'

 

Przecież Gray przed tym podwojeniem spojrzał ze 2 razy na Caseya i ten mu kazał podwajać, no to podwoił. Zrobił to, co kazał mu Casey, a Casey w tym meczu (choć jak zajrzałem na forum Raptors z ciekawości, to nie tylko w tym) dał książkowy pokaz bad coachingu i ten dunk był tylko fajnym finałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.