Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

nie powinna, ale ty najwyraźniej nie wiesz co to jest value w zakładach. złotą by było, gdybyś obstawiał, że będą mieć +50 W, czyli tyle, na ile ich bilans przez większość sezonu wskazywał.

 

poza tym 45 W w tej chwili to nie jest grubo ponad to, co SRS sugeruje - powodem są te losowe wygrane, które zawyżają bilans GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zwrot na bukmacherce się nie zgadza.

 

Ale dobra, chętnie wejdę w zakład, że wygrają więcej niż 45 meczów. To grubo ponad to co przewiduje SRS więc po raz kolejny - TO DLA WAS POWINNA BYĆ ZŁOTA OFERTA!

Lorak ma rację we wszystkim co pisze, ale I'm in. 45 zwycięstw or less - 100 zł dla mnie, powyżej - wiadomo. Jakieś warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ten Kobe bierze ostatnio, bo dawno go już nie widziałem z takim powerem w nogach, to atakowanie kosza, te wsady i ogólnie bardziej skuteczny rzut z dystansu, nie sądziłem, że jeszcze tego typu akcje w jego wykonaniu zobaczę

 

a z Hawks cóż mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu, kontrolować przebieg praktycznie całego meczu, stracić przewagę i przegrać w końcówce robiąc w obronie dwa razy ten sam błąd to byłaby masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej uważam, że dwight gra jak ***** i ostatnio każy z nami robi co chce pod koszem. A to jak go ostatnio rubio objeżdzał to już wogóle przegięcie było.

 

Inna sprawa, że nasz kwartet pod koszowy w zestawie mwp, clark, jamison i howard to kabaret. Większość z nich jeszcze kilka lat temu biegała na sf a teraz nawet na C gra. Póki mamy takich tuzów pod koszem to nic dziwnego że nie bronimy pomalowanego. Na widok zmiany howard out, jamison in to pewnie każdy zawodnik w tej lidze się uśmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej uważam, że dwight gra jak ***** i ostatnio każy z nami robi co chce pod koszem. A to jak go ostatnio rubio objeżdzał to już wogóle przegięcie było.

 

Inna sprawa, że nasz kwartet pod koszowy w zestawie mwp, clark, jamison i howard to kabaret. Większość z nich jeszcze kilka lat temu biegała na sf a teraz nawet na C gra. Póki mamy takich tuzów pod koszem to nic dziwnego że nie bronimy pomalowanego. Na widok zmiany howard out, jamison in to pewnie każdy zawodnik w tej lidze się uśmiecha.

+1

DH gra taką padakę jak chyba nigdy w tej lidze

przyostatnich paru akcjach zakręcił się strasznie i Horford uciekał mu jak chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesole jest zycie staruszka a niezgorsze Lakers. Kolejny prezent od losu ale i wydarzen na parkiecie. Jazz nie dali rady bez Big Ala Bux i po dogrywce dopisuja +1 w drugiej pozycji WL. Jeszcze cudowniej wyglada mocowanie się GSW z raptors gdzie na razie dino zjada rycerza. Portland się obudzilo, a Denver postawilokropke nad i a raczej zblizylo się do HCA. Najlepiej by dla morale zrobilo znowu pokonanie Okli. Zobaczymy to w canal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz ale zapeszyles, specjalnie to zrobiles?

 

dzis dostaniemy od thunder. 15 min bez howarda z jamisonem/clarkiem wystarcza. wjazdy, wjazdy, wjazdy. z okc powalczymy moze jak powroci gasol.

 

ale pozniej widze juz przymus wygrania 3 spotkan., dodatkowo jazz powinni zrobic 1-2. porazki w nowym jorku i chicago sa conajmniej pewne a w cleveland.,.. kto wie. przy takim obrocie spraw jazz mieliby 33-30 a lakers 33-31 czyli juz cholernie blisko.

 

generalnie najblizsze 2 tygodnie spedzam ogladajac lakers i nadsluc***ac wiesci z jazz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Big Al nie gral?

 

Na razie zdarzylo się cos czego się nie spodziewalem. Najblizej upadku sa Jazz a krotkolawkowi PTB i Rakety zlapaly drugi oddech. W pierwszym przypadku cala S5 gra niesamowicie i jest optymalnie wykorzystywana a w drugim dalej siedzi trojka. Bogut w GSW rodzi troche wiecej spokoju na bronionym koncu ( w ataku jeszcze nie jest zagrozeniem) więc moga uciec spod noza. Ciekawe na ile moga docisnac PTB mavs ale podstawowe pytanie dla mnie w lidze brzmi. Jak moga zagrac Lakers i co z Gasolem?

 

Przy dobrych wiatrach moze i seed 6. Wtdy to bylyby serie plus dodatkowo walka o unikajacy lakers seed1 nabralaby dodatkowych rumiencow.

 

Zapeszyc BB2 to mogę w temaie Miami bo Brona slaabo widze za jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce za wczesnie mowic ale nawet jesli lakersi zrobia 100% w, to z takim defensem wyleca z po bardzo szybko.

 

i nie, nie kupuje tego ze oklahoma to trudny teren. jesli masz aspiracje mistrzowskie, to musisz grac lepiej niz oni...

 

EDIT:

 

+

 

jak dla mnie, to w jaki sposob lakers zdobywaja punkty to kwestia tylko i wylacznie ich talentu. te wszystkie zaslony sa kompletnie bezuzyteczne. i tak konczy sie na tym, ze pilka jest 8 metrow od kosza i grane sa izolacje w ost 10 sekundach. nie wiem czy w przyszlym sezonie bedzie lepiej i to wszystko kwestia zgrania itd (byc moze) ale jak patrze, ze westbrook z thabeetem umieja zagrac pick&rolla, a nash z howardem nie, to wydaje mi sie, ze chyba cos jest nie halo.

 

nie czepiam sie jednak tego, tylko oczywiscie obrony, bo z takim czy innym systemem, lakers daja rade w ataku wiec niech tak zostanie

Edytowane przez Air
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczekiwac wygranej w okc w takim skladzie jest nieporozumieniem.

moze powalcza jak bedzie gasol. i brakuje conajmniej 1 swingmana na okc.

ale juz raz z nimi wygrali, co oznacza, ze jednak mozna, wiec nie robilbym problemu.

porazke w okc dopisalem juz kilka dni temu. wazne by jutro wygrali w nowym orleanie i odniesli kilka kolejnych wygranych.

niech sie doczlapia do po. pozniej pogadamy.

 

a i mysle, ze postawa dwighta w przyszlym sezonie zrobi duza roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, przy tym 105-111 były szanse by to jeszcze wyrwać, ale niecelne rzuty Nasha i chyba MWP, a z drugiej strony trójka Ibaki(który nie powinien dzisiaj grać) wybiły Lakers z głowy marzenia o wygranej.

 

Zaczęło się naprawdę tragicznie, wyglądali jak banda dzieciaków, którzy po raz pierwszy wyszła na parkiety przed 20000 ludzi na trybunach, do tego ten uraz łokcia KB.

 

powiedzenie, że najlepszą obroną jest atak idealnie pasuje do Lakers, zwłaszcza grających przeciwko tak atletycznej drużynie jak Thunder, jak ich akcje się kończą niecelnym rzutem lub stratą, nie są w stanie się bronić, ale jak mają czas się ustawić to nie jest A z drugiej strony OKC praktycznie cały mecz mieli tylko jedną stratę, ech...

 

Porażka wkalkulowana, ale tak czy inaczej szkoda, że się nie udało chociaż mimo ostatecznie dość wysokiego rozmairu tej przegranej raczej nie powinien ten mecz zdołować Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ibaka smieszna sprawa, bo mwp gdyby zrobil cos takiego pewnie dostalby mecz kary

ten dostal zaledwie 25 tys kary, smiech na sali.

 

generalnie uwazam, ze za takie rzeczy nie powinno dostawac sie zawieszenia

ale skoro mwp czy kobe dostawali juz za mniejsze pierdoly (pamietacie chlapacza kobego na manu?:D)

to i ibaka powinien dostac. a pozniej wejdzie na forum po 6 latach nieobecnosci przezywajacy jeszcze po'02 fan kings i ci napisze, ze lakers wszystko kupili:) rozumiem, ze w tym roku o mistrzostwo rowniez nie musze sie martwic?:D

 

20 strat przy 2 okc i to wystarczay. plus w koncowce brak kilku zbiorek w obronie, ponownienia okc, ktore konczyly sie punktami. tak, jak van napisales szkoda tego momentu przy -5/-6 gdy mielismy 2 czy 3 akcje pod rzad kiedy nie trafil mwp a pozniej nash (kobe chyba tez cos przestrzelil wtedy) moglo sie zrobic nerwowo... a tak okc odjechali. w ogole wraca taki fisher i ni z gruszki ni z pietruszki wali 10 punktow oczywiscie vs. lakers.

 

nie ma co myslec o tym meczu, jak juz to wyciagac jedynie pozytywne wnioski.

dzis nowy orlean i to trzeba wygrac, przy okazji liczyc na cavs.

portland powinni wtopic w memphis a rockets moga miec nielatwo z mavs choc tu kto by nie wygral, reszta bedzie wygranymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.